לקח לה עשר דקות לצאת לעולם!

חברים יקרים .אני שמחה לספר לכם שדרור מילגרום נולדה במשקל 3600 . מסתבר שהגעתי בלידה. אפילו לא הספיקו לרשום אותי בקבלה...

קולולולולולומזללל טובבבב

מזל טוב להולד הבת!!!! נשמעת כמו ילדה רצינית שלוקחת החלטות ומבצעת אותן במהירות :)

מיכלוש אני שמחה בשבילך...ברוך בואך לעולם דרור מילגרום

למיכל היקרה הרבה הרבה מזל טוב

קולולולולולומזללל טובבבב

מזל טוב להולד הבת!!!! נשמעת כמו ילדה רצינית שלוקחת החלטות ומבצעת אותן במהירות :)

המון המון מזל טוב!!!!!!!

רק בריאות ואושר!!!!!!

חברים יקרים .אני שמחה לספר לכם שדרור מילגרום נולדה במשקל 3600 . מסתבר שהגעתי בלידה. אפילו לא הספיקו לרשום אותי בקבלה...

מיכל מתוקה

כל בוקר אני נכנסת לבדוק..חח חשבתי עלייך איך את מסתדרת בחום הזה עם הריון והנה הבוקר בשורה נהדרת שמחה שילדת בשלום מזל טוב !!!

מיכלי

מזל טוב המון המון ו ... נכון ! היא תהיה בתולה ולא מאזניים ... וואו - אם אי פעם אלד אני גם כן רוצה ככה - קצר ולעניין . רציתי להציע לך לקרוא לה מיכל , שם כל כך יפה ... אבל אז נזכרתי - - - ודרור זה מקסים . מזל טוב גם לה . שלך - מיכל

מיכל, אהבה אור ורק טוב לדרור המתוקה

רגע אחד ח'ברה...זה לא הדואר של מיכלי ואני לא בטוחה שהיא כתבה את זה..

ולא מצליחה להשיג אותה טלפונית בכדי לבדוק...בכניסה להיסטורייה של השם פה זה לא של מיכל מילגרום ולכן בואו נחכה לשמוע ממנה.

עכשיו זה רשמי חחח אכן מיכל כתבה זאת ודאגה לעדכן...לידה מדהימה ומהירה

ותינוקת חדשה עם שם נפלא..דרור המתוקה. מיכלי בשמי ובשם כל הפורום ברכת אושר אהבה ורק אור אמן בהצלחה והרבה הרבה שמחה בלב. לחיים ושיהיה במברוק.

כולםםםם מוזמנים לברך את מנהלת הפורום שלנו...

המון מזל טוב!!!!!!!!

המון המון מזל טוב!!!!!!!

רק בריאות ואושר!!!!!!

הרבה הרבה מזל טוב אושר והרבה שמחה ונחת

המון מזל אור ובריאות לך ולדרור הקטנה....

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר