שאלה בנושא זוגיות - חשוב בבקשה

האם הקשר שלנו ימשיכו אחרי השיחה? קלף 1# שמונה מטות קלף 2# שני מטות קלף 3# שטן

ושאלתי עוד שאלה

מהו פוטנציאל הקשר שלנו אחרי השיחה ? קלף 1# ירח קלף 2# יום הדין קלף 3# שישה מטות

בבקשה להוסיף רקע לשאלה

רקע

זוג רציני כבר הרבה זמן וכמו שאמרתי יש פה ריב שלי במיוחד עם המשפחה שלו ואיתו בגללם וזה מרערע את היחסים בינינו

קשר ומשפחה......

וובכן הצעד הזה של השיחה בהחלט יועיל ויעזור לשניכם לפתוח דף חדש.. באמת לא קל עם המשפחה אבל מהפריה על האמא שיחה איתה גם תעזור ותוביל לכך שהיא תעוב אתכם במנוחה הבעיה שהיא מאוד מודאגת מהקשר או ממשהו בקשר ולכן פועלת ועושה היא והמשפחה את מה שהם עושים..... שוב. השיחה תועיל ותעזור לכם לפתוח דף חדש.. עיצה ידידותית אני ממליצה לעשות שיחה בחוץ בבית כולם מרגישים נח לצעוק ולהטיח אחד על השני הכל במקופ פומבי לא מאבדים פורפורציות ולא משתגעים... לכי על זה בהצלחה רומי

רומי, ממה היא מודאגת בקשר שלנו?

היא שתלטנית והיא מנסה להשליט על היחסים שלנו את המרות שלה. המשפחה שלו לא אוהבים אותי באופן כללי כבר הרבה מאוד זמן מאז שאני שם.. אני לא יודעת מה כבר יכול להפריע.. מה לדעתך מפריע? כי כל דבר שקורה ביני לבינו - היא שם!!

בואי נשאל כזה דבר......

האם יש סיכוי לפתרון הבעיות בינך ומשפחה.... תפרסי ותאמרי לי מה יצא

שאלתי וזה מה שיצא

קלף 1# עשר חרבות קלף 2# תשעה מטות קלף 3# מלך החרבות

וובכן.......

הביטי, זה לא הולך להיות קל (לא שעד עכשיו זה היה) אבל קיים בהחלט סיכוי לשינוי המצב... חוץ מהעצה הראשונה אני מציעה לך: 1- לא לפחד מאף אחד!הציגי את עצמך עם הרבה בטחון כי בסופו של דבר את אוהבת את הבן שלה , בן המשפחה ואת מסבה לו אושר. 2- נסי לוותר על צרכייך האישים נסי להיות יותר פתוחה לאנשים ולרצונותיהם לפעמים הגמישות והנכונות האת מובילה לדרך בה ניתן להסתדר עם אנשים גם אם לא תמיד זה מה שהיינו רוצים.. זה לא הולך להיות קל אך אל תחששי זה חצי או איזשהי התחלה לנסיון להתפשר ולפשר בין הצדדים.... אני מאחלת לך המון בהצלחה וקחי בחשבון שזה לא ייקח בין ליל .. זה תהליך היי סבלנית ופתוחה רומי

רומי, ככה בדיוק התנהגתי חמש שנים רצופות ובגלל זה המצב הוא כמו שהיום..

הם פשוט תפסו פראייר וזה מה שיצא..ההבדל הקטן הוא שהייתי קצת חסרת בטחון כי לא רציתי לריב איתם ובגלל ששתקתי הם עלו עלינו. ההתגמשות הזאת איתם ממש לא אופציה כי הם ידועים בתור לוקחים את כל היד כשנותנים להם קצת אצבע.. חשבתי לגור יותר רחוק אז פרסתי על זה.. יצא לי 1 - שבוע המטבעות 2 - התלוי 3 - תשע החרבות נראה קטסטרופה רומי.. פשוט על הפנים! מה עושים?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר