מפרשות יקרות

מפרשות יקרות

האם אני מתנהלת נכון מול O? מלך המטבעות הנזיר הכהן הגדול החבר הנוכחי שלי בחודשיים האחרונים, ואני תוהה אם יש מסר כלשהו.. לאחרונה אני תופסת את עצמי כמעט נכנסת לפינות/ההרגלים המותנים שלי.. תודה!!!!!

מפרשות יקרות

האם אני מתנהלת נכון מול O? מלך המטבעות הנזיר הכהן הגדול החבר הנוכחי שלי בחודשיים האחרונים, ואני תוהה אם יש מסר כלשהו.. לאחרונה אני תופסת את עצמי כמעט נכנסת לפינות/ההרגלים המותנים שלי.. תודה!!!!!

בהחלט יש מצב שאת חוזרת לאותם הרגלים ופינות מוכרות

ועל כך יכול להעיד הנזיר...האמת את גם מרוחקת ומתבודדת עם עצמך, עוברת תהליך של "לבד" בתוך הזוגיות הזו, את פרקטית ומעשית מוכנה להשקיע אבל חסר לי פה רגש מבחינתך, את בתוכך יודעת שזה חלק מתהליך ושיעור שאת עוברת, תחכימי מיזה, תני לזה זמן ותשתפי אותו גם אם צריך, תני לו גם תחושה של "ביחד"

לחגית... תודה!!! והמשך..

חגית, אני בהחלט מתחברת עם הפירוש שלך, ועברנו סופ"ש לא קל שהתבטא בהרבה עקיצות וויכוחים וריחוק מצידי.. לבסוף צלחנו אותו.. וסוף-סוף אני מרגישה שאני מתחילה לפתח רגשות אליו, אבל יש בי משהו שפוחד ומתנגד, אני חושבת שזה גם קצת קשור לאקס.. בשרשור אחר שאלתי על האקס וטרם נענתי (לפני כמעט שבוע) אשמח אם תוכלי להגיב על הפריסה (העתקתי אותה..) שאלתי לגבי האקס האם מעוניין בקשר זוגי איתי? קלף 1# אס המטבעות קלף 2# עשרה גביעים קלף 3# הכוהנת הגדולה הרקע על האקס הוא, היינו יחד כחודש ונפרדנו לפני 8 חודשים, לפני כשבועיים שלחתי לו הודעה, הוא ענה לי.. שלחתי לו תגובה על ההודעה וזהו.. לא רמזתי למפגש וגם לא הוא... סלחי לי אם הגזמתי עם אורך ההודעה.. אשמח אם תוכלי להמשיך לעזור לי.. אני מבולבלת כבר עם הרגשות שלי.. לא יודעת כבר איפה הן נמצאות או מתחבאות.. אז שוב תודה..

לכן נראה הריחוק מהבחור הראשון

וכן...התשובה חיובית האקס מעוניין בחידוש הקשר ויש שם גם אהבה..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר