היכן ניתן להשיג קלפי טארוט?

איפה אפשר להשיג קלפי טארוט? כמה בערך עולה חפיסה קלאסית?

ועוד משהו -

תוכלו אולי להמליץ לי על מקום טוב באינטרנט שניתן ללמו דרכו לקרוא טארוט? תודה מראש...

בחנויות "בראשית" ניתן לאתר מגוון רחב

של קלפי טארוט, כמו כן הטארוט שם איכותיות והחשוב מכל מקוריות. המחירים נעים בין 150 ל-250 ש"ח ואף יותר. אני יודעת על חנויות שנמצאות בתל אביב, תלוי מאיזה איזור את יקירה.

ועוד משהו -

תוכלו אולי להמליץ לי על מקום טוב באינטרנט שניתן ללמו דרכו לקרוא טארוט? תודה מראש...

היי לך,

קלפים קלאסים,מה שנקרא קלפי טארוט ריידר תוכלי למצוא בקינג ג'ורג' בתל-אביב וכל מיני ורסיות שונות של קלפי הטארוט,תוכלי למצוא גם בחנות בשם "בראשית" בקניונים.. אני אישית הזמנתי דרך האתר הזה,http://www.astroamerica.com בחנויות האלה תוכלי למצוא גם ספרים ללימוד של הטארוט.. בכל מקרה אם את מריצה קלפי טארוט בגוגל את תמצאי מלא אתרים,בין השאר גם תריצי יואב בן דוב,אריק אייל ושגיא מנדלבוים ותמצאי חומר ללמידה.. ואם ממש בא לך ללמוד,תעשי כמוני קורס אצל מיכל מילגרום המדהימה.. בהצלחה

כאן בוואלה, ניתן למצוא תחת "אסטרולוגיה"

הסברים מפורטים על הקלפים. ההסברים נכתבו ע"י שגיא מנדלבוים- הסברים מפורטים , עמוקים וברורים--- מאוד לטעמי -מומלץ.

בחנויות "בראשית" ניתן לאתר מגוון רחב

של קלפי טארוט, כמו כן הטארוט שם איכותיות והחשוב מכל מקוריות. המחירים נעים בין 150 ל-250 ש"ח ואף יותר. אני יודעת על חנויות שנמצאות בתל אביב, תלוי מאיזה איזור את יקירה.

תודה בנות! אני מאזור מזכרת בתיה, מישהי יודעת אולי על חנות טובה באזור? רחובות, או ראשון לציון אולי?

אשמח לתשובה במהירות :)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר