ברצוני להגיד רק שהרסתם את הפורום!!! וחבל..

פעם זה היה פורום מדהים! הרסתם אותו עם ההקפצות , אי אפשר למצוא את התשובות או השאלות! תפסיקו עם זה בבקשה זה נהיה כרוני! אין שאלה היום שאין בה יותר מ 2 הקפצות!?(במקרה הטוב!) שאלות נעלמות! ולכל אלה שמקפיצים , למה אתם חושבים שאתם יותר טובים מאחרים ומגיע לכם תשובה לפניהם??? תחכו בסבלנות כמו כולם! מנהלי הפורום, עשו משהו (אם זה בהפשרותכם)

מנסים יקירה .. מנסים... זו המלחמה הקבועה שלנו פה בפורום.

אבל החופש לוקח זמן מאיתנו המפרשים , ילדים ,בעלים ,סתם חיים ודומה...... וזה גורם לפורום לרוץ לאט יותר .. אנשים במצוקה חושבים שהכל עובד סביבם. הפורום גם ככה עובר שינוי. הלן האהובה עזבה. סוג השאלות השתנה. שניישר את הפורום מחדש ואנשים ירגישו בטחון מחדש, נחזור לשיטה הישנה , שמי שמקפיץ לא נענה. בכל אופן אני מזכירה לכולם שאנחנו במילא עונות מהסוף. ושעל שאלות נבואיות רוב המפרשות לא עונות . כך שמי שרוצה לקבל תשובה במקסימום מהירות, ישאל שאלה שנוגעת לאחריות שלו העכשוית ויוסיף רקע מפורט ככל האפשר. זה יקל עלינו לנו לענות.... ותודה שאיכפת לך..... נשיקות.

אבל מה הבעיה בלהקפיץ?

למה זה כל כך מפריע? כי למשל בפורום של הנומרולוגיה בפירוש מבקשים להקפיץ אם לא נענית. יכול להיות שזה מבלבל את האנשים. אני שואלת ברצינות, לא באה לנסות לשנות כאן את הפורום. ועכשיו שאלה - האם יהיו הקפצות בפורום בחודש הקרוב? יצא - מקפצה קפיץ בחורה על קוצים מענין מה הפירוש.

אולי בפורום נמרולוגיה אין עשרה עמודים ביום.

וכמות השואלים קטנה יותר, באמת שאין לי מושג.... אבל אצלנו יש כמות ענקית של שאלות ביום וחשוב לנו לתת עומק לכולם. ולכן אנחנו נכנסות לפורום ואוטומטית קוראות מה קורה עשרה עמודים אחורה. אנחנו לא עונות מעמוד הראשון , אנחנו עונות מאחורה. אנחנו הרי מנהלות שרשור שלם עם כל שואל ,ואז ההקפצות מכבידות ומסרבלות את הפורום ובעצם לא חכמות במיוחד כי במילא אנחנו עונים מהסוף להתחלה ומי שמקפיץ הרי מרחיק את עצמו מלקבל תשובה.ואנחנו סתם הולכות לאיבוד בתוך הסרבול של השרשור עצמו. ובכלל יש הבדל בין להקפיץ כי עברו עשרה עמודים ולא קיבלתי תשובה, לבין להקפיץ כל פעם שאני נכנס לפורום ובכלל לא משנה אים יש מפרשים או לא .. ודי מעצבנות הקפצות האלו של .. הלו , תענו לי , או מיכל אפשר.... וכדומה... אנחנו רואים את כולם ועונים לפי הסדר למי שאנו מתחברות. הנחיה שלי למפרשות הוא לענות רק לפריסה שאנחנו מתחברות אליה. את הרי לא באמת רוצה שנענה סתם בשביל לענות שכשלא באמת אנחנו מתחברות לעומק הדברים. אבל זה מה שמרגיש עם כל הקפצות... שהעיקר המהירות ולא האיכות. ובכלל אנשים שוכחים שיש כאן הרבה אנשים שרוצים לקבל בדיוק את אותו יחס ולכן הודעות כמו דחוף , חייבת תשובה וכו..לא ממש משנות לנו ומקבלות בדיוק את אותו יחס כמו כל תשובה אחרת. הכל דחוף , כולם צרכים עזרה. כולם במצוקה.. ואנחנו רוצים לעזור לכולם. ה"אני אני אני "הזה .. שהקפצות יוצרות נותן תחושה של חוסר סבלנות וגורם לנו לא להיות סבלניות כי אנחנו בלחץ להספיק לרצות את כולם. בקיצר ...... ההקפצות הורסות לכולנו. נשיקות.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר