שבת שלום הלני - מתוקה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ווווווווווווואאאאאאאאאאאאאאאא ששלום

מה שלומך יפה שלי?. איך ההריון??? איך העוברוש ואיך את??? המשפחה??

כולנו בסדר ב"ה

כמובן שקשה לי בגילי המופלג ועם הבטן הגדולה מאוווווד!!! השמנתי המון!!!!!!!! אבל לא נורא אחרי זה שנה (!) בחדר כושר וזה יורד איך את? בנות? שאלה לי קטנה ולא לפורום הזה אבל אולי .... בנומרולוגיה תאריך לידה זה מספר הגורל? והאם 1 (19) חיבור של כל הספרות - זה מספר קשה? תודהההההה

אין דבר כזה מספר קשה - יש מספר אנליטי.. שכלתני..

מוביל עצמאי מנהיג מחליט לבד החלטות אוהב את דרכו בלבד, לפי חוקים שלו.. זה בערך המספר זה גם אדם מאד חכם עם המון כשרונות ויכולות מי זה??

אני יכולה לבחור תאריל ניתוך - ומה שאני בחרתי זה 12.5.2009 ולמה זה - בגלל שזה ל"ג בעומר = חג!! אני פשוט לא אוהבת חודש מאי ובמיוחד ספירת העומר בעיניי זה יום חג שאולי בישבילי יהיה חג כפול מה את אומרת?

שאלתי בפורום של בחירת שם לתינוק וזה מה שאמרו לי ...

" לשאלתך האם התאריך ה-12.5.2009 תאריך טוב , תשובתי - מאחר ומספר הגורל המתקבל הינו 19-1 וזהו מספר קרמטי , פחות אמליץ על תאריך זה . כאשר מספר 19-1 משמעותו קושי תקשורתי , לא פעם הרגשת עליונות , או לחילופין - נחיתות , קורבנות ועוד הערה -קרמה תיקון על חיים קודמים , שגם בחיים האלה ,האדם יוכל להרגיש את הקושי . נסי ללכת עלה-11.5 ה-10.5 אלה תאריכים טובים יותר ." מה את אומרת?

אני יכולה לבחור תאריל ניתוך - ומה שאני בחרתי זה 12.5.2009 ולמה זה - בגלל שזה ל"ג בעומר = חג!! אני פשוט לא אוהבת חודש מאי ובמיוחד ספירת העומר בעיניי זה יום חג שאולי בישבילי יהיה חג כפול מה את אומרת?

היי הלן!

איך את מותק? את יכולה בבקשה לענות לי בבבקשה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר