מזל טוב!!!

מזל טוב הרבה אושר ועושר, הצלחה כבר יש

שיהיה הרבה במזל טוב

אושר והצלחה וברכה שהאור ימלא את חייך ושתצליחי בכל מעשייך המון מזל טוב אהבה ושמחה אושר ועושר ושכל חלומות ליבך יתגשמו לטובה

בוקר טוב ושבת שלום - לחגי/דידי יש היום יומהולדת

אז מזל טוב לך יקירה מקווה שכשתכנסי בערב, במוצ"ש תמצאי שרשור ארוך ארוך והמון ברכות לך. אני מזמינה את כולם להצטרף לברכות כמו שמוסיפים שוקולדים או בלונים.. וכולנו יחד נעיף את האיחולים לשמיים - בתקווה שיתקבלו וינעמו.. וממני: שתדעי למצוא את דרכך ואת מקומך, שתרגישי טוב עם עצמך כמו שאת שתעשי מה שמתאים לך ומה שעושה לך טוב כל הזמן שתמצאי את הבחור הנכון בהמשך - אינשאאלה. שחיי היום יום ובריאות הילדים יהיו נפלאים שתהיי לך פרנסה טובה וכל הזמן - ברציפות שתצליחי שתהיי מאושרת שתהיי שקטה שתחלמי הרבה ושיתגשמו כל חלומותייך.. ובקיצור.......... מזל טוב הרבה אהבה ממני הלני

דידי המוווווווווווווווווווווון מזל טוב

המווון המוון בריאות שתמסביבך תהיה אהבה כמו זאת שאת מקבלת בפרום ... תמשיכי בדרכך האמיתית והכנה לתת מכולך ולעזור פה בפורום כי זה הייחודיות שבך איחולים ברכות והרבה אושר בחייך בהמון המון המון אהבה רומי

מאחלת לך את כל הטוב שבעולם ושכל משאלות ליבך יתגשמו אמן!

מזל טובבבבבבבבבבבבב

וווואאאאההההההה איזו התרגשות יווווווווו

תודה רבה רבה רבה רבה לכולכןןןןן אתן מדהימות, נכנסתי לרגע ולא יכולתי לקרוא הכל, איכנס מחר ואקרא ברוגע את כל הברכות הנפלאות הללו. תודה להלן היקרה שפתחה את השרשור הנפלא הזה, ותודה מעומק הלב עם חיוך ענק ועם דמעת התרגשות כל כך ריגשתן אותי. תודה לכן על המילים ועל האיחולים...אוהבת מאוד מאוד. מאחלת לכולכן שהשמחה תשרור בחייכן לנצח. באהבה ענקית והערכה עצומה

המון מזל"ט, עד 120, שפע ברכות ואיחולים!!!!!!!!

אז מזל טוב לך יקירה מקווה שכשתכנסי בערב, במוצ"ש תמצאי שרשור ארוך ארוך והמון ברכות לך. אני מזמינה את כולם להצטרף לברכות כמו שמוסיפים שוקולדים או בלונים.. וכולנו יחד נעיף את האיחולים לשמיים - בתקווה שיתקבלו וינעמו.. וממני: שתדעי למצוא את דרכך ואת מקומך, שתרגישי טוב עם עצמך כמו שאת שתעשי מה שמתאים לך ומה שעושה לך טוב כל הזמן שתמצאי את הבחור הנכון בהמשך - אינשאאלה. שחיי היום יום ובריאות הילדים יהיו נפלאים שתהיי לך פרנסה טובה וכל הזמן - ברציפות שתצליחי שתהיי מאושרת שתהיי שקטה שתחלמי הרבה ושיתגשמו כל חלומותייך.. ובקיצור.......... מזל טוב הרבה אהבה ממני הלני

לחגית היקרה מזל טוב עד 120 שנה...

בס"ד שכל חלומותייך יתגשמו הרבה אור ואהבה אושר ועושר הרבה בריאות והצלחה ותמשיכי להיות כמו שאת אישה מקסימה נפלאה ופשוט מלאך מאחלת לך את כל הטוב שבעולםם אוהבתת

המון מזל"ט, עד 120, שפע ברכות ואיחולים!!!!!!!!

מזל טוב מאחלת לך מכל הלב

שיתגשמו כל משאלות לבך. מאחלת לך שכל הברכות שברכו אותך יתגשמו. הרבה הרבה מזל טוב.

דידי חגית המתוקה מזל טוב בריאות אושר ושמחה שיציפו אותך תמיד

חגית יקרה... אני רואה שאני בדיליי רציני .....

אבל לא מוותרת.... מזל טוב אהובה!!! גאה בך מאוד על תהליך מדהים ונפלא שעשית כאן... מאחלת לך שכל רצונך יתגשם מסביבך. שכל נגיעה תיהי בום של הצלחה. שתשיכי לגדול ולהתפתח... ובכלל שיהיה לך יום הולדת שמח.....

מזזזזזזזזזזזזזזזזזזל -----טובבבבבבבבבבבבבב למנשקת הסדרתית

אור ואהבה אישה נפלאה.... אלף
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר