מפרשות יקרות

מפרשות יקרות

אחרי מספר שבועות, אני שוב חוזרת עם אותה השאלה על האקס האם קיים פוטנציאל חזרה? קלף 1# מוות קלף 2# מרכבה קלף 3# מגדל היינו יחד לפני כשנה, לא בקשר, לפני מספר שבועות דיברנו במסנג'ר והוא שוב נעלם לי.. שלחתי לו אתמול הודעה, אך הוא לא ענה.. תודה..

תני לי בבקשה רקע יותר מעמיק

מה הסיבה שינפרדתם? מדוע את לא מדברת אתו? האם הוא רוצה לחזור? שאלת אותו?

מיאווו

נפרדנו לפני 10 חודשים, היינו חודש וקצת יחד, הוא יזם את פרידה, ולאחר הפרידה די נלחצתי ולחצתי עליו.. אחרי כמה חודשים של דממה יצרתי איתו קשר לפני מספר שבועות, הוא היה חביב ונחמד.. אך מאז שוב נעלמו עקבותיו.. מצד אחד אני מבינה שדי כבר עם הבחור.. ואני אפילו במערכת יחסים חדשה, אך משהו עוצר מבעדי והעניין לא נסגר מבחינתי. הוא נכנס לי עמוק ללב ואני לא מבינה בכלל על מה/למה ואיך בזמן כה קצר... מקווה שהתקציר מספיק.. תודה -

אוקיי. אני לא רואה חזרה אני כן רואה שיעורים ללימוד עצמי: קלף המרכבה מזמין אותך להלחם על החלומות שלך לא להרים ידיים, ובעיקר לעשות את זה בצורה גלויה: לשים דברים על השולחן. גם אם לא תשיגי אותו זה תרגול מצויין ללמוד להלחם על מה שאת רוצה. קלף המוות אומר: אל תחשבי קדימה, מה יהיה מחר את רוצה אותו היום, תפעלי תלחמי עליו תעשי הכל *היום* כדי להשיג אותו וכשאני אומרת הכל אני מתכוונת בצורה ישרה וגלויה ע"י שיחה מלב אל לב זה שהעתיד לא מובטח בינכם לא סותר את זה שהווה קורה לך לפעול המגדל שוב אומר - את רצה יותר מדי קדימה בלהסיק מסקנות שאולי זה לא יצליח במקום לבנות דברים בהווה לאט לאט - לדבר אתו מיצ

מיצי..?

הי. יש לי עידכון, שלחתי לו מאז עוז 2 הודעות והוא לא ענה לי )-: אבל, היום פגשתי אותו במקרה (פעם ראשונה מאז שנפרדנו) הוא אמר לי שלום כמה פעמים, עד ששמתי לב, וכשקלטתי הייתי בשוק... אמרתי שלום וברחתי (הוא היה עם בחורה?) בכל אופן שלחתי לו עכשיו עוד הודעה, בה אמרתי שהייתי בשוק לפגוש אותו באקראי, בעיקר כשראיתי שהוא לא לבד, סליחה אם הטרדתי ושבסה"כ רציתי לפגוש אותו, אולי בכל זאת באמת לבדוק את האופציות /ללבן רגשות... ובנוסף, שהוא יכול היה לא לפחד ולפחות לענות.. אבל אשתדל לא לשפוט..כל אחד פועל מהמניעים שלו: יש כאלה שבורחים ויש כאלה שמתעקשים גם כשכבר צריך לשחרר ממזמן ובהצלחה! את חושבת שיש עוד טעם לשאול משהו??? H-E-L-P תודה מתוקה!!!!!

מיצי..

אז.. שאלתי בכל זאת, מקווה שזה לא כפל... האם X מעוניין בקשר זוגי איתי? יצא: 7 גביעים 2 גביעים 6 מטבעות

מיצי..?

הי. יש לי עידכון, שלחתי לו מאז עוז 2 הודעות והוא לא ענה לי )-: אבל, היום פגשתי אותו במקרה (פעם ראשונה מאז שנפרדנו) הוא אמר לי שלום כמה פעמים, עד ששמתי לב, וכשקלטתי הייתי בשוק... אמרתי שלום וברחתי (הוא היה עם בחורה?) בכל אופן שלחתי לו עכשיו עוד הודעה, בה אמרתי שהייתי בשוק לפגוש אותו באקראי, בעיקר כשראיתי שהוא לא לבד, סליחה אם הטרדתי ושבסה"כ רציתי לפגוש אותו, אולי בכל זאת באמת לבדוק את האופציות /ללבן רגשות... ובנוסף, שהוא יכול היה לא לפחד ולפחות לענות.. אבל אשתדל לא לשפוט..כל אחד פועל מהמניעים שלו: יש כאלה שבורחים ויש כאלה שמתעקשים גם כשכבר צריך לשחרר ממזמן ובהצלחה! את חושבת שיש עוד טעם לשאול משהו??? H-E-L-P תודה מתוקה!!!!!

שבת שלום

מי ששולח אס אם אס הוא פחדן

אם את רוצה לקבל תשובות ולשים דברים על השולחן (כמו מה שקלף המרכבה ממליץ לך לעשות) דברי אתו פנים מול פנים ותשאלי אותו אס אם אס זה לא רציני

???

לא הבנתי אותך, אני רציתי להיפגש איתו, ומלבד אתמול שנפגשנו במקרה, לא היתה לי היזדמנות לדבר איתו פנים אל פנים. אני רציתי להיפגש והוא כנראה נלחץ..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר