שאלות דחופות להיום!!!

האם אני אמצא החן בעיני ל? S.O.S פריסת קלף 1# חמישה גביעים קלף 2# שבעה מטבעות קלף 3# נער הגביעים האם הוא ירצה לפתח איתי קשר רציני אחרי הפגישה היום? S.O.S פריסת קלף 1# ארבעה גביעים קלף 2# שלושה גביעים קלף 3# קיסר מישהו שאני משמ רוצה! המון תודה!

במי מדובר? פגישה עיוורת?

גליה קליין מנחה דרך קלפים, כף יד, NLP ןדמיון מודרך

פשוט לא יאומן מה שהוא עשה! האם הוא מתחרט?

האם הוא מתחרט שלא ניפגשנו? S.O.S פריסת קלף 1# שטן קלף 2# ארבע חרבות קלף 3# מיזוג האם ל יצור איתי קשר מיוזמתו שוב? S.O.S פריסת קלף 1# עשרה מטות קלף 2# אס המטות קלף 3# שמונה גביעים אוקי אז ככה... היינוא מורים להיפגש והוא נעלם!!! דפק לי ברז! לא ענה לטלפון איזה רבע שעה.. ואז נסעתי.. אחכ הוא התקשר ואמרתי לו שמאוחר מידי ושאם הוא רוצה הוא צריך להגיע לאזור שלי (אנחנו גרים רחוק) והוא פשוט צחק... הייתי בהלם שלחתי לו הודעה שהוא מתנהג כמו ילד קטן ויבין שיגדל... (לא ענה!) באמת שאני לא מבינה את הגברים האלה... פשוט בושה! בקיצור... שאלתי את השאלות האלה... רק כדי לדעת אם הוא מתחרט ואם יצור איתי קשר שוב, למרות ההודעות ששלחתי לו... (לא שאני אדבר איתו שוב) סתם סקרנות... אם אתן יכולות לנסח לי שאלה שתגרום לי להבין מה הסיבה שהוא התנהג כך זה יהיה מעולה! המון תודה! והמשך יום מוצלח

יקירתי לא הבנתי מי הבחור?

מישהו חדש? מישהו ישן? תעשי שוב סדר בעניינים בכל אופן הוא לא נותן לזה משקל כרגע וכן הוא יצור קשר שוב... גליה קליין מנחה דרך קלפים, כף יד, NLP ןדמיון מודרך

מישהו חדש...

היינו אמורים להיפגש... הכרנו דרך האינטרנט... לא משנה יצור לא יצור.. אנחנו כבר לא ניפגש

שאלות דחופות להיום!!!

האם אני אמצא החן בעיני ל? S.O.S פריסת קלף 1# חמישה גביעים קלף 2# שבעה מטבעות קלף 3# נער הגביעים האם הוא ירצה לפתח איתי קשר רציני אחרי הפגישה היום? S.O.S פריסת קלף 1# ארבעה גביעים קלף 2# שלושה גביעים קלף 3# קיסר מישהו שאני משמ רוצה! המון תודה!

זהו התייאשתי.. הפעם חייבת תשובה עם זמנים! בבקשה תגידו לי שאפשר לראות

האם צפויה לי זוגיות רצינית בקרוב? S.O.S פריסת קלף 1# אס המטבעות קלף 2# שמונה גביעים קלף 3# שני מטות לא נראה לי שזה ממש חיובי במידה ובכל זאת כן אז ניתן לראות בערך מתי? או איזה מסר? תשובה כלשהי... משהו?? התייאשתייי

מישהו חדש...

היינו אמורים להיפגש... הכרנו דרך האינטרנט... לא משנה יצור לא יצור.. אנחנו כבר לא ניפגש

בחירה שלך

למה את כל כך כבדה אז לא יצא לו למה לעשות עניין? גליה קליין מנחה דרך קלפים, כף יד, NLP ודמיון מודרך

ממש לא כבדה.. הייתי..

דיברנו 20 דקות לפני אמר לי איפה הוא גר. הייתי מחוץ לבית שלו ולא ענה! ורק אחרי 20 דקות חזר אליי הוא גר קרוב לאיפה שאני לומדת, היינו אמורים לצאת בסוף אמר לי תבואי אלי

תעשי מה שמרגיש לך נכון...בהצלחה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר