ערב טוב מפרשות יקרות

האם קיים פוטנציאל חיובי לקשר עם O? קלף 1# שתי חרבות קלף 2# מלך המטות קלף 3# ארבע חרבות קשר יחסית חדש, כחודש... תודה על העזרה בפירוש הפריסה..

אתם ממש בקשר?

מה קורה שם? נראה כמו צעד אחד קדימה ואז תקיעות וחוזר חלילה..

שבת שלום..

הי דידי.. האמת שהסתכלתי בהיסטוריית ההודעות שלי ולפני כשבועיים וחצי פרסתי פוטנציאל, (ומאז גם הסטטוס שלנו השתנה..) אז אני מקווה שזה לא כפל אני מרגישה שהקשר שלנו זורם לכיוון חיובי ומתפתח בקצב טוב.. כמובן שאני עדיין בשלב ה"בדיקה" וההיכרות, אבל הפעם אפילו מצליחה להנות מהדרך...

דידי, עוד בקשה..

חגית ברשותך עוד שאלה... אני מרוצה מהתנהלות העניינים עם הבחור החדש, אך יש בי עדיין קצת תהיות לגבי האקס, נפרדנו לפני 7 חודשים בערך, והוא השאיר את חותמו בלבי... לכן אחרי יותר מחודש אני שואלת שוב האם קיים פוטנציאל חיובי לחזרה לקשר עם האקס?.. קלף 1# מלך החרבות קלף 2# גלגל המזל קלף 3# שמש המון תודות על הנתינה והסבלנות.. תודה, תודה, תודה!!!

חגית..

אשמח אם תוכלי בבקשה להמשיך איתי.. תודה...

דידי, עוד בקשה..

חגית ברשותך עוד שאלה... אני מרוצה מהתנהלות העניינים עם הבחור החדש, אך יש בי עדיין קצת תהיות לגבי האקס, נפרדנו לפני 7 חודשים בערך, והוא השאיר את חותמו בלבי... לכן אחרי יותר מחודש אני שואלת שוב האם קיים פוטנציאל חיובי לחזרה לקשר עם האקס?.. קלף 1# מלך החרבות קלף 2# גלגל המזל קלף 3# שמש המון תודות על הנתינה והסבלנות.. תודה, תודה, תודה!!!

אני לא יכולה לענות על חזרה..זה נבואי

לגבי הבחור פריסת הפוטנציאל הקודמת היא הרלוונטית כרגע, היצמדי לנאמר לך שם

תודה

תודה על המענה, ובקשר לאקס האם יש ניסוח אחר שאוכל לשאול כדי לדעת האם יכול להיות סיכוי לחזרה, או מה הוא מרגיש כלפי..?

את יכולה לשאול אם הוא מעוניין בחזרה לקשר זוגי איתך

שאלתי..

האם הוא מעוניין בחזרה לקשר זוגי איתי? קלף 1# ארבעה מטות קלף 2# שטן קלף 3# מלך החרבות המון תודות לך..

אבל הילי ראיתי בהיסטוריית ההודעות ששאלת כבר על חזרה ולגביו

אין שום סיבה לפרוס כלום מאחר שלא שונתה הסיטואציה והפריסות הן כפל ולא אמינות

בוקר טוב

תודה על המענה והסבלנות, אבל על האקס עבר יותר מחודש לפחות שפרסתי פוטנציאל 30/5.. וב-10/6 פרסתי האם הוא מעוניין בקשר איתי, לכן אני לא חושבת שזה כפל.. אומנם הרבה לא השתנה מאז, מעבר לעובדה שביום-הולדת שלו שלחתי לו הודעת מזל-טוב קלילה (לא קיבלתי מענה..) אבל הזמן לא עושה את שלו ויכול לשנות את פני הדברים,ולקבל פרספקטיבה אחרת..? מה שכן ששאלתי על פוטנציאל לא שאלתי על העתיד, אלא נכון להיום, לכן מדוע את רואה שאלה זו כניבוי? סלחי לי על ה"עקשנות"... אשמח אם תוכלי לעזור לי.. תודה..

הילי זה כפל מותק לי זה כפל

אני זוכרת את עניין ההודעה שלא ממש המלצתי נכון? בכל מקרה שאלת פוטנציאל לחזרה בעצם שואלת אם תחזרו לא? אז זה כן ניבוי. ולשאול בהפרש של חודש כשלא שונה כלום בסיטואציה זה כפל, כי אתם כלל לא בקשר ולכן לא נכון לפרוס שוב ושוב. אעזור לך בשאלות הכוונה מתוקה את יכולה לשאול האם נכון עבורי לחדש קשר עימו למרות שאני לא מתלהבת פה.

הי חגית..

חגית, המון המון תודה, שאלתי האם נכון לי לחזור לקשר עם הבחור קלף 1# שתי חרבות קלף 2# שני מטבעות קלף 3# שטן נו טוב.. ממש לא נראה סימפטי... אוי.. מצטערת כבר על כל הבלבול, ומקווה שאין גם פה כפל (לשאלה האם כדאי לי ליצור קשר.. ) שוב תודה על הכל...

לא, זה לא כפל מותק

זה לא כמו האם כדאי ליצור קשר זה האם העניין מומלץ לך נראה בכלל שאת עדיין לא החלטת בעכלל, שאת יושבת מהצד ולא מגיעה להחלטה, כאילו רוקדת על שתי חתונות ולא באמת מחליטה. את רק כבולה לאקס לא ממקום נכון ונקי, לא ממקום מודע את לא פוקחת עיניים למציאות עצמה ורק טומנת ראשך בחול, אין פה מניעים נכונים לחזרה ואם תביטי עמוק לתוכך את יודעת שזה כך.

תודה!!!

כנראה שאת צודקת, אני כבר לא יודעת מה אני רוצה.. האקס הזה היה לי מין פנטטזיה מתוקה... וצריך להמשיך הלאה... תודה רבה לך
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר