היי איבדתי את ההודעה שלי ולא עניתם לי

אז העתקתי השאלה ששאלתי מהמיל שליי בבקשהה תוכן: החיים גועל פשוט אני לא אוהבת החבר שלי למרות שהוא בן אדם טוב אבל לא יודעת בכל פעם שאני איתו חושבת על מישו אחר הוא חמוד אבל לא מה שאני מחפשת ואת מי שאני רוצה וויתר עליי אני לא רוצה לפגוע בחבר שלי ובגלל שאמרת לי על השאלה הרשונה שהיא נבואית אז עכשיו אני חושבת לבישאר איתו ולנסות לאהוב אותו שאלתי האם אני אתחיל להתאהב בו ב3 החודשים הבאים? תוצאות פריסת ה-S.O.S: תומך/חוסם - שבע הגביעים תשובה - אס החרבות תומך/חוסם - שש החרבות את האמת אני רוצה להמשיך את החיים שלי כך להיות מאושרת לבדי אבל עכשיו הסתבכתי הבתחלה התחלתי לצאת עם החבר שלי מרוב שהייתי פגועה כואבת ומאוכזבת עכשיו שהכרתי אותו יותר הבנתי עד כמה הוא אוהב אותי ושכל אחד מכיר אותו אוהב אותו מרוב שהוא נאמן וטוב לב ואני לא יכולה להחזיר לו את זה ברע ולפגוע בו החלטתי שאוהב אותו ואאי אני במצוקה עכשיו הבנת המצב ולמה אני שואלת כל כך הרבה לא בלעדיו יותר טוב לי ולא יכולה להגיד לו את זה

מתוקה - התחברי לאמת שלך ועשי רק מה שעושה לך טוב

להישאר עם בן אדם מרחמים זה לא קרוב ללהיות פתרון נכון עבורך. אם את רוצה לנסות להישאר עימו - עשי זאת בלב שלם - אם לא בלב שלם - אז אל תעשי. בנוסף אני ממליצה לך לנסות לראות את החיים בגישה קצת יותר בוגרת ואופטימית - להתחיל שרשור ב"החיים גועל" או משהו בסגנון היא פשוט לכוון את האנרגיה שלך למקום שלילי וחבל - כי החיים הם לא גועל והבעיות שלך יכולות להיפתר ולא כ"כ בקושי - אז במקום להיות במרה שחורה תרימי את הראש ותביטי למציאות ישר בתוך העיניים.

כן אבל את יודעת

אניח איתך במה שאמרת אבל כשאת נכנסת לסיבור כזה אני כבר לא יכולה להגיד לו זהו אני לא רוצה להמשיך זה מאוד יכאיב לו ומבחינה אחרת לפעמיםי עוברת עלי כך רגעים מרגישה שטוב לי איתו אבל זה מהר מהר נעלם אז בבקשה תוכלע להגיד לי לפי הפריסה שעשיתי מה אומרים הרלפים שיצאו לי למה כל אחד מהם מסמל אהיה מאוד מודה תודה

האם יש מפאשת אחרת פה תוכל להמשיך איתי השרשור המפרשת

נעלמה ליי ולא עזרה לי בליזזז
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר