שאלה...

שאלה...

האם יש סיכוי ש- X ואני נחזור להיות ביחד? (היינו במערכת יחסים מאד ארוכה ואנחנו כבר לא ביחד כשנה. מזה תקופה אני מוצאת את עצמי חושבת עליו הרבה ומאד מתגעגעת...) קלף 1: תשעה גביעים קלף 2: תשע חרבות קלף 3: אוהבים תודה, עלמה

מדוע נפרדתם מלכתחילה?

זה מסובך:

ניראה שאתם תחזרו אבל מהר מאוד יעלו שוב אותן סיבות שבגללן ניפרדתם ויהיה יותר רע. הייתי ממליץ לנסות להיתרחק מהבן אדם ולשכוח ממנו לגמריי

עידו בבקשה לא להיכנס לי לשירשור

תודה

מדוע נפרדתם מלכתחילה?

ג'וליה, לשאלתך...

מדוע נפרדנו מלכתחילה? אז ככה: היינו ביחד כמה שנים והייתה בינינו אהבה גדולה מאד (היום אני מבינה עד כמה...) אני חושבת שלא ידענו לתקשר באמת סביב הדברים שהפריעו לכל אחד מאיתנו, ולכן הלכנו והתרחקנו זה מזו. אני ניסיתי לדבר איתו ולהעלות את מה שמפריע לי וקשה לי, אך אני חושבת שלא ידעתי איך לעשות זאת בדרך שלא תרחיק אותו עוד יותר. הוא, מצידו, לא העלה את הקשיים ודחה כל ניסיון שלי לפתור את הבעיות (סירב לבוא לטיפול זוגי, למשל). את כל זה אני יכולה לומר מפרספקטיבה של זמן ומרחק. בסופו של דבר אני יזמתי את הפרידה, והוא קיבל את זה מאד קשה. הוא ביקש שנחזור ושאתן לנו עוד הזדמנות אך אני הייתי נחושה בדעתי. לאחרונה אני חושבת עליו הרבה מאד ותוהה האם הפרידה ממנו הייתה הדבר הנכון. לכן שאלתי האם יש סיכוי שנחזור... הארכתי בדברים. מקווה שזה יעזור לך. שוב תודה, עלמה

שכחתי לציין ש...

נראה היה לי חשוב לציין שאין בינינו שום קשר... כלומר, אינני יודעת מה הוא מרגיש (ואולי בכלל יש לו מישהי...)

עלמה היקרה

מה גילכם ומזלות אסטרולוגיים של שניכם... אח"כ אוכל לענות...

ג'וליה יקרה, תודה על התייחסותך,

(אני ממתינה לך מאתמול...) אנחנו בשנות ה-20 המאוחרות. אני מזל תאומים והוא מזל גדי. אם את צריכה עוד פרטים, רק תבקשי... עלמה

וואהו--- עניין מעט מורכב....

שמעי עלמה--- בתוך המערכת הזו יש המון רגש וכן ניכר כי נלקחו החלטות שנטייתן הייתה מוטעית בכל הקשור לעולם הרגש... משהו בחשיבה תוקע את התממשות הקשר הזה--- אני חוזרת ומדגישה- עם הרגש אין ביניכם שום בעיה- רגש חזק ונפלא בבסיס הקשר--- ההגיון מהווה כאן בעיה--- כאילו ומה שהביא לסיומו של הקשר היה המחשבות השליליות שאת/הוא/אתם הייתם שקועים בהם- וכמו נבואה המגשימה עצמה - הקשר אכן הגיע לסיומו. אז מה הציתו מחדש? כפי הנראה הרגש המתוק עדיין מהדהד... לא פשוטה לי התשובה כאן- 3 קלפים לא ממש נותנים את כל התמונה, בטח לא במצב כזה... ניסית ליצור עימו קשר? את חושבת שאת מסוגלת לכך?

ג'וליה יקירתי

הדברים שכתבת כל כך נכונים, שזה מדהים... תאור מדויק של מה שהיה בינינו. וואו! רק המחשבה על ליצור איתו קשר מגבירה את קצב פעימות הלב שלי, האמת היא שאני ממש חוששת. מה שקרה זה שהוא יצר איתי קשר לפני כמה חודשים, רק כדי ליידע אותי שיש לו מישהי... והשאיר את האפשרות לחידוש הקשר בינינו בסימן שאלה, זו בכל אופן ההרגשה ממנה אני יצאתי מהפגישה. מאז אין בינינו קשר כלל. אני לא יודעת אם הם עדיין ביחד ואם הוא חושב עליי, מתגעגע, עדיין אוהב... אני יודעת שבזמן האחרון הוא כל הזמן בליבי, ואינני יודעת כיצד לפעול, ואם בכלל יש טעם. כמו שאמרת - מורכב. מה דעתך? ג'וליה יקרה, שוב תודה רבה על פרשנותך. עלמה

עלמת חן....

שילחי לי מייל ואגיב- השירשור נהיה קצת ארוך לפורום juliejoe22@walla.com
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר