האם כדאי לי ליזום איתו?

האם כדאי לי ליזום איתו קשר זוגי? S.O.S פריסת קלף 1# שתי חרבות קלף 2# אס המטות קלף 3# העולם אני ממתלבטת.. אנחנו לומדים ביחש ובהתחלה הוא יזם עד שהפסיק ביום בהיר אחד.

אה ועוד משהו ברשותכם- אשמח לתשובות כדי שאדע מה לעשות היום..- המון תודה!

האם הוא פנוי לקשר זוגי איתי? S.O.S פריסת קלף 1# שטן קלף 2# שבעה מטות קלף 3# שמונה גביעים האם הוא רוצה לפתח איתי קשר זוגי? S.O.S פריסת קלף 1# שתי חרבות קלף 2# הכוהן הגדול קלף 3# שישה מטבעות

את מוזמנת ליזום ויש לו עניין בך.

אה ועוד משהו ברשותכם- אשמח לתשובות כדי שאדע מה לעשות היום..- המון תודה!

האם הוא פנוי לקשר זוגי איתי? S.O.S פריסת קלף 1# שטן קלף 2# שבעה מטות קלף 3# שמונה גביעים האם הוא רוצה לפתח איתי קשר זוגי? S.O.S פריסת קלף 1# שתי חרבות קלף 2# הכוהן הגדול קלף 3# שישה מטבעות

אחרי שהצעתי לו לצאת ... והוא סירב

והוא סירב בטענה שהוא כבר קבע ללכת לחברה לשבת על בירה. ושאלתי אם יש לו חברה אמר שלא. לא מובן... סלילחה על מרובת השאלות אבל חייבת להבין מה הולך כאן... המון תודה מראש... האם הוא הבין שאני מעוניינת בו לקשר זוגי? S.O.S פריסת קלף 1# שמונה גביעים קלף 2# האיש התלוי קלף 3# שני גביעים האם הוא יזום איתי פגישה ברוב מיוזמתו? S.O.S פריסת קלף 1# ארבעה גביעים קלף 2# חמישה מטבעות קלף 3# אס המטבעות האם הוא פנוי לקשר זוגי? S.O.S פריסת קלף 1# שמונה גביעים קלף 2# מלכת המטות קלף 3# נער החרבות האם הוא התבאס כשלא יכל לפגוש אותי אתמול? S.O.S פריסת קלף 1# תשע חרבות קלף 2# שישה מטות קלף 3# אס המטבעות
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר