ערב טוב.. זקוקה למעט הכוונה....

מערכות יחסים כמובן.. קצת מבובלת מרגשות והחלטות.. אני נמצאת כמעט חודשיים במערכת יחסים זוגית שנבנית בקצב איטי ובטוח, הבחור מאוד משקיע, מעוניין, מראה נכונות וממש חמוד.. אבל מרגישה שחסר קצת הריגוש, לא מרגישה עדיין מאוהבת.. מאידך ישנו את האקס שעדיין אני תופסת את עצמי חושבת עליו, נפרדנו לפני 8 חודשים, היינו ביחד כחודש, אך הוא חדר לי לנשמה.. הוא יזם את הפרידה, ואני לא כ"כ הרפיתי, עד שהוא די הבהיר לי שאינו מעוניין או יכול להיות בקשר איתי, אחרי ניתוק של כמעט 3 חודשים שלחתי לו היום הודעה והוא ענה לי, אבל לא הציע מפגש.. אחרי הרקע הארוך הזה, אני מבקשת עזרה בהדרכה מה ואיך נכון לשאול, מה שמעניין אותי זה האם הקשר עם הנוכחי יכול לעלות רמה...? האם כדי לחכות ולהשקיע בקשר..? וכמובן על האקס האם הוא מעוניין בקשר איתי..? אז מה מומלץלשאול???? תודה על העזרה!!!

הילי... הקשר הנוכחי ועוד איך יכול לעלות רמה

השאלה היא האים את מאפשרת לזה לקרות . כי לפי מה שאני חשה את ממוקדת במקום שלא מעוניין להיות שם. אני לא ממש חושבת שיש צורך בפריסת קלפים בכדי לדעת מה קורה שם . אבל אם את מעוניינת לבדוק את האקס את יכולה לשאול האים הוא מעוניין בי לקשר זוגי. נראה לי שברגע שהחדש קצת ישחק איתך יפתח לך הרגש שם. יש לך את הצורך ליות במקום הבלתי אפשרי. בנות טוענות שזה יותר מעניין, וגם אני חשבתי ככה. היום אני יודעת שזה חוסר בשלות.

מיכל שבת שלום...

מיכל, תודה רבה לך על התייחסותיך!!! שאלתי לגבי האקס האם מעוניין בקשר זוגי איתי? קלף 1# אס המטבעות קלף 2# עשרה גביעים קלף 3# הכוהנת הגדולה לגבי הנוכחי, את צודקת, חסר לי מעט פלפל ויש לי תחושה ששנינו אני וגם הוא קצת נשמרים ועוד לא הגענו לרמת אינטימיות ריגשית.. אני נותת עוד הידמנות לקשר להיבנות, כי אני כן מאימנה שיש משהו שיכול להיווצר, אך מאידך באמת קשה לי ל"וותר".. מאוד מוזר לי כי אף פעם לא פחדתי ממחויבות, ופתאום אני מפחדת לבחור ובעצם לסגור אופציות אחרות..

מיכל שבת שלום...

מיכל, תודה רבה לך על התייחסותיך!!! שאלתי לגבי האקס האם מעוניין בקשר זוגי איתי? קלף 1# אס המטבעות קלף 2# עשרה גביעים קלף 3# הכוהנת הגדולה לגבי הנוכחי, את צודקת, חסר לי מעט פלפל ויש לי תחושה ששנינו אני וגם הוא קצת נשמרים ועוד לא הגענו לרמת אינטימיות ריגשית.. אני נותת עוד הידמנות לקשר להיבנות, כי אני כן מאימנה שיש משהו שיכול להיווצר, אך מאידך באמת קשה לי ל"וותר".. מאוד מוזר לי כי אף פעם לא פחדתי ממחויבות, ופתאום אני מפחדת לבחור ובעצם לסגור אופציות אחרות..

תראי , אני לא יודעת מה התרחש מאז עם האקס

אבל על פניו יש עניין מצידו , הבעיה היחידה שאני לא רואה אותו בהכרח פועל. זה משהו שתצטרכי לראות בשטח , כי יצירת קשר שוב רק מכוונך גם ככה תבריח אותו , ומה תעשי תחכי לו לנצח?... אז רגשות כן .. אבל משהו שם מפריע ואין לי מושג מה.

למיכל- המשך..

ראיתי עכשיו את התגובה שלך, כבר חשבתי שנשכחתי לגמרי... את צודקת בהחלט יצירת קשר מכיווני מרחיקה/מלחיצה אותו, לא יודעת למה ומה הקטע שלו.. שלחתי לו הודעה אתמול והוא לא ענה ובטח כבר לא יענה.. כבר ממזמן החלטתי להפסיק לחכות לו, והמצב ממש לא נעים לי, כי אני כבר בקשר חדש, שנבנה לאט לאט, וכך גם הרגשות. אבל עדיין ההוא נמצא לי ברקע.. לא נקי לי.. ככה מרגיש שאלתי האם אני מתנהלת נכון מול האקס? קלף 1# כוכב קלף 2# אביר המטות קלף 3# שבעה גביעים האם יש לך המלצה בשבילי? תודה לך!!!!!!!!!

מיכל, שבוע טוב

אם תוכלי בבקשה להמשיך איתי.. פרסתי פריסת התנהלות, שוב תודה על ההשקעה והנכונות לעזור..

למיכל

הי מיכל, האם תוכלי לענות לי על השאלה שפרסתי לפני כשבוע?(על דרך ההתנהלות שלי מול האקס) המצב עדיין רלוונטי, לא יצרתי קשר עם האקס והוא גם לא ענה מאז... אין לנו חברה משותפת בה אוכל לראות אותו ב"שטח".. איך אוכל לשנות אם ניתן בכלל את המצב? הרי אם אצור קשר הוא רק ילחץ מזה ויברח..

עוד שאלה..

שאלתי האם ממולץ לי ליצור שוב קשר עם האקס? 8 מטות אביר מטות מלך גביעים תודה ולילה טוב...

למיכל

הי מיכל, האם תוכלי לענות לי על השאלה שפרסתי לפני כשבוע?(על דרך ההתנהלות שלי מול האקס) המצב עדיין רלוונטי, לא יצרתי קשר עם האקס והוא גם לא ענה מאז... אין לנו חברה משותפת בה אוכל לראות אותו ב"שטח".. איך אוכל לשנות אם ניתן בכלל את המצב? הרי אם אצור קשר הוא רק ילחץ מזה ויברח..

האמת הילי ?אני כלכך ממליצה לך לשחרר שם.......

יש לך קשר חדש שנבנה, לעומת בחור שאולי מאוד אוהב אבל לא ממש יכול להכיל אותך.... הפריסה אומרת שאת קצת אימפולסיבית בשבילו (וכולה מה עשית שלחת אס אמ אס ?) שאת קצת מייחסת לו תכונות ומערך ציפיות שהוא לא יכול להכיל... יחד עם זאת פתחת הזדמנות שהוא צריך כרגע לנצל......אם יבחר לעשות זאת.... אבל זו בחירה אישית שלך יקירה.....
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר