מסר לגבי מקום העבודה שלי - למפרשות המוסמכות

השאלה שנשאלה: מסר לגבי המשרד תוצאות פריסת ה-S.O.S: תומך/חוסם - המאהבים תשובה - נער המטבעות תומך/חוסם - חמש החרבות מאוד קשה לי שם נפשית בגלל הבוסים והאנשים שם (משרד קטן). אם אני עושה את העבודה כמו שצריך אני מקבלת יחס טוב ומרגישה מוערכת טעות אחת קטנה ומדברים אליי בזלזול אם לא מתעלמים ונותנים לי הרגשה שאני בנאדם מפגר... היום היה לי כזה וקשה לי עם התחושות האלה ועם הבכי החנוק

בהחלט ישנה תחושה שם של ביקורתיות ופדנטיות

נטיה להתמקד בקטנות ולא בתמונה המלאה זה בא מתוך רצון למוסר עבודה ופרפקציוניזם מאוד חשוב להרגיש טוב בעבודה חומד כרגע זה מרגיש שהמקום עבורך ברירת מחדל ונקלעת למבוי סתום מצד אחד זה קשה לך מצד שני אין הרבה ברירה מציעה לך לבדוק עם עצמך אם נכון לך להמשיך במקום שמשרה בך כל כך הרבה כאב ותחושות לא נעימות תוכלי לחפש במקביל ולחוש טוב יותר כשתהיה לך אופציה אחרת ביד את צריכה להגיע לבחירה על פי הפריסה, אל תהססי חשבי עם הבטן בהצלחה

לצערי הרב

אין לי ברירה כי זה הסטאז' שלי ואני חייבת לסיים אותו ולהוציא את הרשיון ולמזלי הרב לפחות יש לי מקום עבודה אחר שמחכה לי אבל זה ממש שובר אותי , ביומיים האחרונים הרגשתי ממש מותשת נפשית וגם פיזית והייתי קרובה לפוצץ הכל. אני עושה הכל בשביל להיות מוערכת וללמוד ולהתמקצע ובסוף טעות אחת קטנה שלי ואני נמחקת בעיניהם. אני מקווה שזה ישתפר ואני עוד יותר מקווה לא להידבק במנטליות הזו שלהם חלילה ולהפוך להיות כמותם... אני חושבת לפעמים שזה החשש הכי גדול שלי. הצלחת לחזק אותי ואת ההחלטה שלי שאני בהחלט חוזרת בסיום התקופה הזו למקום אחר
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: bbtt150
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר