מגיע לי מזל טוב.....

בשעה טובה נולד לנו היום ילד. כצפוי (כי הרי נעמה (אשתי) היא בת מזל בתולה ושאומרים לבת מזל בתולה 20 לחודש! - מקבלים 20 לחודש!) זה קרה היום בלילה. בשעה 0:30 החלו צירים מתונים שגברו וממש בזמן, לאחר התארגנות "זריזה" של שעה, הגענו לבית החולים. זו הייתה לידה מאד קלה ומהירה: כל התהליך לקח 45 דקות ומהרגע שנכנסנו לחדר הלידה זה לקח 7 דקות כך שלא הספקנו אפילו לחשוב על שליחת אנרגיות, נקודות לחיצה והיינו כל-כך מופתעים שאפילו לא צילמו כלום - אז אין לי תמונות. חזרתי לפני שעתיים ישנתי כשעה, לקחתי את הילד לגן ועכשיו אני רץ חזרה לבית החולים. להתראות מאוחר יותר, שגיא

פיי מזל טוב!!

לשגיא ברכה קטנה לי אלייך בהרבה אהבה

הנה נולד התינוק המקסים בעולם. מרעיף אהבה, ומתיקות על כולם. אמן וירבה, במעשים טובים. נתינה אחווה ואהבת הסובבים. את כל האושר שניתן לתת שיתן בכם הוריו האהובים כי לו אתם ראויים..! הרבה מזל ונחת בגידולו

שגיאאאאאאאאא מזל טוב המון ברכות ואיחולים לבביים מי יתן ותיהיו מאושרים כל ימיי חייכם

דע לך רבי נחמן מברסלב אמר....... : היום בו נולדת , הוא היום בו החליט הקב"ה שהעולם אינו יכול להתקיים בלעדיך המון המון ברכות קטנות וגדולות לשנים שכבר היו ולאלה שבאות, ילדים הם מתנת האולוהים אושא אין סופי אור ואהבה לימור

שולחת זר פרחים וחיוכים

מגיע לי מזל טוב.....

בשעה טובה נולד לנו היום ילד. כצפוי (כי הרי נעמה (אשתי) היא בת מזל בתולה ושאומרים לבת מזל בתולה 20 לחודש! - מקבלים 20 לחודש!) זה קרה היום בלילה. בשעה 0:30 החלו צירים מתונים שגברו וממש בזמן, לאחר התארגנות "זריזה" של שעה, הגענו לבית החולים. זו הייתה לידה מאד קלה ומהירה: כל התהליך לקח 45 דקות ומהרגע שנכנסנו לחדר הלידה זה לקח 7 דקות כך שלא הספקנו אפילו לחשוב על שליחת אנרגיות, נקודות לחיצה והיינו כל-כך מופתעים שאפילו לא צילמו כלום - אז אין לי תמונות. חזרתי לפני שעתיים ישנתי כשעה, לקחתי את הילד לגן ועכשיו אני רץ חזרה לבית החולים. להתראות מאוחר יותר, שגיא

בוקר טוב, הרבה הרבה מזל טוב נחת בריאות ורק טוב

מזל טוב,איזה אושר הרבה נחת ובריאות

פיי מזל טוב!!

מצטרפת לכל האיחולים ושולחת שפע ברכות ומלא מזל-טוב

מגיע לי מזל טוב.....

המון מזל טוב!!!!!

שיהיה המון מזל טוב , והרבה אושר ונחת!

שיהיה במזל -דגגגגגגגגגגגגגגגגגגים

המון ברכה ואור שגיא היקר.... ואחלה מזל לקט'נט'ן--- עם לא מעט שיעורים רציניים לחיים (גם אני בת המזל, עוד יומיים אצלי)... יום מהמם ליוולד בו, ומזל מאתגר להיוולד בו... בריאות ואושר

שגיא - זה מרגש !!!

המון המון מזל טוב לך ולאישה ולילד ולאח הגדול . שתבורכו . מיכל

המון מזל טוב ! כל הכבוד לפתיחות שלך!!!

דברים כאלה אינטימים בדר"כ מספרים רק לקרובים והפתיחות שלך מראה שאתה מרגיש שהפורום זה חלק מממך/המשפחה שלך!! רק מזל שיהיה לכם !!!!!

מזל טוב איש יקר.. 20/2/08 תאריך של אדם רגיש..

תאריך של אדם קשוב, נעים הליכות.. שיהיה רק בבריאות טובה לאישה ולילד.. ושתספר לנו רק על דברים מהממים.. כאלה. התחלות חדשות ואהבות.. שולחת לך המון אנרגיות טובות לך ולכולם שאיתך.

מזל טוב להורים המאושרים תרבו נחת

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר