מסר ליום האהבה

יעל דלי 4 חרבות רווקה

יעלי יקרה, את בחורה מאוד חריפה ...

אבל לפעמים החשיבה המטורפת שלך מכשילה אותך. הפסיקי לחפור ולדוש , שחררי , זה לא זמן טוב להחלטות זהו זמן טוב למנוחה. נוחי קצת מענייני זוגיות וכדומה. תני לדברים לזרום. זכרי שאת מאוד מודעת , ולכן כמו שאת מזמנת טוב , באותה הקלות את גם מזמנת רע. התעסקי בהקשבה פנימה. חפשי את הילדה הקטנה שבך. השלימי איתה. ואז פתאום כמו בום ענק , הכל יפתח. במיוחד האהבה.

חברים יום האהבה שמח לכולנו

לכבוד היום אתן לכם מסרים באהבה . המסר הוא מסר בקלף אחד . אפשר לפתוח קלף אחד כאן... לשרשר לשרשור הזה , אני צריכה שם, מזל ,ומצב משפחתי בנוסף את הקלף. לדוגמא ,מיכל , מאזניים , נשואה , 10גביעים . ושיהיה לכולנו יום מלא אהבה .

היי מיכל חמודה! מסר ליום אהבה?

שאלתי האם יהיה לי אהבה וזוגיות בקרוב? אסתי, בת מזל תאומים, רווקה. והקלף שיצא הוא: הקסרית! תודה לך וחג אהבה שמח גם לך

היי מיכל המקסימה

סגלית מזל סרטן גרושה נער המטבעות תודה

מיכל יקרה, תקופה של שינויים בחייך

ואת כמהה לאהבה. בשבילך אהבה זה להתקדם לשלב הבא. שמענו את בקשתך , עכשיו תצטרכי ללמוד לסמוך על היקום. לשחרר ולתת לדברים לקרות , בלי לחץ. להאמין. תני לדברים לקרות לך. כי בכל פעם שאת מזרזת ,משהו מתחרבש שם. יש התקדמות דברים בדרך אליך. וממך אנו מבקשים סבלנות...

מיכל יקרה..

מתחברת מאוד לפירוש ולדברייך.אקשיב לעצמך וירפה את הלחץ וחוסר האמונה שלי (: תודה ענקית

הי מיכל זו

אני מקווה שאת זוכרת אותי, שמחה לראות אותך בפורום..בקשתי מסר לאהבה יצא אביר המטות, את שמי אני מניחה שאת זוכרת, מזל טלה, רווקה, אביר המטות תודה.

לירון לירון ... יפתי... את כל כך סוערת ...

ולא תשקטי עד שהאביר יבוא לחייך... אך מרוב רצון וסערה ... את מעצמך מרחיקה , את האהבה המיוחלת ... לפעמים דווקא שמרפים הדברים קורים. כי זה בעצם אומר ליקום שאנחנו מאמינים. וכשאת תפסיקי לחפש, את תגלי שהכל כבר נמצא מסביבך. ודברים יקרו במהירות מדהימה. את תופתעי לגלות אבל אהבה זה לא משימה. זה קורה במקומות הכי לא צפויים... אהבה היא פשוט אהבה...

היי מיכל חמודה! מסר ליום אהבה?

שאלתי האם יהיה לי אהבה וזוגיות בקרוב? אסתי, בת מזל תאומים, רווקה. והקלף שיצא הוא: הקסרית! תודה לך וחג אהבה שמח גם לך

אסתי.. במסר אנחנו לא שואלים. אנחנו פשוט פורסים.

משאירים את התדר נקי לקבל מה שליקום יש לתת. הוציאי קלף מחדש , מבלי לנסות לשלוט בו.

לירון לירון ... יפתי... את כל כך סוערת ...

ולא תשקטי עד שהאביר יבוא לחייך... אך מרוב רצון וסערה ... את מעצמך מרחיקה , את האהבה המיוחלת ... לפעמים דווקא שמרפים הדברים קורים. כי זה בעצם אומר ליקום שאנחנו מאמינים. וכשאת תפסיקי לחפש, את תגלי שהכל כבר נמצא מסביבך. ודברים יקרו במהירות מדהימה. את תופתעי לגלות אבל אהבה זה לא משימה. זה קורה במקומות הכי לא צפויים... אהבה היא פשוט אהבה...

קבלי חיבוק אמיתי מהלב אפשר

לומר שבשבועות האחרונים זו האנרגיה שאני נמצאת בה מרפה באמת ולומדת להכיר את עצמי מבלי כל אלה שסביבי, הלוואי אמן שהמסר יתגשם כפי רשמת..נשיקות לך ולבנות גם לדרור הקטנה..

מסר לאהבה

יעל, רווקה, מזל קשת מה דביר חושב עלי? נער הגביעים האם להתחיל איתו?

יעלי , זו לא היתה הנחיה. תקראי מחדש.

היי מיכל המקסימה

סגלית מזל סרטן גרושה נער המטבעות תודה

מיכל כתבתי בשורת הריקה "מסר ליום האהבה" זה לא בסדר?

פרסתי שוב ריק

קלף המיזוג

יעלי יקרה, את בחורה מאוד חריפה ...

אבל לפעמים החשיבה המטורפת שלך מכשילה אותך. הפסיקי לחפור ולדוש , שחררי , זה לא זמן טוב להחלטות זהו זמן טוב למנוחה. נוחי קצת מענייני זוגיות וכדומה. תני לדברים לזרום. זכרי שאת מאוד מודעת , ולכן כמו שאת מזמנת טוב , באותה הקלות את גם מזמנת רע. התעסקי בהקשבה פנימה. חפשי את הילדה הקטנה שבך. השלימי איתה. ואז פתאום כמו בום ענק , הכל יפתח. במיוחד האהבה.

המון תודה מיכל. התרגשתי לקרוא

וקראתי כמה פעמים. תודה.

מסר

רחלי מזל שור רווקה 4 גביעים

מיכל נראה לי שלא ראית אותי

אסתי.. במסר אנחנו לא שואלים. אנחנו פשוט פורסים.

משאירים את התדר נקי לקבל מה שליקום יש לתת. הוציאי קלף מחדש , מבלי לנסות לשלוט בו.

תודה מיכל! הוצאתי מחדש

מסר ליום אהבה!! אסתי, בת מזל תאומים. רווקה. הקלף שיצא מלך הגבעים. תודה שוב.

קבלי חיבוק אמיתי מהלב אפשר

לומר שבשבועות האחרונים זו האנרגיה שאני נמצאת בה מרפה באמת ולומדת להכיר את עצמי מבלי כל אלה שסביבי, הלוואי אמן שהמסר יתגשם כפי רשמת..נשיקות לך ולבנות גם לדרור הקטנה..

חחח...דרור הקטנה כבר הולכת... נשיקות....

מיכל יקרה..

מתחברת מאוד לפירוש ולדברייך.אקשיב לעצמך וירפה את הלחץ וחוסר האמונה שלי (: תודה ענקית

באהבה

עבור לעמוד
, , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר