מפרשות יקרות, אשמח להארה..

הכרתי בחור חדש לפני כשלושה שבועות, הקשר מתנהל לו לאט ובהרגשה טובה, מרגישה שיש עם מי לדבר, הוא מצחיק אותי וכיף לי איתו.. אתמול הייתה תפנית מבחינתי- הרגשתי שהאש הוצתה ו"נידלקתי" עליו, בעיקרון הוא ממש לא הטיפוס שלי..חחח השאלה היא האם אני מתנהלת נכון מולו? קלף 1# שמונה מטות קלף 2# האיש התלוי קלף 3# מלך המטבעות אשמח להארה.. והאם אפשר כבר לשאול פוטנציאל?? תודה רבה

אם הוא לא הטיפוס שלך, למה את שואלת בכלל?

קרן שלום..

הוא לא הטיפס שהייתי מאמינה שאתאהב בו, אבל כנראה שיש דברים מעבר.. יש ביננו אינטרקציה טובה ובהתחלה חששתי שלא תיהיה משיכה, אבל כמו שאמרתי משהו נדלק אצלי.. ואני כן רוצה לתת היזדמנות לקשר, נראה לי שיש כיוון חיובי וטוב..

הילי תראי, הפריסה הזו מלווה בהרבה מסרים אלייך

אחד מהם מציג לי עובדה - שבכדי שהקשר הזה יתקיים -הוא דורש הרבה פשרות והקרבה. (השאלה היא מי מכם מקריב פה ומה.. את זה אני לא יודעת). מה שכן, זה שהוא מאד מלהיב אותך, הוא אנרגטי מאד, כשאת רואה עצמך כבר באיזו עמדה מסודרת, קצת אולי כבדה וסגורה מדי.. הוא די משחרר אותך, הוא גורם לך לראות דברים אחרת וקיימות ביניכם הרבה מאד שיחות. זהו התאור. וכמו שאמרתי - נדרשת פה פשרה. ובגלל שאת זו ששאלת, האנרגיה שלך בפריסה הרבה יותר גדולה מאשר הוא שהוא הנשאל, לכן, נראה לי שאת זו שמרגישה קצת קורבן פה. השאלה היא מה את מרגישה שאת מקריבה ומתפשרת מדי?! הפוטנציאל יפה, הרבה דינמיות, רצון באמת לעלות רק למעלה. השאלה היא מה את רוצה ולאן את רוצה להוביל את הקשר הזה ועל בסיס מה.

לקרן, תודה..

השאלה שפרסתי היא על ההתנהלות שלי מולו ולא פוטנציאל (במידה וזה משנה את המסר), את צודקת בפירוש שלך, הוא אכן מלהיב אותי ויוצר אצלי עניין, אך עדיין יש לי את הלבטים שלי, אבל העובדה שהקשר (יחסית אלי) נבנה לאט, עם היכרות וחברות מרגיעה אותי... אני מאמינה שחלק מהלבטים שלי הם בגלל האקס (ההשוואה אליו) והקושי לשחרר...

נראה לי כי את היא זו שמאיטה את הקצב...חחח

יש פוטנציאל, השאלה היא מהי ההקרבה פה, כי התלוי הוא התשובה ובא בתור מסר. כמובן שנגזרת מכך היא מה את רוצה מהקשר הזה. אל תשווי אף פעם. תני לכל אחד את המקום שלו ואת הכבוד שלו. כך, תיצרי עולם דינמי חדש. אקסים =לשכוח

צ-ו-ד-ק-ת!!!!

אני מנסה לא להשוות, ברור, פשוט אם להיות כנה עם עצמי, אני חושבת שזה אחד הדברים שגורמים לי לבילבול.. אם אבחר בבחור אוותר על האקס (למרות שתאכלס הוא כבר ויתר עלי...) מחר יש לאקס יום הולדת וכולי בדילמה אם לשלוח הודעה, למרות שלא מגיע לו.. נראה לי שאני תוקעת את עצמי במקום בטוח כי אני מפחדת שוב להתאהב.. למרות שהבחור עושה עבודה נאמנה ומצליח כמו שאמרת לפתוח לי את הלב..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר