מזל טוב להלן בירן ,ברכות ואיחולים

תודה רבה, התרגשתי.

מקווה שאפשר לחלום שיהיה טוב..
לא כל יום חוגגים יום הולדת 50... מאחלים לך רק אור ושמחה וחיוכים. להנות מהפירות שהשקעת כל השנים , כי השנים הבאות הן שנים נפלאות , שנים של יצירה ותוצאות . שתהני מהאהבה היפה בחייך שתקבלי ממנה את סיפוקך . שתהני מהילדים שגידלת לתפארת , שיהיו מקור לגאוותך. שתהני מהדרך והתהליך שעשית בעצמך , שתיהיה למקור אושרך. שיתגשמו כל משאלותיך ויאהבוך כל סובביך . אמן.

באהבה גדולה

הלן מזל טוב

המון מזל טוב מאחלת לך שיתגשמו כל משאלותיך ומודה לאלוהים (או לשגיא?) שהפגיש ביננו תמי

מזל טוב- שכל חלומותייך ייתגשמו. וכל שתרצי לו יהי

מי שנותנת לכולם באהבה כה גדולה בלי לצפות לתמורה...היקום ישיב לה אהבה. את באמת אשה מופלאה...ואני מאחלת לך את כל הטוב שבעולם! ובהזדמנות זאת רוצה להודות לך על הכל מזל טוב!!!

מזל טוב להלן בירן ,ברכות ואיחולים

לא כל יום חוגגים יום הולדת 50... מאחלים לך רק אור ושמחה וחיוכים. להנות מהפירות שהשקעת כל השנים , כי השנים הבאות הן שנים נפלאות , שנים של יצירה ותוצאות . שתהני מהאהבה היפה בחייך שתקבלי ממנה את סיפוקך . שתהני מהילדים שגידלת לתפארת , שיהיו מקור לגאוותך. שתהני מהדרך והתהליך שעשית בעצמך , שתיהיה למקור אושרך. שיתגשמו כל משאלותיך ויאהבוך כל סובביך . אמן.

היום יום הולדת , היום יום הולדת..

מזל טוב לאישה מקסימה , אני מאחלת לך את כל האושר שבעולם..שתמיד תחיייכי, תצחקי ותהיי מלאת שמחה הלן...כל יום את עוזרת תומכת מבינה ולפעמים כשצריך "מנערת" אותנו בדיוק כמו "אמא" ששומרת על כולנו עם המון אהבה נתינה ואכפתיות , אני מאחלת לך שתרגישי את ההרגשה שלכל חבריי הפורום יש וזו ההרגשה שאנחנו אף פעם לא לבד!! מקווה שהבנת את כוונתי כי קצת קשה לרשום במילים את מה שמרגישים. תודה על הכל תבלי ותעשי חיים !!! רק אושר!! לחייך עמית

מזל טוב הלני

שתזכי לאושר בריאות והצלחה שכל משאלות ליבך יתגשמו מזל טוב אתי

הלנה היפה בנשים - שפע שפע ושפע

לעונג הוא לי לאחל לאדם מיוחד כמוך טוב אושר בריאות סיפוק שמחה וכמובן שהאור והאהבה ישכנו תמיד במעונך הנפלא וילוו אותך כל חייך בכל אשר תפני. עם המון אהבה , בחיבוק ענק עד 100 כ20 שנה ג'וליה-אור

מ-ז-ל- ט--ו-ב!!!!!!

וואו 50??? בחיים לא הייתי מאמינה....... חצי יובל עברת... ולפניך עוד שנים ארוכות וטובות.. תמשיכי להיות בעלת נתינה כה רבה שחלומותיך יתממשו.. שתגיעי לשיא הפיסגה. ושכל בוקר חיוך גדול ינסוך על פניך מזל טוב רומי

מזל טוב הלני יקרה

מאחלת לך המון מזל טוב ליום הולדתך, יובל שנים חלפו עבור להן , את היובל הבא קבלי באהבה, בשמחה אמיתית, בסיפוק ושפע , שימרי על נעוריך תמיד!!! הניחי לטרדות,וקדימה לפתיחת היובל החדש, המואר, הניפלא שטומן בחובו המון חוויות חדשות וניפלאות. תהני מכל מה שרק אפשר, ושתזכי להמון נכדים מקסימים שימלאו אותך מחדש.... שאושר, סיפוק, וברכה יהיו מנת חלקך ביובל החדש!!! המשיכי את עבודתך הרוחנית ועלי בתדר, היפתחי וחישפי עצמך יש עדיין מי שממתין לך.... שתהיה לך שנה ניפלאה, מבורכת המון מזל ותוספת בריאות.. אור ואהבה צילה

הלן מזל טוב

המון מזל טוב מאחלת לך שיתגשמו כל משאלותיך ומודה לאלוהים (או לשגיא?) שהפגיש ביננו תמי

הלני היקרה מזל טוב!!! עד 120!!!

לי יש יום הולדת ב5 שזה מחר :) מזל מאזניים אין כמוהם

תודה רבה לכולם - חוגגת אז הסליחה אתכם שלא פה..

אתם פשוט מקסימים כולכם, צילה, ג'וליה, מורני, תמי פטל (כל הכבוד על השינוי..) ועוד ועוד.. ולמיכל שפתחה את השרשור הנוכחי ולכל מי שאיחל לי בשרשורים אחרים לטל, לנילי וג'אנה המקסימה ועוד ועוד.. מודה לכם מאד מרגש להגיע לגיל כזה עם כל כך הרבה אהבה.. נרגשת ושמחה חיבוק ואהבה חזרה לכולכם מכל הלב הלני

מזל טוב לאישה מקסימה

שאני לא מכירה באופן אישי, אבל שהפכה לחלק מהיום יום שלי דרך הפורום... הלן - כולך עזרה ונתינה לאחרים, מי יתן וכל מה שנתת כאן לכולנו יחזור אליך באהבה. שיהיה יום הולדת שמח ועוד הרבה שנים טובות ושמחות

מזל טוב הלני יקרה

מאחלת לך המון מזל טוב ליום הולדתך, יובל שנים חלפו עבור להן , את היובל הבא קבלי באהבה, בשמחה אמיתית, בסיפוק ושפע , שימרי על נעוריך תמיד!!! הניחי לטרדות,וקדימה לפתיחת היובל החדש, המואר, הניפלא שטומן בחובו המון חוויות חדשות וניפלאות. תהני מכל מה שרק אפשר, ושתזכי להמון נכדים מקסימים שימלאו אותך מחדש.... שאושר, סיפוק, וברכה יהיו מנת חלקך ביובל החדש!!! המשיכי את עבודתך הרוחנית ועלי בתדר, היפתחי וחישפי עצמך יש עדיין מי שממתין לך.... שתהיה לך שנה ניפלאה, מבורכת המון מזל ותוספת בריאות.. אור ואהבה צילה

תודה רבה לך צילה, וגם לך רומי, איזו הפתעה נפלאה

מאהבה אמיתית את מקסימה

שבוע טוב ומוצלח ביום הראשון לשנת היובל.. אור ואהבה צילה
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר