בוקר של אור לכולם

בוקר של אור לכולם

היי מדובר באקס אנחנו לא מדברים כרגע בכלל. האם X מתגעגע אליי? ארבעה גביעים עשרה גביעים שישה מטבעות טנקס

מתגעגע כןןןןןן, אך הוא בספקות

שמא את לא... למהלא מדברים?

היי ג'וליה המקסימה .................כנסי

הוא לא מחייב לי והוא עובד ואני מפריעה לו כי אני לא רואה אותו... ואני מתעצבנת מזה,וחוצמזה אני לא מאמינה בו כי הרי אם הוא לא מתחייב לי אז הוא גם עם עוד בנות .כי בנוסף הוא גם חתיך הורס(לא שאני ממעיטנ מערכי)אבל זה לא עוזר....

את צודקת....

יש לו המון רגש אלייך , אך נראה שמשום מה הוא מתקשה למסד את היחסים איתך, ניכרים ספקות וחוסר הדדיות בקשר שלכם... ניסית לדבר עימו על כך?

.............................................................הי ג'ולי יקירה הנה משהו.....

תודה על התיחסותך כן הסיפור איתו מסובך,זה נמשך כך המון זמן.אני לא מדברת יותר על מחוייבות איתו.הוא גם אומר שהוא לא רוצה,ואחר כך הוא כן .הוא שולח מסרים כפולים לא ניראה לי מה הוא רוצה מעצמו. לפעמים אני מאוכזבת מעצמי וחושבת שהוא אפילו לא אוהב אותי.... אז אני מזמן לא מדברת על מחויבות...למרות שהוא מקסים,אני מאחלת לי קשר יציב. את חושבת שאני מעניינת אותו בכלל?

...................................עזרה בבקשה.....................

טוב עכשיו לפי הפריסה הזו ברור שהוא אוהב אותה......... אתמול הוא הפתיע ,פתאום הוא נתן לאיזו מישהי לענות לי לטלפון ולהגיד לי שהם חברים.אני חשבתי שאני מתה,לא הבנתי איך כל כך מהר זה קרה,ולמה הוא לא אמר לי לפניי. האם X מאוהב בבחורה שדיברה איתי אתמול? אס מטות זיווג כוכב תודה

ממוש ... נראה שהוא מתחיל שם משהו חדש

אני חושבת שהעניין לטובה--- אולי קשה לך כרגע- אך הדבר הזה ישחרר אותך למחוזות חדשים ולמישהו שמגיע לך באמת... איך את מרגישה מדהימה שכמותך?

היי ג'וליה נסיכה..............................................

איך אני מרגישה,לקחתי את העיניין קשה,זה קרה כבר לפניי שנתיים,היתה לו מישהי אבל אחריי חצי שנה הוא חזר ואמר שהוא אוהב אותי.הוא אפילו דיבר על חתונה איתי.אבל אני תמיד אומרת לו שאני לא יתחתן איתו. אבל זה ממש כאב לי,כאב בנשמה,רציתי להיות בים ורק לצעוק ולבכות בקול,לא ישנתי בלילה. אבל אני סולחת לו וגם שלחתי לו הודעה שיהיה בהצלחה,הכי חשוב שעוד כמה חודשים אם הוא יצור קשר שאני יהיה חזקה לא לחזור אליו. תודה ג'וליה את סוכריה אמיתית,אני יודעת שאני חזקה ואני יעבור את זה עם כל הכאב שיש בזה.אני יודעת שיש לי עזרה מלמעלה......... תודה רבה לך

את לא רק חזקה... את גדולה מהחיים

ואני כאן בשבילך מתי שרק תצטרכי... עדכני אותי ! באהבה ג'וליה

..............................היי ג'ולי נסיכה.......יש עידכון

הדפוק הזה נתן למישהי לענות לי לטלפון. הוא אמר לי היום שהיא לא חברה שלו ..... בכל מקרה לא התראנו תקופה ארוכה.... לא יודעת מה להגיד......חשבתי שזהו הוא כבר איתה. שולחת לך נשיקות......

ואיך גילית זאת?

צלצלת אליו?

אמת,כן דיברנו................

הוא אמר שזה בגלל שאני מעצבנת אותו. אני לא ראיתי אותו המון זמון,ואני שוכחת את העובדה שהוא לא חייב לי כולם. ואם אני לא רואה אותו והלא יוצא לנו לדבר,אני מתחילה לשגע אותו בטלפון... אז הוא עשה לי קטע...... זה הכל בגללי,אני נישארת תקועה איתו. הוא אמר שאולי ניפגש מחר

ג'ולי נשמה.....

לא אני לא מטורפת.זה נשמע לא טוב אהה........ את יודעת לפניי שנתיים ניפתח אצלי העיניין הזה של תיקשור,ואני מוצאת את עצמי עוזרת הרבה לאנשים,ובמצבים כאלה אני אומרת שאני לא יכולה לעזור אפילו לעצמי. הכי קשה בעולם זה ללמוד שיעור בחיים,ולעבוד על עצמנו.... למרות שהשתפרתי........ נישבעת בדרך כלל אני נורמאלית
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר