היי יעל, בדיוק קראתי את הבלוג שלך, אהבתי... ויש לי שאלה

מדבר בבחור חדש, שבוע חחח אז אין לי המון רקע שאלתי האם אני מתנהלת איתו נכון? הכח מלכת המטבעות 3 גביעים אשמח לשמוע את דעתך בנושא שבוע טוב

תודה... יש המון שאלות בתור אז לא הספקתי

להגיע אלייך, ואני צריכה לצאת. אם תרצי עדיין תשובה ממני מחר אשמח לכתוב לך.

זה בסדר אני מבינה, אשמח לתשובה מחר. מחכה לך

לילה טוב

המחר טיפה מתארך לי מידיי... אשמח לתשובה מכל מפרשת בבקשה

היי דידי האם תוכלי לענות לי אני מחכה כבר 4 ימים...

היי גל, מאחר שיעל לא התחילה איתך אענה לך את דעתי

בחור חדש הכל סבבה , את מתנהלת כבת מזל שור, פרקטית , מעשית, מלאת רצון בקשר יציב ובבטחון, אולי מעט "ראש בקיר", עקשנות מסויימת כיאה לבת המזל שלעיתים מקשה וננעלת על רצונה, אם את רוצה קשר רציני כמו המובילה בפריסה הביעי זאת החוצה, את מכייפת משדרת שמחה ואופטימית רק אל תתבלבלי בדרך ואל תתני לקשר הזה היבט קליל, דאגי להיות אותה אחת שמחפשת את הקשר היציב ומנווטת לכך יפתי, האמיני בעצמך ושדרי זאת החוצה את יכולה.

היי דידי תודה רבה לך

אוקי.. הבנתי את ההמלצה שלא שלא לתת לקשר להגיע לקלילות יתר חחח אך לא כ"כ הבנתי האם זה מה שאני משדרת כרגע (קלילות) או שאני משדרת פרקטיות ו"ראש בקיר" כבת מזל שור? תוכלי להסביר לי בבקשה.. תודה

המובילה בפריסה הינה הלך רוח של מזל שור מלכת המטבעות

אני רואה את המזל הזה כאישה מאוד אסטטית, מאוד נהנתנית,נמשכת להנאות החיים, טיפוס אדמה, יציב , צמוד לקרקע, פרקטיות ומעשיות מייצגות אותה, יש בה מן העקשנות והרצון ללכת לפי מה שהיא רוצה לעיתים זה מעט ראש בקיר. בזוגיות היא תומכת ברצון לקשר יציב ומלא בטחון מכל היבטי החיים,עכשיו זו המובילה, אחד התומכים פה הוא הכוח, שם נראית אישה מלאת בטחון ועוצמה ( מסוגלת לאלף את האריה" , גם כשהכוח סמוך למלכת המטבעות נראית אישה שיש בה משיכה מינית מהפנטת לטעמי, 3 הגביעים מן העבר השני מעיד על הקלילות, על הפאן וההנאה שאגב די מתאים לשור הנהנתנית אבל בגדול את בסדר ולכן רק אמרתי לא להיגרר טו מאץ' אחרי הפאן והקלילות הזו ותמיד לדעת למשוך לעבר המטרה של קשר רציני כפי שמוביל בפריסה הבנתוש מה הסיפור פה מסר לי?

את מקסימה..

וכל כך צודקת בכל מילה ומילה שאמרת... ורק אם היית מכירה אותי היית יודעת.. תודה לך על ההסבר המפורט ולקחתי את העיצה בשתי ידים חיבוק

חיבוק מותק וסוד קטן...

אני מזל שור חחחח רק שימי לב בדרך לא ללכת באמת עם ראש בקיר, לזרום מעט ולהיות פתוחה לצד השני, למנטליות שלו, למה שהוא, לא לחפש לשנות אך אחד, שור לעיתים רוצה שכולם יהיו כמוה וצריכה להפנים שלא כולם אותו הדבר...מנסיון אני אומרת לך את מתנהלת יפה רק הביעי יותר פתיחות לצד השני וקבלי דעות שונות. בהצלחה בכל מותק

גם לך

שוורית סקסית חחח

חחחחחחחחח

אין על השור חחחח טוב נו גם על העקרב..חחח נשיקות מותק בהצלחה

את מקסימה..

וכל כך צודקת בכל מילה ומילה שאמרת... ורק אם היית מכירה אותי היית יודעת.. תודה לך על ההסבר המפורט ולקחתי את העיצה בשתי ידים חיבוק

זהירות ממלי-את זורקת את כספך לרוח

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר