זוגיות (אקסית)

זוגיות (אקסית)

האם אני יכול להחזיר את X לחיים שלי ? S.O.S פריסת קלף 1# שוטה קלף 2# תשעה מטבעות קלף 3# הכוהן הגדול אני אודה מאד אם מישהו יוכל לתת לי כיוון מפורש.

כן עופר, אתה יכול...

אבל לפני שאתה מתחיל, אתה חייב קודם כל לברר כל מיני דברים עם עצמך. זוגיות היא התחיבות. האם אתה מוכן/רוצה להתחייב? בזוגיות ישנם דברים שלא תמיד נוח לנו איתם, כל מיני ויתורים למשל, לפעמים על דברים שמאוד חשובים לך... לדעת להקשיב גם לרגשות, צרכים ורצונות של בת הזוג... עשה עם עצמך את חשבון הנפש. אם התשובות שהגעת אליהן חיוביות, צור קשר עם בת זוגך לשעבר, התחל לחזר אחריה... להראות לה, לתת לה להרגיש... מחכה לך עבודה קשה, הכל תלוי בך, הכל פתוח ואפשרי! הרבה הצלחה ואהבה, מירי.

זוגיות (שאלה שעלתה על האקסית)

מירי, לא הסתדרנו ביחסים,ישנם אכן וויתורים שעליי לקחת בחשבון, שאלתי נורמולגית ואמרה לי גם שאנחנו הפכים, ושאני יכול למצוא משהו יותר טוב. היה לי אכן קשה בזוגיות הזאת, אך הייתי רוצה לחזור ולסדר את הדברים מחדש, קשה לי בנוסף להתגבר על הפרדה, אני לא מתמודד איתה טוב כ"כ, בכל אופן היא יוצאת כרגע עם מישהו, ובלי שום קשר עוד לפניי הקשר הנוכחי שיש לה כרגע היא ציינה בפניי שאמרתי לה שאני מתגעגע ורוצה לחזור, שהיא לא חוזרת לעבר, והמשיכה הלאה, ולא משנה מה אני יאמר לה היא לא תחזור, מייאש למדיי... ואין לי מושג כיצד לחזר עם תגובות כאלה.

אתה מתייאש עוד לפני שהתחלת.

אינני מגלה עתידות. אני נותנת יעוץ דרך הקלפים. סתם כך פתאום אאוט אופ דה בלו הבחורה לא תשוב ותופיע בפתח בייתך. קיבלת ייעוץ אשר ביין היתר אתה נדרש לבצע כל מיני שינויים, ובעקבות זה לתת ביטוי לשינויים הללו, אפילו לדוגמא לשלוח פרחים... בתור התחלה, מה שאתה תחליט. אם תיהייה מיואש ותחשוב שלילי ודאי שלא יוביל לשום מקום. התחל לחשוב חיובי!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר