הלנוש את עדיין כאן?????יש פה מישהו??????

האם הוא חושב עליי דברים טובים? 9מטות אס המטות העולם פשוט אנחנו בנתק מסויים כי הוא נשוי אני פנויה והחלטתי שצריך לקבל החלטות... האם הוא מעוניין בחידוש הקשר עמי?< שני גביעים 10 מטבעות 5מטוןת אוי ואבוי חמש מטות????

אני רואה נכון?????????יעלי אני יותר מעצובה......

שלחתי היום הודעה כי דיבר עם חברה שלי החזיר לה טלפון בעקבות הטל שלה אתמול זוכרת?? שאלתי אותו מה איתו אמר שהוא בתקופה מאוד קשר ומקווה שהכל יהיה בסדר וכו......אז נכנעתי ושלחתי הודעה בקטנה של יום נפלא מלא בחיוכים לא חזר אליי מעניין.........

יובי יקירתי אני עונה מהסוף, אגיע אלייך עוד מעט

אחת יחידה ומיוחדת!

אני רואה נכון?????????יעלי אני יותר מעצובה......

שלחתי היום הודעה כי דיבר עם חברה שלי החזיר לה טלפון בעקבות הטל שלה אתמול זוכרת?? שאלתי אותו מה איתו אמר שהוא בתקופה מאוד קשר ומקווה שהכל יהיה בסדר וכו......אז נכנעתי ושלחתי הודעה בקטנה של יום נפלא מלא בחיוכים לא חזר אליי מעניין.........

יובי יקירתי אני עונה מהסוף, אגיע אלייך עוד מעט

אז מה קורה? סליחה שלקח כל כך הרבה זמן

למה את כל כך עצובה? בגלל שלא ענה לך?

כן יעל איך שאת מכירה אותי..........

וגם הפחד שמה את יודעת אולי הוא לא רוצה וכו הוא חסר לי מאוד מאוד מאוד וכמו תמיד את יודעת אני חשופה לביקורת מכל הכיוונים אז גם היום זה היה ותמיד הוא היה מצליח להרגיע לעודד ולהחמיא.............מה עושים יעל ? אגב עכשיו נכנסתי לבלוג שלך ראיתי שבדקת למישהי על קשר איך? ניסיתי להירשם לא להצלחתי.....

לא הבנתי למה הוא דיבר עם חברה שלך

אבל בכל אופן מה המסר שאת קיבלת ממנו דרכה?

יעלי אהובתי..........

הוא דיבר איתה כיוון שאתמול היא התקשרה אליו לשאול משהו? זוכרת סיפרתי לך ? ובינתיים החבר שלו חזר אליה ועזר לנו להגיע לייעד מסויים..........כי T לא ענה לטלפון אז הוא חזר אליה היום בבוקר הם לא דיברו עליי באופן ישיר אבל שאלה לשלומו אמר שהוא בתקופה קשה ......מ ה לדעתך יעלי....

את בהיסטריה בגלל הנתק ביניכם נכון?

את מכירה אבל את א', הרי הוא נעלם כל הזמן וכמו שנעלם ככה הוא גם יצוץ. זה לא קשור לנתק. בכל אופן אנחנו נדבר עוד יומיים, ועד אז בבקשה ממך - אל תשקעי בתהומות הדיכאון!! זה משהו מאוד רגעי חוסר התגובה שלו.

תודה רבה לילה טוב סופרת דקות לדבר איתךץץץץץץץץ

יעלי אהובתי..........

הוא דיבר איתה כיוון שאתמול היא התקשרה אליו לשאול משהו? זוכרת סיפרתי לך ? ובינתיים החבר שלו חזר אליה ועזר לנו להגיע לייעד מסויים..........כי T לא ענה לטלפון אז הוא חזר אליה היום בבוקר הם לא דיברו עליי באופן ישיר אבל שאלה לשלומו אמר שהוא בתקופה קשה ......מ ה לדעתך יעלי....

את בהיסטריה בגלל הנתק ביניכם נכון?

את מכירה אבל את א', הרי הוא נעלם כל הזמן וכמו שנעלם ככה הוא גם יצוץ. זה לא קשור לנתק. בכל אופן אנחנו נדבר עוד יומיים, ועד אז בבקשה ממך - אל תשקעי בתהומות הדיכאון!! זה משהו מאוד רגעי חוסר התגובה שלו.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר