מיכל יקרה, שאלה למלאכים ולך

אם אני לומדת מי אני ומה נכון לי, ואיך לקבל את הצד השני, ומבינה שאת האחר אין לשנות ויש לקבלו באהבה, אז ...האם אפשרי לדעתך שמתוך כך תגיע התובנה שלי שהוא מי שהוא ולא מתאים לי ולא נכון עבורי להמשיך איתו ועלי לותר עליו? היתכן שויתור עליו זה גם סוג של עשייה? אולי הפסקת התלבטות וקבלת החלטה "לחתוך" זה גם סוג של החלטה ועשייה במקרה הזה)ואז היקום סופסוף "יתן" לי מה שאני ת באמת רוצה?

בואי נמשיך את זה המייל dmmr@walla.co.il

אני גם רוצה מסר ליום האהבה- אפשר לשלוח לך למייל ?

היי מיכל ,אשמח למסר מקסימה?

שני,תאומים,רווקה,הקיסר. תודה

מיכלי בזמנך החופשי אם תוכלי לתת לי מסר?

היי מיכל הנה המסר שלי

מירי גרושה קשת והקלף הוא קלף התלוי אמאאאאאאאאאא.......

מירי יקירה

על זה בדיוק שוחחנו אמש.. שבת קסומה המון אהבה צילה

הי מיכלי היקרה, אשמח למסר

מורן , רווקה בת 26 ללא זוגיות , מאזניים קלף: קיסר תודה מראש...

מיכל, לא קיבלתי ממך מסר...

חברים יום האהבה שמח לכולנו

לכבוד היום אתן לכם מסרים באהבה . המסר הוא מסר בקלף אחד . אפשר לפתוח קלף אחד כאן... לשרשר לשרשור הזה , אני צריכה שם, מזל ,ומצב משפחתי בנוסף את הקלף. לדוגמא ,מיכל , מאזניים , נשואה , 10גביעים . ושיהיה לכולנו יום מלא אהבה .

גם אני רוצה מסר ליום האהבה (למרות שכבר נגמר)

חן, מזל בתולה, רווקה והקלף שיצא לי הוא שטן.

מירי יקירה

על זה בדיוק שוחחנו אמש.. שבת קסומה המון אהבה צילה

כן יקירתי אוהבת אותך מאוד את גדולה מהחיים תודה על הכל

לכבוד היום אתן לכם מסרים באהבה . המסר הוא מסר בקלף אחד . אפשר לפתוח קלף אחד כאן... לשרשר לשרשור הזה , אני צריכה שם, מזל ,ומצב משפחתי בנוסף את הקלף. לדוגמא ,מיכל , מאזניים , נשואה , 10גביעים . ושיהיה לכולנו יום מלא אהבה .

אצלי...

אלה,עקרב,רווקה,נסיך גביעים תודה רבה!

הי מיכלי היקרה, אשמח למסר

מורן , רווקה בת 26 ללא זוגיות , מאזניים קלף: קיסר תודה מראש...

מיכלי, אשמח למסר אני ממש מיואשת :((

היי מיכל

אשמח לקבל ממך מסר ליום האהבה... הפרטים שביקשת אסתי, טלה, רווקה, גלגל המזל תודה מראש, חמודה, על התשובה שיהיה לך ולכל גולשי הפורום שבוע מקסים

הנה הקלף שלי אם אפשר עדיין

אודליה,סרטן,רווקה יצא לי הכהן הגדול

רווקה כמובן ולא רבקה

הצעת יעול

מיכל המון תודה על המסרים הנפלאים על הנתינה הרבה מכל הלב על העידוד ועל הכל ועכשיו אחרי שיום האהבה נגמר אבל השרשור הזה עדין נגרר חשבתי להציע אולי אפשר להעביר את השאלות הנותרות לשרשור חדש כיון שהשרשור הזה, על כל עושרו ונפלאותיו הפך מאד ארוך ועולה על גדותיו תודה

אודה למענה..

ליאן, בתולה, נשואה, 8 חרבות תודה רבה חג אהבה שמח

אודה למסר

מונא, 24.6.1984, רווקה, נזיר תודה מראש

אודה למסר

ליאת, עקרב, גרושה (בלי), אס החרבות תודה
עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
עבור לפורום:
טארוט
בחר