כולםםםם מוזמנים לברך את מנהלת הפורום שלנו...

דידי התותחית...

לקח לה עשר דקות לצאת לעולם!

חברים יקרים .אני שמחה לספר לכם שדרור מילגרום נולדה במשקל 3600 . מסתבר שהגעתי בלידה. אפילו לא הספיקו לרשום אותי בקבלה...

חח אתן זריזות שיהיה במזל טוב והמון אהבה

מזל טוב להולדת דרור! בריאות, אושר, אהבה ונחת!

מיכל, שתהי רק מאושרת.

מזל טוב למיכל המדהימה. שיהיה רק ברכה ואור ! (טוב, אפשר גם להוסיף עוד דברים טובים אם רוצים)

שיהיה הרבה מזל, שמחה ונחת. וכמובן - הרבה אור אני ממש שמח בשבילך ומתרגש. את שאר האיחולים אמשיך כשנדבר.... שגיא

מיכל, אהבה אור ורק טוב לדרור המתוקה

מאחלת לה חיים טובים ומאושרים

ומזל טוב לפחות כמו אורך השרשור הזה!!

חברים יקרים .אני שמחה לספר לכם שדרור מילגרום נולדה במשקל 3600 . מסתבר שהגעתי בלידה. אפילו לא הספיקו לרשום אותי בקבלה...

גם אני מצרפת נשיקה וחיבוק

מזל טוב- "ילדים זה שמחה ילדים זה ברכה..."

עם הולדת הבת והצטרפותה לבית ישראל המון מזל טוב, מי יתן והמזל יאיר פנים לה עם הזמן, שתזכו לרגעי נחת לרוב, וכל יום עוד יותר אותה לאהוב, וגם אם לעתים זה יהיה כרוך במכאוב, תזכרי שזה שווה וזה עושה רק טוב! חיבוקים ונשיקות רומי

המון המוני מיליוני

מזל טוב שתרוו נחת אושר שמחה ואור ...

שוב חיבוקים ונשיקות מיכלי לך ולדרור המתוקונת...סימה בקרוב אצלך חחח

מיכלי תנסי לצייץ אלינו ככה בין הנקה לטיטול...רוצים לשמוע ממך....

אז הנה אני כאן בבית ומחר דרור תצטרף לאחיותיה זיו ורון......

בנתיים היא משתזפת לה בפוטו בבית היולדות ....קצת צהבת לא נורא... מאוד כייף לחזור ולראות את הברכות כאן ... נשיקות לכולכם , אתאושש ואעדכן....

לא נורא....היא תתחזק ותגיע סופר בייבי הבייתה...

ו....וולקם חזרה מותק שיהיה לכם רק אור בריאות והרבה נחת.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר