ערב טוב

ערב טוב

האם X שלם לגבי ההחלטה שלו לגביי? קלף 1# ירח קלף 2# שני מטבעות קלף 3# מלכת המטבעות ההחלטה לוותר עליי... זה מישהו שאני מאוד רציתי הרבה זמן. הוא עשה בחירה כלשהי וחזר לאקסית שלו. אני יודעת שהוא לא סגור על עצמו במיוחד, אבל בעיקר סקרנית לדעת איך הוא מרגיש ביחס אליי. אשמח לתשובה. תודה מראש!

הבעיה היא

שאנחנו עובדים יחד. אני רואה אותו כל יום וזה הכי קשה בעולם לשחרר אותו. הלוואי והיו לי פתרונות קסם... גמר חתימה טובה ושנה מופלאה!

הדבר הנכון לעשות הוא לכבד את בחירתו

למרות שהוא עדיין לא בחר... אני מבינה שזה לא פשוט אבל תאמיני לי שזו הדרך היחידה שתניב פירות אגב הרבה זמן לא ראית אותי בפורום ואת יכולה לראות אותי ברשימת הקוראים פה בקישור האדם אחרי 500 פעם שעניתי תוכלי לראות מי ענתה

ערב טוב

האם X שלם לגבי ההחלטה שלו לגביי? קלף 1# ירח קלף 2# שני מטבעות קלף 3# מלכת המטבעות ההחלטה לוותר עליי... זה מישהו שאני מאוד רציתי הרבה זמן. הוא עשה בחירה כלשהי וחזר לאקסית שלו. אני יודעת שהוא לא סגור על עצמו במיוחד, אבל בעיקר סקרנית לדעת איך הוא מרגיש ביחס אליי. אשמח לתשובה. תודה מראש!

בדיוק יקירה, אין תשובה אין שלמות

הבחור עדיין לא שלם ונמצא בדיוק במקום של לא להיות שלם והחלטי הוא ממש מתנדנד ולא יציב

דידי

איזה כיף לראות אותך כאן. מזמן לא ענית לי. אוף, הבחור הזה מוציא אותי מדעתי. לא מצליחה לשחרר אותו. איך עושים את זה??

היי מותק, בהחלט לונג טיים ..

אני לא מעורה כלל בסיפור ולא יודעת מה כבר פרסת אבל אם הבחור אמר לך שמוותר אז שחררי אל תחפשי, אל תיצרי קשר בלאו הכי הוא לגמרי מתנדנד בינכן ובכלל פשוט תני לו להתבשל עם עצמו, זה הכי נכון כרגע גמר חתימה טובה מתוקה

הבעיה היא

שאנחנו עובדים יחד. אני רואה אותו כל יום וזה הכי קשה בעולם לשחרר אותו. הלוואי והיו לי פתרונות קסם... גמר חתימה טובה ושנה מופלאה!

הדבר הנכון לעשות הוא לכבד את בחירתו

למרות שהוא עדיין לא בחר... אני מבינה שזה לא פשוט אבל תאמיני לי שזו הדרך היחידה שתניב פירות אגב הרבה זמן לא ראית אותי בפורום ואת יכולה לראות אותי ברשימת הקוראים פה בקישור האדם אחרי 500 פעם שעניתי תוכלי לראות מי ענתה

חחח... כבר עשיתי את זה!

זה היה ממש כיף לראות פרצוף מאחורי השם.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר