מפגש קוראים מחר בשעה 10:30. סיכום - מי מגיע

אז מחר מגיע היום הגדול בו סוף סוך אנחנו נפגשים בו. ומי מגיע? ובכן.... מיכל הלן ואני נהיה שם כמובן וכן: רומי שרי ג'וליה גלי ג'וזי יעל עדיין בסימן שאלה מה קורה עם השאר? מה קורה אתך דידי? עוד מישהו? זה הזמן להרשם.... להתראות מחר.... שגיא

איך שכחת אותי?

אני אגיע אם השלג יאפשר לי

היי שגיא

לצערי סיכויים נמוכים מאוד שאגיע, אני והילדים לא בקו הבריאות ונראה לי שאני אבטל גם את ההתחייבויות שלי למחר, חבל היה לי מאוד מסקרן לבוא ולפגוש את כולם. תודה על ההתעניינות ושיהיה לכם מפגש נפלא.

דידי

אני מגיעה משורש אם את רוצה אני יכולה לאסוף אותך (אם לא אתכסה בשלג)

היי תמי את ממש קרובה אלי

את משורש? נשמה טובה זה בהחלט היה עוזר אבל העניין הוא לא נסיעה, הקטנים פה חולים ואני לא חושבת שאצא מחר, גם אני לא הכי מרגישה טוב. האמת....נראה לי שיהיה לך קשה כי הסערה הגדולה רק בדרך לפי התחזית והרבה שלג צפוי באזור תודה מהלב על ההצעה ועכשיו שאת קרובה את מוזמנת לקפה

תודה על ההזמנה

אני גרה בירושלים אבל בגלל המפגש מחר אני מקצרת טווח לשורש יש לי שם חברה. החלמה מהירה

מפגש קוראים מחר בשעה 10:30. סיכום - מי מגיע

אז מחר מגיע היום הגדול בו סוף סוך אנחנו נפגשים בו. ומי מגיע? ובכן.... מיכל הלן ואני נהיה שם כמובן וכן: רומי שרי ג'וליה גלי ג'וזי יעל עדיין בסימן שאלה מה קורה עם השאר? מה קורה אתך דידי? עוד מישהו? זה הזמן להרשם.... להתראות מחר.... שגיא

חברים תגובות?

אני אשמח לקבל את הסיסמא והמיקום הסופי...

מה אתם מעדיפים בורקסים או מתוקים???

אז אני גם אגיע

מיכל כבר נתנה לי את הכתובת.

אני אשמח לקבל את הסיסמא והמיקום הסופי...

מה אתם מעדיפים בורקסים או מתוקים???

תסמסי לי אתן לך....

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר