בוקר טוב ומזל טוב ענק ליעל שלנו - יעל הרמן ברכות ברכות יקירה

הפעם - גילית על יום ההולדת בפייס בוק..חחחחח מזל טוב לך אישה יקרה שהכרתי רק לפני שנה כמתמחה והנה את כאן בוגרת ומקסימה עשית כברת דרך ענקית ונפלאה ואני מאחלת לך שתמשיכי ללכת בעקבות האור אל המקומות הנכונים והטובים לך שתמשיכי להינות מהמעשים שלך להרוויח מהם ולהצליח שתהיי מאושרת שתעיזי לרדוף אחרי החלום שלך שנה מוצלחת ונפלאה בובה ממני באהבה גדולה הלני

מזל טוב !!!! עד 120 ברכות ואיחולים

מזל טוב

מזל טוב יום הולדת שמח

בריאות ואהבה בשפע ורק דברים טובים ויפים של החיים,הרבה אהבה,אנרגיות וכל מה שתבקשי אמן לו יהי

מזל טוב יעל. ברכות יקירה.

המון מזל טוב

ותודה על העזרה שאת נותנת כאן לכולם. שיהיה זה יום שמח ומלא אור עבורך. וכך גם השנה הבאה עלייך לטובה

מזל טוב ענק................................

מי ייתן ויתמלאו כל משאלות ליבך לטובה אמן..................

יעל המקסימה - מזל טוב והמון המון

תודה לך על תרומתך לפורום. עלי, הצליחי והעפילי לפסגה האישית שלך. הרבה בריאות ושמחה.

מזל טוב !!!! עד 120 ברכות ואיחולים

מזל טוב

מזל טוב !!!

הפעם - גילית על יום ההולדת בפייס בוק..חחחחח מזל טוב לך אישה יקרה שהכרתי רק לפני שנה כמתמחה והנה את כאן בוגרת ומקסימה עשית כברת דרך ענקית ונפלאה ואני מאחלת לך שתמשיכי ללכת בעקבות האור אל המקומות הנכונים והטובים לך שתמשיכי להינות מהמעשים שלך להרוויח מהם ולהצליח שתהיי מאושרת שתעיזי לרדוף אחרי החלום שלך שנה מוצלחת ונפלאה בובה ממני באהבה גדולה הלני

חחח הלנוש זקנת השבט עוקבת אחרי כולנו על מנת לברך..אשרייך

יעלוש יקרה ומקסימה ששפע וברכה ילוו אותך תמיד אור ואהבה ושלום ושלווה ברכות מעומק הלב ליום הולדתך עד 120 שנים תחגגי ותהני והמון מזל טוב

מזל טוב יקירה - שפע אור ושפע של אהבה

מזל טוב !!!

מזל טוב

לקשתית המזל שבמזלות... אושר אהבה בריאות.. המשיכי לפעול ולתרום .. שיהיה זה יומך מאושר וכן הבאים אחריו.. בהמון אהבה רומי

היעלי החכמה והנפלאה ....

יום הולדת נפלא חיבור לתדר של אור ואהבה שפע מדהים נשלח לחייך חבקי אותו בין זרועותיך. יכולות גדולות לך, האמיני בעצמך ותראי מה נפלא גדלת בשנה , ברוח גדלת במאה.... אהבה גדולה מיכל

יעל מזל טוב ליום המיוחד ,הרבה אושר והצלחה ושכל משאלותיך יתגשמו..אמן...

מזל טוב יעל!!...

הרבה אושר, עושר ובריאות!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר