האם כדאי לי?

האם כדאי לי?

השאלה שנשאלה: האם כדאי לי להשכיר דירה בתל אביב ביחד עם שותף בחודש הקרוב? תוצאות פריסת ה-S.O.S: תומך/חוסם - שש המטות תשובה - יום הדין תומך/חוסם - שטן רקע אני כרגע חושבת להשכיר דירה עם שותף אך עדיין לא יודעת כרגע אני גרה עם ההורים שלי

השכרת דירה

שלום לך, אני בהחלט חושבת שעליך להשתחררר מהפחד או הלחץ שטמון בך. האפשרות של השכרת דירה נראית סוג של פתיחת דף חדש ורענן בחייך.. לכי על זה ובהצלחה רומי

היי רומי

שאלתי גם בקשר לשותף כרגע אני לא מכירה אותו אבל הוא התקשר אלי כמה פעמים בקשר לדירה והוא רוצה שנשכיר יחד וכרגע אני לא יודעת אם זה רעיון טוב להשכיר עם בחור יש אפשרות לדעת זאת על פי הקלפים? נ.ב כרגע אין לי עדיין זוגיות וחשבתי לחכות עם המעבר עד שתיהיה לי זוגיות האם יש שאלה שאני יכולה לשאול על מנת לדעת קצת יותר עם לחכות עם המעבר או ללכת על זה?

את יכולה לשאול...

האם כדאי לי לשכור דירה עם שותף תראי בלי קשר לקלפים אני לא כל כך בטוחה לגבי עניין בן זוג.. כי את לא יודעת מתי זה יקרה.. ואם חשוב לך לעבור אז עשי את הצעד אל תהיי תלויה בגורמים חיצונים שכרגע לא ברורים ולא קיימים..

היי רומי שאלתי

האם כדאי לי לשכור דירה עם שותף? S.O.S פריסת קלף 1# שוטה קלף 2# חמישה מטות קלף 3# תשעה גביעים

פליז תענו לי

התלבטויות

הקלפים מעידים על הרבה מאוד התלבטויות בעניין אך למרות כל אלה סופו של דבר תמצאי את אותו אחד שיתאים לך והכל ייסתדר.. אל תחששי מחששות הן רק יובילוט אותך למקום הנכון.. המווון בהצלחה רומי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר