מה הוא רוצה?

מה הוא רוצה?

שלום למפרשות, יצאתי עם בחור במשך תקופה ארוכה וכל הזמן אנחנו נפרדים וחוזרים. בפעם האחרונה חשבתי שזה יהיה סופי (למרות שלא רציתי שניפרד, אבל כמה אפשר...) אתמול הוא שלח לי הודעה שהוא מתגעגע אליי מאוד ושהוא עשה טעות. האם הוא באמת התכוון לכך והאם הוא רוצה שנחזור? 1. חמש חרבות 2. תשעה מטבעות 3. אס מטבעות יש לי שאלה נוספת, במידה והוא כן מתכוון לכך האם כדאי לי לחזור אליו? האם הדברים יהיו אחרת? 1. ארבעה מטבעות 2. גלגל המזל 3. נער הגביעים מודה לכן על תגובתכן ושבת שלום

תיקון פריסה

סליחה, אבל בשאלה הראשונה טעיתי בכתיבת הפריסה: 1. חמש חרבות 2. תשעה מטבעות 3. אס מטות

אשמח לקבל פירוש...

שבוע טוב, מחכה לתגובה...

למבולבלת

לשאלתך הראשונה , נראה שהבחור מתכוון בדבריו ,הוא מעוניין לחזור , לשאלתך השנייה מיד אענה

מירי בת שדה - יעוץ בקלפי טארוט ואסטרולוגיה

המשך תשובה

לשאלתך השנייה הפריסה מתיחסת אלייך , קלף גלגל המזל הוא קלף השינויים , חוסר הוודאות מלחיץ אותך , את די אובדת עצות ,מצד אחד את חוששת לאבד אותו , מצד שני מערכת היחסים הזו מבלבלת אותך אולי זה לא הזמן לעשות החלטות אלא לחכות מעט עד שתרגישי שאת מסוגלת להחליט , אין להתעלם מהרגשות שלכם ,וחשוב שתבטאי את אשר על ליבך במערכת היחסים הזו .

מירי שלום,

תודה על תגובתך, ממה שהבנתי מדברייך עליי לחכות, אך אני מרגישה שעליי להחליט כרגע לפני שאתן לו אישור שוב להכנס לחיי ולשחק ברגשותיי. אני רוצה להדגיש שאני לא חוששת לאבד אותו, אני מרגישה שבאיזה מקום כבר איבדתי אותו ושהדברים לא יוכלו לחזור להיות כמו בעבר או טובים יותר. גם עכשיו הוא סגור כהרגלו ופוחד להראות את רגשותיו, כאילו זו חולשה. אני מבולבלת אבל רק בגלל שאני אוהבת. אמנם המשכתי הלאה, אך הלב לא מצליח להרפות ממנו. זו הסיבה לכך שאני שואלת ואשמח לקבל תשובה....

מבולבלת יקרה

הקלפים לא נותנים תשובה חד משמעית לשאלתך , אלא מתארים בדיוק את המצב ביניכם , רגשות עמוקים , אהבה , ופעם למעלה פעם למטה במערכת היחסים , ועליך להחליט מה לעשות לכן היצעתי מעט לחכות , אולי שיחה פתוחה וכנה איתו תעזור לך להחליט ,נכון שעולמו הרגשי גדוש , והוא לא יודע להביע עצמו כי הוא חושב אולי שאת יודעת מה קורה אצלו ,בשיחה כנה כדאי לעודד אותו לדבר ולבטא עצמו , אחרי שיחה רצינית כזו תגיעי להחלטה ,בהצלחה .

תודה

מירי, שוב תודה. אני מקווה שיהיה בסדר. אני לא יודעת כרגע לאן זה מוביל. בפעם האחרונה שנפרדנו הוא אמר שהוא עשה טעות, סלחתי והמשכנו כחודש. הוא נפגע ממני בעקבות "בגידה" לדבריו ונפרד ממני. ניסיתי להחזיר את המצב לקדמותו והוא לא רצה לתת לזה צ'אנס. בחודש הזה שלא היינו יחד הוא היה עם אחרות והשבוע שוב נזכר בי ומנסה לחדש את הקשר. לא ניהלנו שיחה רצינית (זה ממש קשה לו), אבל כששאלתי אותו אם הוא אוהב הוא אמר רק אותך וכששאלתי אותו אם הוא חושב שהמצב יכול להיות אחרת במיוחד לאור העובדה שהיה עם אחרות, ענה לי שזה תלוי בי. אני חסרת אונים, אני אוהבת אותו מאוד אך מרגישה שהקשר הזה לא יכול להתקיים ככה. הוא הולך וחוזר, מתנהג כאוות נפשו ומשחק ברגשותיי. אני כותבת את הדברים ומבינה שיש לי תשובה בידיים. זה חזק ממני. עם כל האהבה שיש לי, אני לא יכולה לסלוח...

תשובה יפה ,אני מוסיפה

1. ארבעה מטבעות 2. גלגל המזל 3. נער הגביעים השואלת שאלה אם יהיה אחרת וקיבלה קלף מייגור כתשובה. קלפי מייגור הינם קלפי תהליך ולא קלפי תיאור מצב , כמובן שהאדם נמצא בתהליך כלשהו אזי ישנה השתקפות במציאות , אבל כאן יש בפירוש מסר. גלגל המזל מדבר על העיקרון של שינוי פנימי יוצר שינוי חיצוני. זאת אומרת , שאים השואלת מעונינת בשינוי בקשר היא צריכה קודם ליצור את השינוי אצלה. לחשוב אחרת ,לבדוק כיצד היא היתה רוצה שדברים יהיו וליישם אצלה קודם. 4 המטבעות מראה כי היא לא בדיוק מאפשרת ,היא מאוד נצמדת לדרך מסויימת ולא ממש נותנת לחדור אליה ,נוסיף את נסיך הגביעים המבקש מהשואלת לדבר יותר על רגשותיה ורצונותיה (ומלמד שהיא מניחה שהיא מובנת לבן זוגה אך לא כך הדבר) ונבין כי יש שינוי שעל השואלת לעשות עם עצמה בכדי שזוגיות הזו תוכל להצליח. אם את רוצה את הקשר הזה ,תבדקי מה אצלך מכשיל את הקשר, אל תנסי לשנות אצלו. הוא כבר אוטומטית יגיב אליך. בהצלחה.

מיכל בוקר טוב

התחברתי עם השינוי הפנימי שדיברת עליו בתשובתך, כי מאז שנפרדנו אני מנסה להפיק מסקנות לעתיד. בקשר שלנו הפגנתי דפוסי התנהגות עקביים של "עמידה על המשמר" מתוך פחד להיפגע (בעקבות הפגיעות החוזרות ונשנות ובעקבות זוגיות הוריי). מה שלצערי לבסוף קורה כי הוא בכל פעם נפרד ממני ביוזמתו, מכיר בחורות ואז חוזר אליי (מעין נבואה שמגשימה את עצמה) אני תוהה אם הקלפים מדברים על ההתנהגות שציינתי או על שינוי אחר שאיני מודעת אליו אולי. האם יש שאלה שאוכל לשאול על מנת שאדע מהו השינוי שעליי לעשות. תודה

מיכל היקרה - תודה על ההארה

מיכל בוקר טוב

התחברתי עם השינוי הפנימי שדיברת עליו בתשובתך, כי מאז שנפרדנו אני מנסה להפיק מסקנות לעתיד. בקשר שלנו הפגנתי דפוסי התנהגות עקביים של "עמידה על המשמר" מתוך פחד להיפגע (בעקבות הפגיעות החוזרות ונשנות ובעקבות זוגיות הוריי). מה שלצערי לבסוף קורה כי הוא בכל פעם נפרד ממני ביוזמתו, מכיר בחורות ואז חוזר אליי (מעין נבואה שמגשימה את עצמה) אני תוהה אם הקלפים מדברים על ההתנהגות שציינתי או על שינוי אחר שאיני מודעת אליו אולי. האם יש שאלה שאוכל לשאול על מנת שאדע מהו השינוי שעליי לעשות. תודה

שאלה נוספת...

מיכל, ברשותך יש לי שאלה נוספת. אתמול כשניסיתי לדבר איתו על רגשותיי הוא הפסיק אותי ולא רצה להקשיב. ומאוחר יותר מהתכתבויות SMS הבנתי שהוא בכלל לא מצטער על מה שקרה בזמן הזה כשלא היינו יחד. רציתי לדעת האם הוא בכלל בשל לקשר הזה? כרגע נראה שהוא לא ישב עם עצמו וחשב על הדברים שפוגעים בי ובנו. הוא אפילו לא היה מסוגל לומר לי מה הוא היה רוצה שיקרה ביננו. הקלפים: שבעה גביעים, נער המטבעות, מלכת הגביעים. תודה
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר