הוא פשוט מעפאן!!!!!!!!! המ הוא רוצה אותי או אותה.. הוא לא מובן!!!!

מה הוא רוצה??? היה מעוניין בי ופתאום מתחיל לדבר איתי על בחורות אחרות... האם הוא מעוניין בה?? S.O.S פריסת קלף 1# שלושה גביעים קלף 2# שבעה מטבעות קלף 3# ארבעה מטות האם הוא מעוניין בי? S.O.S פריסת קלף 1# אביר המטות קלף 2# שישה מטבעות קלף 3# נער המטבעות

דידי,,, אני אשמח לעזרה... אני אובדת עצות

מה העניין שלו???

או על מפרש אחר... מה לעשות???? אני לא מבינה אותו

הוא פשוט מעפאן!!!!!!!!! המ הוא רוצה אותי או אותה.. הוא לא מובן!!!!

מה הוא רוצה??? היה מעוניין בי ופתאום מתחיל לדבר איתי על בחורות אחרות... האם הוא מעוניין בה?? S.O.S פריסת קלף 1# שלושה גביעים קלף 2# שבעה מטבעות קלף 3# ארבעה מטות האם הוא מעוניין בי? S.O.S פריסת קלף 1# אביר המטות קלף 2# שישה מטבעות קלף 3# נער המטבעות

למה את מתעקשת עליו? תסבירי מה כלכך נפלא בו?

לא נראה לי שהוא לגמרה יודע מה הוא רוצה.... ואני לא בטוחה שהעניין בינכם לגמרה הדדים.... ובשורה התחתונה יש לך חוסר שקט איתו .... אז שוב ? למה?

תודה הלןן ושאל אחרונה לפני החלטה

האם כדאי לי להמשיך איתו את הקשר הנוכחי? S.O.S פריסת קלף 1# קוסם קלף 2# צדק קלף 3# שמונה גביעים תודה

טוב , קוראים לי מיכל.....חחחח... אבל אני מתארת לעצמי שאלי התכוונת...

והחלטה היא שלך... לא יכולה להחליט בשבילך. המסר פה אומר שאת צריכה לנקות כל מה שכובל אותך ולהבין שמה שאת נותנת זה מה שאת מקבלת , הכל בידים שלך. תחליטי.

אה כן אלייך... וואני עייפות אני כבר לא רואה מה אני קוראת...

ראיתי הודעה שמישהי כתבה להלן שהיא לא נכנסה הרבה זמן... חחחחח אז מה את אומרת בעצם? שזה בידיים שלי לאן הקשר ילך?

אני לא מבינה אם הוא רוצה...??

זו החלטה שלך......

את צריכה לברר עם עצמך למה את שם? לשאול את עצמך, האים אני מתרצת תרוצים ? האים אני מרגישה באמת ? טוב לי? ואיזו תשובה שלא תתני לעצמך , לכאן או לכאן , תצטרכי לעמוד מאחוריה. אל תנסי לשנות אותו. תשאלי את עצמך האים את יכולה לחיות איתו , כמו שהוא. שינויים אנחנו יכולים לעשות אצלנו.

אני לא מבינה אם הוא רוצה...??

כבר אמרתי שאתם לא באותו מקום.

זה לאט שהוא לא רוצה... את פשוט רוצה הרבה יותר ממנו.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר