ערב טוב

ערב טוב

האם X תקוע איתי בגלל האקסית שלו? קלף 1# אביר המטבעות קלף 2# ארבעה מטבעות קלף 3# נזיר אני כל הזמן בתחושה שהחבר שלי תקוע על האקסית שלו שבגדה בו (כך שאין מצב שהוא יחזור אליה) אבל התחושה היא שהוא לא מצליח להשתחרר ממנה ולכן לא מצליח להתקדם איתי. במידה וזה נכון אני לא יודעת מה לעשות, אני ממש אובדת עצות... האם X ינסה לחזק את הקשר ביננו? 5 גביעים אביר המטבעות 2 חרבות אני מבינה שלא ממש האם X רוצה להישאר איתי? אביר המטבעות (פעם שלישית???? מזה אומר???) 6 גביעים 8 מטות האם כדאי לי להישאר בקשר עם X (למרות שממש קשה לי לחשוב על אופציה להיפרד ממנו) 6 גביעים (שוב?) 6 מטבעות 4 מטבעות תודה

את נמצאת בעיתוי הכי גרוע לקשר עם בחור - ריבאונד...

את המרפא שלו, את הבחורה הראשונה שהוא מכיר לאחר הבגידה של חברתו לשעבר ממנו, ופרידה כואבת. וזה נראה על הפריסות בכל מיני קלפים שחזרו: 6 גביעים מדברים על טעויות העבר, ושהבחור חושש נורא שהדברים יחזרו, ושהמצב ביניכם מושפע מאד מהרגשותיו מהקשר הקודם, מהעבר. אביר המטבעות שחוזר: זוהי אנרגיה של היסוסים, של פחדנות וחשש לעשות את הצעד הנכון, את ההליכה קדימה. הבחור חושש מאד להתקדם איתך, למרות שהוא רוצה מאד, והיוזמה היא שלך יותר, וגם את מהוססת כי את כל הזמן חוששת שתתני את הנשמה שלך והוא יחזור לשם.. את אומרת שבחיים הוא לא יחזור אליה - אבל מותק - אין דבר כזה.. אנשים סולחים, ממשיכים הלאה.. את צודקת לשאול, להסס, לחפש את השקט שלך בסיטואציה. קשה מאד גם להיפרד.. כי את אומרת לעצמך שהוא שווה.. אבל כרגע חומד הוא בעיתוי הכי גרוע שיש, והוא לא יכול להיות שלך. אז.. או שאת נכנסת לסבלנות אין קץ - ומחבקת שם, מערסלת אותו ואיתו.. ומאחלת לטוב, מחכה לטוב, אוהבת ונותנת ומה שיהיה יהיה.. או שאת נפרדת ממנו - כי את לא יכולה להיות שם כשהוא כולו כואב כל הזמן מההיא, ועדיים מאוהב בה.. כואב אבל אוהב.. אין תשובות קלות ואין דרך ברורה.. קחי את הזמן שלך, בלי לחץ, בלי להלחיץ אותו, ותנסי לראות מה הלב שלך אומר, מה המציאות מולך תקבע.. תראה לך.. חיבוק גדול הלני

כל כך כואב לי לקרוא את מה שכתבת לי ואין יותר טוב מהאמת

כמו שאני מכירה את עצמי אני הכי רוצה לפתוח איתו את הנושא ולהעמיד אותו מול האמת של עצמו. שאלתי האם X רוצה לחזור לאקסית שלו? אס המטבעות אביר המטות 2 מטות האם קיים סיכוי שהם יחזרו? השמש מלך המטבעות צדק האם עליי להיות סבלנית לנוכח המצב (כמו שהצעת לחבק ולקרב..)? 9 מטבעות מלכת המטות 7 מטבעות תודה

דבר נוסף לא יודעת אם אפשר לשאול

האם X מתכוון להישאר איתי? אוהבים קיסרית 10 מטבעות איזה בוקר רע, אני מרגישה שעד סוף סוף הצלחנו לעבור תקופה יפה בלי מריבות לעלות על דרך המלך העניין הזה צף שוב... לא יודעת מה לעשות.....

שוב, ברצון שלו, במודע שלו הוא מאד רוצה.. אני מקווה שיצליח לו.

עיצה אחרונה: אם את נשארת שם - בלי מריבות על הנושא, הוא לא עושה את זה בכוונה לפגוע בך.. הוא לא שולט בכעסים שלו ובממחשבות שלו כרגע, הוא צריך להתנקות ולהזדכות.. אוקיי?? אולי איתך זה יצליח לו. לא יודעת לומר חד משמעי כרגע.. את יכולה אולי לתת לי תאריכי לידה של כולכם??

כל כך כואב לי לקרוא את מה שכתבת לי ואין יותר טוב מהאמת

כמו שאני מכירה את עצמי אני הכי רוצה לפתוח איתו את הנושא ולהעמיד אותו מול האמת של עצמו. שאלתי האם X רוצה לחזור לאקסית שלו? אס המטבעות אביר המטות 2 מטות האם קיים סיכוי שהם יחזרו? השמש מלך המטבעות צדק האם עליי להיות סבלנית לנוכח המצב (כמו שהצעת לחבק ולקרב..)? 9 מטבעות מלכת המטות 7 מטבעות תודה

אין לו רצון לחזור כרגע, אבל יש סיכוי קלוש שיחזרו..

אין תנועה עכשיו לכיוון שלה, הוא לא מתכנן ולא רוצה לחזור אליה עכשיו, אבל הוא עסוק בה.. חושב ואוהב אותה עדיין. לך כרגע לא מתאים לצלול לשם, את יכולה להיות שם, אבל אתם לא ממקום זהה בקשר, את נכנסת למעורבות רגשית רצינית והוא עדיין לא. הוא פשוט לא יכול. אין צורך לדעתי בעימותים מולו, הוא יודע מה עובר עליו. הוא מאד כועס עליה ומאד פגוע.. אבל לגבי הקשר ביניכם.. זה לא סגור אצלו עדיין. אז.. תחליטי אם את רוצה לחכות.. אם שווה לך או לא. זה ממש שיקול שלך.

שוב, ברצון שלו, במודע שלו הוא מאד רוצה.. אני מקווה שיצליח לו.

עיצה אחרונה: אם את נשארת שם - בלי מריבות על הנושא, הוא לא עושה את זה בכוונה לפגוע בך.. הוא לא שולט בכעסים שלו ובממחשבות שלו כרגע, הוא צריך להתנקות ולהזדכות.. אוקיי?? אולי איתך זה יצליח לו. לא יודעת לומר חד משמעי כרגע.. את יכולה אולי לתת לי תאריכי לידה של כולכם??

חייבת לצאת מהפורום, אני מתנצלת.. לא אוכל להמשיך כרגע לענות לך..

שיהיה לך יום רגוע - יום של הבנות ושקט. הלני

ערב טוב

האם X תקוע איתי בגלל האקסית שלו? קלף 1# אביר המטבעות קלף 2# ארבעה מטבעות קלף 3# נזיר אני כל הזמן בתחושה שהחבר שלי תקוע על האקסית שלו שבגדה בו (כך שאין מצב שהוא יחזור אליה) אבל התחושה היא שהוא לא מצליח להשתחרר ממנה ולכן לא מצליח להתקדם איתי. במידה וזה נכון אני לא יודעת מה לעשות, אני ממש אובדת עצות... האם X ינסה לחזק את הקשר ביננו? 5 גביעים אביר המטבעות 2 חרבות אני מבינה שלא ממש האם X רוצה להישאר איתי? אביר המטבעות (פעם שלישית???? מזה אומר???) 6 גביעים 8 מטות האם כדאי לי להישאר בקשר עם X (למרות שממש קשה לי לחשוב על אופציה להיפרד ממנו) 6 גביעים (שוב?) 6 מטבעות 4 מטבעות תודה

היי שרה וסליחה הלן שאני נכנסת לשרשור

כל כך הציק לי שנהיה לך בוקר רע כפי שהגדרת שרה יקירה, ואני בלחץ היסטרי של זמן ואף על פי עצרתי בכדי להיכנס ולומר לך משהו. לפני יומיים בערך שאלת אותי את אותן השאלות בדיוק ועניתי לך יפתי, שימי לב מה סקרנות גורמת ומה כפל פריסות עלולות ליצור, חבל מותק, רק הפריסות הראשונות אמינות, מזמינה את הלן להביט שם בשרשור וכמה שאתן השואלות מטעות את עצמכן ויוצרות את "הבוקר הרע" חבל לי.. מאחלת לך בוקר טוב והיצמדי לפריסות הראשונות. מצטערת הלן זה פשוט הפריע לי לראות שהיא מטעה את עצמה בריבוי פריסות וחבל לי על בוקר לא נעים שיהיה לה מבחינתה.. סליחה שוב והרבה אור

חייבת לצאת מהפורום, אני מתנצלת.. לא אוכל להמשיך כרגע לענות לך..

שיהיה לך יום רגוע - יום של הבנות ושקט. הלני

תגובה לחגית דידי קודם כל זה בסדר מבחינתי שהתערבת ואני מודה לך

אבל..... בפריסות האלו הצלחנו איכשהו להגיע למקור הבעיה שבתקיעות שלנו, העבר של חבר שלי, מה שלא הצלחנו בפריסות הקודמות איתך, ולכן חשוב לי לדעת את הדברים האלו על מנת לדעת כיצד עליי לפעול. את היית מקסימה ביותר ופירשת לי את הפריסות ואני לאו דווקא חושבת שזה שפרסתי שוב יצר פתאום מציאות שבה האקסית שלו עדיין קיימת במחשבותיו אלא יותר חידד את הבעיה עצמה. אני לא רואה בכך פסול ובאמת לאחר הרבה זמן שאני נוכחת בפורום הזה אני מבינה שכל יום פוטנציאלים משתנים והחיים הם מאוד דינמיים וכך גם הקלפים משתנים בהתאם, למרות שפורסים יום אחרי יום. כי יום אחד חבר של שנתיים יכול להרגיש הכי אהבה ויום למחרת זה יכול להיות רק "בסדר" בדיוק כפי שקורה אצל כל הזוגות. ושוב תודה על האיכפתיות האדירה שלך וכן אשמח לחוות דעתה של הלן. תודה ויום טוב

שרה יקרה לשאול האם הוא מעוניין לקדם את הקשר ולשאול האם הוא מעוניין בקשר

יום אחרי יום זה סופר כפילות פריסות מתוקה, אני לא מסכימה איתך שקלפים עונים על "רגע" להפך, לדעתי פריסות ראשונות עונות מרובד העניין, לעומק...רצון לא משתנה כל רגע, הם נותנים תמונה עמוקה יותר. כאן למעשה כיווננת לרקע הזה ושם לא כתבת מילה על האקסית וכך בעזרת הרקע עונים לכיוון השאלה...מבינה אותי? עכשיו ברור למה רקע מאוד מאוד חשוב? בכל מקרה מתוקה שהלן תיכנס ותסביר לך הכל, ואגב לא עונים על עצם הבעייה מתוך הוקוס פוקוס, נדרש רקע בכדי להגיע להכוונה עמוקה, כפי שעשית כאן שהרי לכל קלף המון פרשנויות וסיפור שלם מפריסה. טוב מתוקה הרבה הצלחה

שלום לשרה ולדידי, נכנסתי לרגע.. קראתי ואני רוצה שנעשה סדר.. אוקיי??

דבר ראשון תודה לדידי על האכפתיות שלה ועל המעורבות שהיא מגלה כל הזמן. דבר שני - השאלות ששאלה שרה הן לגמריי שונות מהשאלות שנשאלו לפני כן. על אותו קשר וזגויות אבל שאלות מכיוון אחר לגמריי. דבר נוסף ועיקרי - דידי צודקת ברמת העיקרון לגבי פריסות כפולות שנעשות כאן הרבה מאד תחת שמות וניק ניימים שונים ומשונים - דבר שגורם לכפילויות, לעבודה מואמצת של המפרשים, לחוסר דיוק בתשובה ועוד.. וכדאי ממש להימנע מזה. אז שוב תודה לדידי. ושרה אשמח להמשיך לעבוד איתך - בכייף.

תודה הלן מקסימה על המחמאות

יש רק דבר שלא הבנתי, כששואלת כמו שרה שואלת בדיוק באותו ניסוח במדוייק, האם הוא מעוניין להישאר איתי והאם הוא מעוניין לקדם/ לחזק את הקשר בהפרש של יומיים זה נקרא כיווןן אחר? לטעמי זו אותה השאלה בדיוק ואם ההיסוס או האקסית בתמונה הרי זה ישתקף כבר בפריסה הראשונה והאמינה ביותר, ברור מאוד שהייתי מבינה מעט יותר את הפריסות אילו שרה הייתה מספרת לי על האקסית כפי שעשתה כאן ולא עשתה בשאלות הללו לפני יומיים, הייתי מבינה שזה לא סתם תהליך של חשבון נפש שהוא עובר כתוצאה מחוסר יכולת להתחייב ממקום של פחד ובעייתיות מן העבר... אני אישית חושבת שהפריסה הראשונה משקפת המון...רק שרקע הוא כלי עזר משמעותי להכוונה. נכנסתי מאכפתיות הלן ונכון את מאוד צודקת המון שואלות עושות זאת אבל זוכרת מה אמרת לי פעם במסנג'ר....אז אני צריכה להפנים זאת. סליחה על כל הבלאגן פשוט ניסיתי להבין ולהביע דעה. באהבה ונשיקה הלן ובהצלחה לשרה.

להלן ודידי היקרות מכל

קודם כל תודה לשתיכן על האיכפתיות האדירה. לדעתי הדברים כן משתנים שאדם הוא מבולבל וזה המצב שבו לדעתי חבר שלי נמצא בו בגלל שפתחתי איתו שיחה על חתונה ויש מצב שזה החזיר אותו אחורה ליחסים עם האקסית שלו. ביום ששאלתי אותך דידי לא חשבתי על הכיוון אלא יותר על סתם לחץ שיש בדר"כ לכל גבר, אך אתמול התחלתי להרגיש משהו בפנים שאומר לי שזה יותר מסתם ולכן כיווני לאקסית. אני מעדיפה לחיות באמת ולא בשקר וברור לי שהוא בחיים לא יבוא ויאמר לי תשמעי חמודה אני עדיין חושב על האקסית שלי וגם רוצה להישאר איתך. ואני מצידי רוצה לדעת שאם זה מה שתוקע אותו בלהתקדם איתי מגיע לי לדעת לאן חיי הולכים. אמרתי לו שהוא תקוע על משהו וכל מה שהוא אומר למעשה נובע רק מהפחד שלו ולא מדברים שאני עשיתי בעבר (מריבות). אבל לעת עתה אני באמת מניחה לדברים ומודה לשתיכן מקרב לב, אוהבת אתכן מאוד.

היי שרה וסליחה הלן שאני נכנסת לשרשור

כל כך הציק לי שנהיה לך בוקר רע כפי שהגדרת שרה יקירה, ואני בלחץ היסטרי של זמן ואף על פי עצרתי בכדי להיכנס ולומר לך משהו. לפני יומיים בערך שאלת אותי את אותן השאלות בדיוק ועניתי לך יפתי, שימי לב מה סקרנות גורמת ומה כפל פריסות עלולות ליצור, חבל מותק, רק הפריסות הראשונות אמינות, מזמינה את הלן להביט שם בשרשור וכמה שאתן השואלות מטעות את עצמכן ויוצרות את "הבוקר הרע" חבל לי.. מאחלת לך בוקר טוב והיצמדי לפריסות הראשונות. מצטערת הלן זה פשוט הפריע לי לראות שהיא מטעה את עצמה בריבוי פריסות וחבל לי על בוקר לא נעים שיהיה לה מבחינתה.. סליחה שוב והרבה אור

זה לא משנה למה ומי! לא נכנסים לשרשור של מישהו אחר

החוקים של הפורום נולדו מתוך ניסיון העבר. לא סתם ההנחייה היא שלא נכנסים לשרשורים של אחרים, הסיבה היא שפעמים רבות זה מוביל לריבים וחילוקי דעות. כיוון שאנו מספר רב של קוראים כדי שהכול יעבור בשלום, אני מבקש לשמור על הכללים. תודה, שגיא

היי שגיא שבת שלום

צודק נכון, כבר הסברתי להלן שלא הייתי צריכה להיכנס על אף שרק ניסיתי להעיר תשומת לב לכפל פריסות. ושוב התנצלתי מספר פעמים, האכפתיות שלי והצורך להבין רק הוביל אותי לזאת, לא התערבתי ממקום של פרשנות. שוב סליחה ומבינה את עניין האיסור להיכנס לשרשור. שבת שלום ומבורכת.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר