מצטרפת לכל האיחולים ושולחת שפע ברכות ומלא מזל-טוב

הרבה מזל טוב למשפחה המאושרת !!!!

שתזכו לגדלו בנחת עם הרבה שמחה ואור...

מגיע לי מזל טוב.....

בשעה טובה נולד לנו היום ילד. כצפוי (כי הרי נעמה (אשתי) היא בת מזל בתולה ושאומרים לבת מזל בתולה 20 לחודש! - מקבלים 20 לחודש!) זה קרה היום בלילה. בשעה 0:30 החלו צירים מתונים שגברו וממש בזמן, לאחר התארגנות "זריזה" של שעה, הגענו לבית החולים. זו הייתה לידה מאד קלה ומהירה: כל התהליך לקח 45 דקות ומהרגע שנכנסנו לחדר הלידה זה לקח 7 דקות כך שלא הספקנו אפילו לחשוב על שליחת אנרגיות, נקודות לחיצה והיינו כל-כך מופתעים שאפילו לא צילמו כלום - אז אין לי תמונות. חזרתי לפני שעתיים ישנתי כשעה, לקחתי את הילד לגן ועכשיו אני רץ חזרה לבית החולים. להתראות מאוחר יותר, שגיא

תינוק בבית אור בבית

המון מזל טוב , גם אני ילידת המזל המיוחד הזה,קוראת בפורום ומשתמשת המון תזכו לגדלו ברוב נחת בקרוב אצלי אמן ואמן!!!!!!!!!!!!

מדהים , רק אתמול דיברנו על זה!!!! מזל טוב , ברכה גדולה!!!

איזה יופי , מרגש , מרגש , מרגש!!! הנה מתחילה לה החוויה המתקנת..... אהבה גדולה!!! ומזל טוב לנעמה ולשחר. איזה יופי!!!

מזל טוב איש יקר.. 20/2/08 תאריך של אדם רגיש..

תאריך של אדם קשוב, נעים הליכות.. שיהיה רק בבריאות טובה לאישה ולילד.. ושתספר לנו רק על דברים מהממים.. כאלה. התחלות חדשות ואהבות.. שולחת לך המון אנרגיות טובות לך ולכולם שאיתך.

מזל טוב

שגיא המון מזל טוב על הולדת הבן.. שתזכו לנחת ואושר מהקטנטן.. מיטב האיחולים לך לאשתך ולאח הגדול!!! והכי חשוב שיהיה במזל בריאות ושמחה!

מגיע לי מזל טוב.....

בשעה טובה נולד לנו היום ילד. כצפוי (כי הרי נעמה (אשתי) היא בת מזל בתולה ושאומרים לבת מזל בתולה 20 לחודש! - מקבלים 20 לחודש!) זה קרה היום בלילה. בשעה 0:30 החלו צירים מתונים שגברו וממש בזמן, לאחר התארגנות "זריזה" של שעה, הגענו לבית החולים. זו הייתה לידה מאד קלה ומהירה: כל התהליך לקח 45 דקות ומהרגע שנכנסנו לחדר הלידה זה לקח 7 דקות כך שלא הספקנו אפילו לחשוב על שליחת אנרגיות, נקודות לחיצה והיינו כל-כך מופתעים שאפילו לא צילמו כלום - אז אין לי תמונות. חזרתי לפני שעתיים ישנתי כשעה, לקחתי את הילד לגן ועכשיו אני רץ חזרה לבית החולים. להתראות מאוחר יותר, שגיא

מזל טוב להולדת התינוק

מזל טוב, כמובן שלא ידעתי שהייתם בהריון אבל שמחה מאוד בשבילכם

יאאאאאאא!!!

הינו צריכים להמר על תאריך.אני מאושרת בשבילכם. ובעיקר כי לא ניהי בלחץ במסיבת סיום קורס שבוע הבא!

הרבה איחולים לבבים ומזל טוב

כמי שנכנסת הרבה לאתר של שגיא וגם לפורום המקסים שלכם עם המפרשות הטובות והמקסימות שעושות ממש עבודת קודש!! אני מאחלת לשגיא ומשפחתו הרבה ברכות ואושר להולדת הבן החדש באהבה מכרמי

שפע ברכות ואיחולים

יאאאאאאא!!!

הינו צריכים להמר על תאריך.אני מאושרת בשבילכם. ובעיקר כי לא ניהי בלחץ במסיבת סיום קורס שבוע הבא!

אמרתי לנעמה להתאפק עד סוף השיעור אתמול

איזו ממושמעת! שגיא המקסים מזל טוב אתה האבא הכי מדהים בעולם הבן שלך זכה, שמחה בשבילכם אין תירוצים, תתחיל לעבוד על הלחם זיתים לשבוע הבא!

מגיע לי מזל טוב.....

שפע ברכות ואיחולים , איזה יופי , מזל טוב.

שגיא, המון מזל טוב

מאוד מרגש, שמחה בשבילכם שעבר ככה חלק ובקלות.

מזל טוב שגיא

איזה כייף נשמה חדשה באויר העולם...מאחלת לכם אושר ונחת המון ברכה ,ובעיקר לנשמה הקטנטנה שהגיעה לייקום שלנו ברכת דרך מוארת, והגשמת הייעוד... המון שמחה וימים שלמים של הנאה.. מזל טוב אור ואהבה צילה

מזל טובבבב

מזל טוב איזה יופי ילדים זו שמחה גדולה שרק תהיו מאושרים איזה יופי של בשורה מזל טוב והמון נשיקותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

איזה אושר מזל טוב והמון שמחה

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר