האם יש אהבה בעתיד

האם יש אהבה בעתיד

שלום לפני כשנה נפרדתי מבן זוגי לחיים , מאז אני לבד ומנסה להתגבר על הפרידה לאחרונה חברים מוסרים לי הודעות ממנו ואני נמנעת מלענות כי אני רוצה שהוא זה שיצור את הקשר שאלתי את הקלפים האם הוא יתקשר אליי בקרוב והם אנו קלף הקיסרית,קלף הכוח,קלף 3 החרבות אשמח לקבל תשובה ותודה רבה

לא יודעת איך להקפיץ את מה שכתבתי אליכם מהבוקר

מחכה לתשובה למה לא עונים ליי?????

בבקשה אפשר שמישהו יענה לי

מחכה לתשובה למה לא עונים ליי?????

יש סיכי שהוא ינסה.

תודה רזאבללללל

האם מהקלפים אפשר להבין אם הוא חושב עליי או עדיין אוהב אותי חשוב לי לדעת כי אני רוצה אותו אבל מצד שני רוצה להמשיך קדימה ומפחדת שאולי הוא האחד לבסוף ושאני לא יעשה את ההחלטות הנכונות ולהגיד את האמת עדיין לא התגברתי עליו ובמשך השנה הזאת לא הצלחתי במערכות זוגיות עם אחרים

סליחה אבל שימך הוא עיד

האם יש אהבה בעתיד

שלום לפני כשנה נפרדתי מבן זוגי לחיים , מאז אני לבד ומנסה להתגבר על הפרידה לאחרונה חברים מוסרים לי הודעות ממנו ואני נמנעת מלענות כי אני רוצה שהוא זה שיצור את הקשר שאלתי את הקלפים האם הוא יתקשר אליי בקרוב והם אנו קלף הקיסרית,קלף הכוח,קלף 3 החרבות אשמח לקבל תשובה ותודה רבה

גם הוא עדיין לא התגבר על הפרידה

וגם הוא נמצא במקום של מחשבות , יקח לו עוד זמן ליצור קשר , אני מבינה את רצונך , אבל בואי הכל זאת נשאל האים נכון לך ליצור קשר.

תודה לך מיכל אפשר עוד שאלה קטנה ?

אני מבינה את תשובתך לגבי שלא כדאי לי ליצור את הקשר כי חוויתי כאב מאוד גדול מפירוק הזוגיות שלנו אבל בכל זאת הניתוק מיצדו היה מאוד חד והוא נשט לא רק אותי אלה גם את בנו שאלתי את הקלפים בקריאת הS.O.S האם הוא יחזור אליי ולבנו ויצא 2 חרבות, אביר המוטות , 9 גביעים אחר כך שאלתי האם תהיה לנו זוגיות משותפת ביחד ויצא האיש התלוי, שמונה מוטות , ואס החרבות אשמח לדעת למה מתכוונים הקלפים שיצאו

מיכל אני רואה שאת ברשת האם אפשר בבקשה תשובה

אילנה , בכלל לא קראת את מה שכתבתי

ולצערי הקלפים אומרים שאימפולסיביות רגשית היתה הבעיה שלך בקשר בעבר. ביקשתי ממך לשאול האים נכון לך ליצור קשר. הקלפים לא שוללים זוגיות אבל הם גם לא רואים את זה ממש קורה כרגע, לכן תשאלי בבקשה מה שביקשתי. ולא לקפוץ למסקנות. זו תמיד הבעיה אצלך. ותראי מה קרה, הבנת הפוך לגמרה את מה שאמרתי , הבנת את מה שרצית להבין.

סליחה באמת לא הבנתי

פשוט הבנתי שאת אומרת לי שלא כדאי לי ליצור קשר איתו לא שאני צריכה לשאול את הקלפים את השאלה האם כדאי לי ליצור קשר העשה זאת ואחזור אלייך אם התשובה ושוב תודה

פריסה לשאלה שמיכל ביקשה

שאלתי האם כדאי לי ליצור איתו קשר ויצא שמונה גביעים , קלף האוהבים , וקלף המגדל אשמח לדעת מה הם אומרים ?????

הקלפים אומרים לתת להגיון להוביל אותך.

והאמת די ממליצים לרדת ממנו ... לשחרר אותו ... להמשיך הלאה. אני בטוחה שזה כואב כרגע, במיוחד שקיים כאן ילד בעניין אבל הקלפים אומרים שלמרות שהלב שלך רוצה בחזרה , ההגיון שלך אומר לך שאת צריכה להמשיך , תקשיבי לו. לא ליצור קשר . לא כרגע בכל אופן .

תודה רבה זה באמת מה שאני מנסה לעשות

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר