אסתי , בתוכך גרה לה אשה נפלאה....

רכה , נשית , מלאת עוצמה. אך את כלכך לא מאמינה בה, שאת מפספסת את המתנה שבה. יש בך צורך עז להיות נאהבת וזה בסדר, כי זה טבעך ,בית משפחה... אל תתני למציאות לתסכל אותך, אנחנו מכינים אותך למקום של אהבה. התחברי לאשה הזו, תני לה לצאת החוצה. תיהי בנתינה כי זה היופי שלך, אבל תדעי מה לקחת פנימה. כשתיהי מחוברת ,תרגישי מחוזרת. תראי טוב והכל יזרום. מבטיחה לך זה לא חלום....

תודה לך מיכל! את מקסימה

חברים יום האהבה שמח לכולנו

לכבוד היום אתן לכם מסרים באהבה . המסר הוא מסר בקלף אחד . אפשר לפתוח קלף אחד כאן... לשרשר לשרשור הזה , אני צריכה שם, מזל ,ומצב משפחתי בנוסף את הקלף. לדוגמא ,מיכל , מאזניים , נשואה , 10גביעים . ושיהיה לכולנו יום מלא אהבה .

מסר ליום האהבה..

ארבע חרבות נטלי, דלי רווקה. יום אהבה שמח לכולם, תודה למפרשות!

תודה לך מיכל! את מקסימה

גם את....

השארתי את השאלה ריקה

וקבלתי : שמונה הגביעים

יעל אהובה , רגישה את ונפלאה ....

מאוד זקוקה לאהבה, מלאה בנתינה , אך השיעור שלך הוא דווקא להרפות , ללמוד לשחרר ,את היופי לראות. לתת לחיים להוביל אותך מתוך מקום של אמונה. ששם למעלה כבר יודעים שאת רוצה אהבה. תני ליקום להוביל אותך. אל תנסי לזרז . אהבה אמיתית מגיעה מלמעלה והיא זורמת ,נקייה וזה פשוט קורה. האחד שיאהב אותך ,ידע למצוא אותך. היקום ידע לכוון אותך. אל תנסי לרדוף אחר אהבה. שחררי. היא תגיע מעצמה.

אורנה יקירה, האהבה נמצאית בחייך

ואת לא יודעת מה נכון לעשות. למדי מי את ומה נכון לך. למדי לקבל את הצד השני. למדת רבות מנסיונך , זה הזמן לעבור לעשייה. את האחר אין לשנות. יש לקבלו באהבה. כי שאתה מנסה את האחר לתקן , בסוף אתה יוצא המסכן. כי רק ממקום של אהבה מקבלים אהבה וממקום של נתינה מקבלים חזרה. לאהוב פרושו לדעת מי עומד ממולך מה יתרונותיו ומה חסרונותיו. ורק ממקום של קבלה ,דברים ישתנו לטובה. את יודעת את זה. אבל לא באמת עושה ולכן היקום עדיין לא נותן לך , מה שאת באמת רוצה. ברגע שתפנימי הכל יפתח לטובה. אהבה גדולה.

תודה מיכל

לכבוד היום אתן לכם מסרים באהבה . המסר הוא מסר בקלף אחד . אפשר לפתוח קלף אחד כאן... לשרשר לשרשור הזה , אני צריכה שם, מזל ,ומצב משפחתי בנוסף את הקלף. לדוגמא ,מיכל , מאזניים , נשואה , 10גביעים . ושיהיה לכולנו יום מלא אהבה .

מסר לאהבה

עופרה, תאומים, נשואה, 10 גביעים תודה :)

היי מיכל, אשמח למסר

בן, עקרב, רווק, אס המטות.

יקירי, בן אהוב וחכם....

כשתלמד באמת לסמוך על עצמך, שתתחבר לתדר הנכון. שתבין שמה שלא מסתדר ,הוא פשוט עבודת הזזה של היקום. שתסמוך על הרגישות שלך. על היופי והאהבה שבך. תתחבר לאור גדול , הכל כבר יקרה מעצמו. ויפתיע אותך. כמה שזה יהיה אמיתי ונכון. נשיקות.

כתבתי בשורה הריקה מסר ליום האהבה, ועכשיו שוב

פתחתי (למקרה שזה לא בסדר) והשארתי את השורה ריקה (כי ראיתי שכך הנחית) ויצא לי 5 גביעים...איזה הבדל...איזה דכאון..

מיכל יקירה ואהובה. אין הבדל במסר זה אותה הצורה.

ילדת אהבה את, רגישה וחולמנית. מחכה לאחד שיבין אותה נקייה ואמיתית . היי שם , בואי מאהבה. אנחנו רואים אותך. בשלה , בוגרת ומוכנה. אל תתני לאין לייאש אותך. הרי את מאמינה באגדות. אל תפסיקי לחלום ,אל תתיאשי... האחד בדרך. כזה בדיוק כמו שתבקשי.

פרסתי שוב ריק כי לא ידעתי...

בס"ד ויצא לי שלוש גביעים אשמח לתשובתך תודה שוב וסליחה על הטעות.

היי מיכל אשמח למסר יקירה

היי מיכל אפשר מסר יקירה?

בס"ד קודם כל שיהיה לך חג אבה שמח. ושמי:מזל ,מאזניים,רווקה,אביר המטבעות. תודה רבה.

מזל יקירה .. מחפשת מחפשת ....

מאוד רוצה כבר את הפינה , רוצה להתקדם קדימה , בית משפחה. אם רק תנוחי לרגע, תקחי לך נשימה, תחזקי את עצמך, תלמדי את יופייך , תראי שהאושר כבר מעבר לפינה. את לא צריכה הוכחות בשטח , את לא זקוקה לאישורים. שתאהבי את עצמך ,באמת מבפנים , היקום ישלח אהבה נהדרת. כזו של פעם בחיים.

תודה מיכל

באהבה.

מזל יקירה .. מחפשת מחפשת ....

מאוד רוצה כבר את הפינה , רוצה להתקדם קדימה , בית משפחה. אם רק תנוחי לרגע, תקחי לך נשימה, תחזקי את עצמך, תלמדי את יופייך , תראי שהאושר כבר מעבר לפינה. את לא צריכה הוכחות בשטח , את לא זקוקה לאישורים. שתאהבי את עצמך ,באמת מבפנים , היקום ישלח אהבה נהדרת. כזו של פעם בחיים.

ואוו כל כך נכון וקולע תודה רבה המון אור ואהבה שיהיה לך..

גם אני מסר

ענבר, נשואה, גדי, 8 חרבות תודה

היי מיכל, קלף למסר, תודה מראש

אתי/אסתר, קשת, רווקה, שש הגביעים תודה רבה מתוקה, יום אהבה שמחחח !

אתי יקירה, היקום שמע אותך ושולח לך חזרה....

אהבה גדולה והזדמנות חדשה. אם תיישמי מה שכבר למדת. תתקני דפוסים ישנים ולא טובים. תעשי דברים הפעם אחרת. ותמחזרי דברים טובים. האהבה תכנס לחייך ותציף אותך מחדש. והפעם תוכלי להצליח.

ואוו כל כך נכון וקולע תודה רבה המון אור ואהבה שיהיה לך..

באהבה.

עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר