בוקר מצויין ויום הולדת שמח לשגיא, מנהלנו היקר

שנה של התחלות חדשות, מדהימות ומפתיעות שנה של פריצת דרך לכל משאלותייך. הגשמת החלומות המשך בניית המשפחה החשובה והתומכת ומעגל גדול יותר של תלמידים ויודעי חוכמתך ובעיקר יודעי השקט שלך יום הולדת הכי שמח, הכי קסום והכי מפתיע מאחלת לך ואני בטוחה שיצטרפו אליי כל המכירים אותך מפרשים ושואלים וכמיטב המסורת של הפורום - ניצור כאן שרשור ארוך ומקסים לכבוד יום ההולדת שלך ונוסיף אור ובלונים רבים יישר כוח באהבה גדולה הלני

אשמח שתצטרפו..

מצטרפת לברכה - המון מזל טוב לשגיא, אושר, בריאות והצלחה בכל

מזל טוב עד 120 כ20

יום הולדת שמח עד 120 שנה של הצלחה בכל התחומים

אשמח שתצטרפו..

המון מזל טוב עד מ-120 כ-20

שנה של התחלות חדשות, מדהימות ומפתיעות שנה של פריצת דרך לכל משאלותייך. הגשמת החלומות המשך בניית המשפחה החשובה והתומכת ומעגל גדול יותר של תלמידים ויודעי חוכמתך ובעיקר יודעי השקט שלך יום הולדת הכי שמח, הכי קסום והכי מפתיע מאחלת לך ואני בטוחה שיצטרפו אליי כל המכירים אותך מפרשים ושואלים וכמיטב המסורת של הפורום - ניצור כאן שרשור ארוך ומקסים לכבוד יום ההולדת שלך ונוסיף אור ובלונים רבים יישר כוח באהבה גדולה הלני

יומולדת שמח לאבא המקסים של הפורום:)

שגיא, מזל טוב ליום הולדתך. תבורך על הקמת

הפורום הזה ועל הצוות הנפלא שלך. המשך עשייה פוריה, בריאות ושמחה.

יום הולדת שמח מי ייתן ויתגשמו כל משאלותייך לטובה..................

שגיא היקר - ברכות חמות - ליום הולדתך בריאות אושר הצלחה וכל טוב

שגיא שפע ברכות ואיחולים, המון המון מזל טוב

המון מזל טוב עד מ-120 כ-20

מזל טוב לשגיא היקר אושר ועושר מכל הלב

מזל טוב לשגיא שפע ברכות ואיחולים

שגיא - שפע בריאות, אור, אושר ואהבה!!

מצטרפת לברכה הנפלאה ( וכל הכבוד להלן שתמיד זוכרת את כולנו)

מאחלת לך חיבור לאנרגיה של אור אהבה בלב ותחושה של שמחה ודרור . יום הולדת נפלא תחושת סיפוק מדהימה והגשמה של כל משאלה רצויה. באהבה גדולה מיכל
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר