היי שבת שלום.. שאלה בעניין זוגיות

כיצד אני יכול לקדם את הקשר עם X לרציני ? תוצאות הפריסה: חוסם/ תומך עשר חרבות תשובה עשרה גביעים חוסם/ תומך ששה מטות מישהו יכול להסביר לי הכיצד ? אני מתכתב איתה תקופה של שבועיים יותר, ואני יודע שהיא לא מעוניינת בהכרות דרך האינטרנט. תודה מראש לכל המשיב וחתימה טובה לכל המפרשים והמפרשות.

היי עופר

נראה שאתה קצת מפחד ליזום, ניסית להציע וליזום?

אביבה --- ניסיתי ליזום בערך.

כלומר מחקתי אותה מבלי ליזום כי היא ציינה בתחילת הקשר שהיא פה למטרה להעביר את הזמן. אבל ראיתי שזה מתפתח יפה בנינו ויש זרימה טובה, ומשום מה היו לי מחשבות שהיא לא בעניין כי ככה היא ציינה אז מחקתי אותה, ועכשיו החזרתי אותה לרשימת החברים, והיא אמרה שאם אני רוצה קשר מעבר לשיחות שלנו פה אז היא לא הכתובת, ויצא לי לדבר איתה על זה רק אחרי שמחקתי, והיה אי נעימות ותוך כדיי זה גם ביקשתי את הטלפון אחרי שמחקתי אותה וככה היא הגיבה לי. כאילו משום מה הרגשתי בכל ההתכתבויות שהיא צוחקת איתי וצינית ואולי נדלקה עליי אבל לא בקטע של הכרות דרך האינטרנט והתאכזבתי והעדפתי למחוק הבנת ? עכשיו חזרנו להתכתב וזה על בסיס קבוע יחסית, היא רוצה שאני אחבר לה שיר, ולא יודע מה יש לה אביבה אין לי מושג מה עוצר בעדה. היא אמרה שהיא יודעת שהיא מוזרה וטוב לה עם זה והיא בחיים לא נתנה טלפון למישהו בנט.

היי

נראה כי היא התאכזבה לא מעט.. אם הכרתם באיזשהו אתר- כנראה שהיא לא סתם רשומה שם "רק להעביר את הזמן". אני חושבת שכדאי שתחזק איתה הקשר באינטרנט, תשמור על קשר קבוע. בגדול הפריסה חיובית, ומעידה על הצלחה. אני חושבת שאם תתמיד, תזרום איתה בקצב שלה, אז בקרוב היא תתחיל להפתח יותר.

אביבה תודה :)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר