היי....צהרים טובים

היי....צהרים טובים

שלום לחברי הפורום ותודה על העזרה אני שואלת לגביי האקס שלי,אנחנו פרודים כחודש.השבוע הוא התקשר אליי ודיברנו שיחה קלילה.ומאז כלום. אני מתגעגעת אליו והייתי רוצה לחזור להיות איתו. אני לא יודעת מה קורה אצלו. האםX מתגעגע אליי? מלכת החרבות עשרה גביעים תשעה גביעים האם X יתקשר אליי ביומיים הקרובים? מלך הגביעים מיזוג שניי גביעים מה אפשר להביןמהפריסות?תודה רבה

הוא אכן מתגעגע

יש שם לא מעט רגש בקשר שלכם, אבל אני לא בטוחה לגבי יצירת קשר מכיוונו, ממליצה לך להרים את הכפפה, עם אמונה בעצמך, בו ובקשר בינכם וליזום את השיחה הבאה.

היי עופרה

אני מפחדת שיש לו מישהי. לא משזמן התחיל איתי איזה מישהו שהוא לא אוהב.והוא ממש עקץ אותי על זה.ואחריי יומיים הוא אמר לי שהוא יוצא עם מישהי,ואחריי זה הוא אמר לי בעקיצה נו איך ההרגשה? אז אני לא יודעת בוודאות שיש לו מישהי,כי הוא "החזיר לי",ובגלל זה אני לא עושה כלום,וחוצמזה בפעמיים הראשונות אני יזמתי פרידה.ובפעם האחרונה הוא יז. אז אם הוא רצה להפרד,אז אי אפשר בכוח,ובגלל זה אנ י לא מתקשרת

יקירתי..

אני בסך הכל מתרגמת את הפריסות.. את מחליטה מה המתאים לך ומה לא

עופרה....

תודה יקירתי על התשובה,אני חלילה לא מתכוונת אילך אני מודה לך באמת ואתן מקסימות אני בעצמי כבר מתוסבכת,ככה שאולי הפריסה לא יצאה לי טוב למרות שעשיתי לפי הכללים ואולי הזמן יעשה את שלו שולחת לך נשיקות ותודה על הכל

למה לא יצאה טוב?

הוא מתגעגע אלייך ומרגיש כלפייך.. זה לא טוב? אל תתיחסי לאי יצירת קשר, זה לא אומר הרבה רק שהוא יותר מסובך/פגוע/פחות בוגר ממך סמני את התשובה הנכונה.. צאי מזה יקירה.. תני לו להנות גם מקצת חיזור, הרי הוא התקשר פעם אחרונה.. לא?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר