למה היא לא עונה לי

שלום לכל המפרשות והמפרשים יש מישהי מאתר מקושרים ששלחתי לה 3 הודעות והיא קראה אותם ולא ענתה לי ואני לא מבין למה אז שאלתי למה ל מאתר מקושרים לא עונה לי וזה מה שיצא קלף 1 כוח קלף 2 חמישה גביעים קלף 3 נזיר

הי דודי

ערב טוב :) הפריסה שעשית נותנת תשובה של כן או לא, לא תוכל לקבל תשובה על "למה לא עונה" , מה גם אתה שואל על מישהי אחרת ללא ידיעתה, לכן לא ממש תוכל לקבל תשובה על כך...

יקירי היא קראה את ההודעות ולא ענתה

אז אולי היא פשוט לא מעוניינת?! תמשיך הלאה ואל תתקע עליה...

אם היא לא מעוניינת אז למה

לשאול את הקלפים למה היא לא מעוניינת? היא כתבה בפרופיל שהיא מעוניינת בדייט עם גברים ונשים ונכון שאני שואל בלי שהיא יודעת אבל זה גם מה שאנשים אחרים בפורום עושים והם מקבלים תשובות

דודי , תבין לבד את הרמז חומד

אם היא לא ענתה סימן שהיא לא מעוניינת בך

אי אפשר גם לשאול למה בפריסת אסאואס...

למה אי אפשר לשאול למה בפריסת אסאואס?

מה שווה הפריסת אסאואס אם אי אפשר לשאול כמעט כלום? חוץ מזה אני שאלתי שאלה, לחצתי על פרוס ויצאו קלפים אז למה את לא יכולה לפרש את מה שיצא?

סליחה על ההתערבות

או שאתה סתם משגע פה את המפרשות, כי משעמם לך קצת בחיים. כי אם באמת משעמם לך אז אולי תמצא לך תחביב אחר. או שאתה קצת לא בסדר מבחינה נפשית, וכדאי שתלך לטפל בעצמך, פסיכולוג משהו. ואם בנות אל עונות לך באתרי הכריות?? אולי תלך לסדנא למודעות עצמית.. מקווה בשבילך שתמצא את החוט של העפיפון. בהצלחה!

הלו גיברת למה להתנפל על הבחור?

חוצמזה אם עוד לא ידעת כולנו כאן בפורום קצת לא בסדר מבחינה נפשית, בשביל זה אנחנו אוהבים לפרוס בטארות. יש לך בעיה עם זה?

למיכל 300

לכי תזדייני! אם זה מה שיש לך להגיד אז אל תתערבי ואני הולך לפסיכולוג כי אני יודע שיש לי בעיה

הלו גיברת למה להתנפל על הבחור?

חוצמזה אם עוד לא ידעת כולנו כאן בפורום קצת לא בסדר מבחינה נפשית, בשביל זה אנחנו אוהבים לפרוס בטארות. יש לך בעיה עם זה?

כל השרשור הזה ממש לא במקום!!!!!!

קצת דרך ארץ וסובלנות !!!!!!! דודי חומד - אין תשובה לשאלות שלך מהקלפים מכיוון שלפריסת אסאואס יש חוקים מסויימים וגם לקלפים לכן , קשה לענות לשאלות כמו למה היא לא ענתה לי מה גם שלא נוצר שום קשר בינכם ולכן אין אנרגיה משמעותית, מה שאני יכולה להציע לך זה לשאול האם אני מתנהל נכון למציאת זוגיות ונוכל לראות אולי יש דברים שצריך לשפר על מנת שתוכל למצוא זוגיות טובה, תתן לי קצת רקע עלייך ( גיל וכו' מתי היתה לך חברה ) ונמשיך משם בסדר??

גלי

אני לא יודע אם אני רוצה לחשוף פרטים על עצמי פה בפורום אבל אני יכול להגיד שאף פעם לא הייתה לי חברה

אתה מוזמן לכתוב לי למייל

אני מבטיחה לך פרטיות מלאה galim31@walla.co.il
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר