שלום למפרשות

שלום למפרשות

שאלתי שאלה לגביי בן זוגי, שאלתי האם יש לו קשר חדש נער הגביעים שתי מטות ארבע חרבות השאלה נישאלה מפני שאנחנו בקשר 5 שנים וכרגע בנתק. תודה נורית

כן ולא, הוא מלבת בינך לבין עוד אחת

נראה שכרגע עדיין לא...

נוריתי ראי- אנחנו נוהגים לא לענות לשאלות צד שלישי- אבל אני מניחה שהתהייה שלך לגבי מערכת יחסים קשורה להמשך דרכך ולכן אסייע לך מעט---- נראה כי האקס נמצא כרגע בסוג של קיפאון זמני--- תהליך שיהיה בערך עד אמצע חודש מרץ---- הוא בוחן הכל מחדש, לומד את עצמו ואת הסביבה- אך עדיין לא פועל בכיוון...

תודה ג'וליה ובהמשך

אנחנו בנתק לא ארוך וזאת בשל רצונו למסד איתי את הקשר ואני די חוששת.. שאלתי שאלה נוספת לגביי פוטנציאל הנישואין שלנו וזה מה שעלה אס מטבעות קוסם 10גביעים תודה על הארתך. נורית

אוייש איזה יופי של פוטנציאל

ממי- הכל כ"כ בידיים שלך--- יש שם אהבה, יש שם רצון ליישם קשר יציב ובונה ויש שם... א-ו-ת-ך שפשוט צריכה להחליט לאן את רוצה את הקשר המקסים הזה.... לאן את רוצה?????????????????????

אוי ג'וליה יקירה

אני כל כך חוששת ופוחדת ולא ממש יודעת למה.. הוא אכן אוהב וכך גם אני ויש בי פחד בשל משהו מהעבר שלו במערכות יחסים..מה אני יכולה לשאול לגביי הנושא.. בעיקר מעניין אם הוא ישתנה אחרי מיסוד. תודה את ענקיתתתתתתתתת

נוריתי

רישמי לי למייל מה מהעבר מפחיד אותך וכמה שיותר פרטים... כ"כ חבל יהיה לי לראות פוטנציאל כזה מהמם שלא בא לידי מימוש: juliejoe22@walla.com רישמי הכל--- במייל זה יותר אינטימי

תודה לך על הרצון שלחתי

וממתינה לתשובתך. תודה על הכל. נורית
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר