לשגיא, המנהלות היקרות והקוראות המקסימות

כמה מילים ממני על המפגש אתמול

רציתי לומר שמאוד נהניתי--- היה נפלא לפגוש אתכם פנים מול פנים ולגלות שאני עובדת עם אנשים שקודם כל הם בני אדם- ובני אדם טובים ומפרגנים. חידדתם לי הרבה, הארתם לי עוד את הדרך... לכבוד הוא לי להוות חלק מקבוצה של אנשים כ"כ טובים ונחמדים... אור ואהבה ג'וליה

בטח כולם שואלים את עצמם מה היה אתמל במפגש.....

היי ג'ולי והיי לכולם, מאד נהניתי אתמל במפגש והיה לי מאד כיף להכיר אתכן סוף סוף. אני מקווה שיהיו עוד מפגשים כאלו בהמשך ושנתחיל ליישם את כל מה שדיברנו במפגש. ולמי שלא היה - שיבוא בפעם הבא (ואולי גם נדבר על זה בהמשך).... (אגב, אז מה דעתכן על כותרת ההודעה שלי... )

כותרת מצויינת !!

באמת שאלנו את עצמנו איך היה לכם ... שמחים שנהנתם ומודים מכל ה הלב על הנתינה הנהדרת שלכם תודות

היה ממש כייף, חשוב והוכיח לנו את איכות אנשינו

חבורה של אנשים אכותיים ברמה מקצועית גבוהה עומדת מאחורי השמות בפורום .

היה לי מקסים ומרתק לראות את כולם

לדעת שאני חלק מצוות מיוחד בעל אנרגיות מדהימות ויכולת נתינה מדהימה שבאמת אכפת לו מהאנשים שמשתתפים פה בפורום ... בנוסף גיליתי שאין סוף למה שאפשר עוד ללמוד ולהתפתח ( מכל מלמדי השכלתי ) ואני רק רוצה להגיד שזכיתי ללמוד מכם ולהיות חלק מהצוות הבאמת מיוחד פה. מצפה לעוד מפגשים כאלו... שתהיה שבת נהדרת אנשים מקסמים ורק טוב...

גם לי היה נהדר

כיף לדעת מי האנשים מאחורי המלים, והמפגש ללא ספק נתן הרבה רעיונות לשיפור וחשק לעוד.

יעלי גם אנחנו מתים עליך!!!! ערב נפלא מותק...

תודה דארלינג, גם לך!!

וואלה, להיות ערה בשעה כזו - זה חלק מהמכשפיות??חחח

שמחתי להכיר את כולכם, כתבתי על זה מזמן בשרשור אחר, ששרי או רומי שאלו איך היה?? אז אחזור גם אני על הברכות והמחמאות.. היה נפלא, וכייף היה להכיר את הצוות המוביל בפורום... חיבוק ואהבה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר