אתן מוזמנות לפריסה השבועית שלי

אכן פריסה מעניינת......................ו...........

שלחתי לך מייל......שבוע טוב

שבוע טוב יעלי שלחת לך בחזרה מייל מותק

כאן

פריסה כל כך נוגעת ומעניינת!!!!! שווה!!!

האם קיימים אספקטים ספציפיים שעלינו לשים אליהם לב אולי יותר

תודה!!

לא אין אספקטים ספציפיים, הפריסה מיועדת לכל מי שנכנס לבלוג ולכן קשה להיות מדויקים יותר.

כאן

היי יעל אשמח לתשובתך המהירה

אנחנו בעיה כלכלית מאוד רצינית מנסים למצא כל מיני פתרונות כל המשפחה מתגיסת לראות איך ניתן לעזור יש לנו צו פינוי מהבית על 30.000 ש"ח יש לנו הלואות שלא שולמו מעבר לזה מנסים לאחד הלואות להקטין הוצאות מחפשים מי יוכל לעשות זאת עבורנו ואנחנו נתחיב כאשר היום ההוצאות שלנו רק הלוואות בלי משכנתא 5.600 Aש"ח ומשנתא 3000 ש"ח שאנחנו יחד מרויחים 7000 ש"ח כי חלק מההלואות זה מהתלוש של בעלי ואם נאחד הכל נחזיר הלוואה 2000 ש"ח ומשכנתא 2800 ש"ח לכן כולם בעד כי אז 4800 ש"ח החזר והמשכורות 10000 ש"ח בערך שאלתי את הטארות 2 שאלות מה האם ימצא פיתרון לבעעיה הכלכלית שנורה בטווח הקרוב והכל יסתדר תוצאות פריסת ה-S.O.S: תומך/חוסם - המגדל הבוער תשובה - תשע המטות תומך/חוסם - תשע המטבעות הן אומרות האם משה זה האדם הנכון שיתן עזרה (משה זה בעלה של אחותי שהוא הכי מבוס כלכלית ) תוצאות פריסת ה-S.O.S: תומך/חוסם - שבע המטבעות תשובה - שלוש הגביעים תומך/חוסם - תשע המטות יש לציין שהיום הוא צריך לבוא גיסי לגיסתי ואמא שלי הן רוצות לדבר איתו על כל המצב מה את אומרת מה אומרים הקלפים יש תקווה ?? תודה על העזרה

תודה!!

לא אין אספקטים ספציפיים, הפריסה מיועדת לכל מי שנכנס לבלוג ולכן קשה להיות מדויקים יותר.

אבל היא בהחלט משעשעת ברלוונטיות שלה......

מתגעגעים אליך פה.......

מה היה רלוונטי בעינייך?

אגב, הייתי שמחה לשים בבלוג שלי את ברכת המלאכים עם קישור לאתר שלך, אם מותר לי.

שבוע טוב יעלי שלחת לך בחזרה מייל מותק

יעלי קיבלת ממני את המייל חזרה?

כן יקירתי, ואענה לך עליו בקרוב.

תודה ...חשבתי שלא הגיע..

מה היה רלוונטי בעינייך?

אגב, הייתי שמחה לשים בבלוג שלי את ברכת המלאכים עם קישור לאתר שלך, אם מותר לי.

בוודאי שאת מוזמנת לשים את בקשת המלאכים

בשמחה ובאהבה גדולה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר