בוקר קסום

בוקר קסום

האם x יבוא אלי בינואר? 1. איש תלוי 2. אביר מוטות 3. נער מוטות האם x ואני נחייה ביחד? 1. מיזוג 2. מלך חרבות 3.חמישה מוטות יום קסום לכן

בוקר קסום גם לך

בואי שימי את עצמך במקומי. אם אני אבוא אלייך ואשאל: את חושבת שיגיע אליי בינואר? את חושבת שנחייה ביחד? האם את היית מצליחה לרדת לסוף דעתי ולהבין מה אני רוצה ממך? מותק - נא לפרט! למה ינואר? מי זה עבורך?

בוקר קסום

ישנו בחור שבקשר יום יומי איתי מחו"ל ב4 ימים האחרונים אנחנו לא בדיוק מדברים ישנו איזה קצר מצידו הוא עובר דברים קשים שם. בכל מקרה אני מרגישה מאוד קשורה לבנאדם הוא הבטיח שבינואר ביום הולדת שלי הוא בא או לפחות משתדל שזה יקרה בינואר משום שאני לא יכולה לנסוע אליו יש לי ילד וזה לא מסתדר לי בעבודה אני מאוד רוצה לדעת מה קורה עם כל הזוגיות הזו אני די עצובה מהניתוק שיש לנו בימיים האחרונים והחוסר ידיעה על מה שקורה הכל כל כך זרם למרות הבלגן שיש לו ולא לי וממש הרגשתי וגם הוא לפי דבריו שזה זה וממש נתחתן והכל בסדר בחיי תודה

ליאורה האם מדובר בזיו?

אני רואה שקבלת עליו איפורמציה הרבה יותר גדולה אתמול, מידע מפורט. מה מפריע לך מלהקשיב לתשובת הקלפים? מה מונע ממך לעשות את מה שביקשו ממך ולקבל את המסרים עבורך?

בוקר קסום

נאמר לי לא ללחוץ וזה בסדר אני ממש לא מדברת איתו אך האם אסור לי לשאול אם הדברים שתוככנו בעבר יצאו לפועל ינוא ממש בפתח ואנחנו לא ממש בקשר ולכן אני סקרנית לדעת אם כל החלומות שלי ושלו יתגשמו? מה לא בסדר בזה לפי התשובות שלכם אני עוד יכולה לחשוב שמשהו רע קורה ואני לא רואה את זה

בוקר קסום

הרדוף לבן האם זה לא בסדר מצידי להיות חיובית ולא להכניס לראש את המחשבה שיתכן והוא חולה באמת במחלה שהאל ישמור תיגמר לא טוב אני זורמת איתו הוא אף פעם לא דיבר או רמז שזו מחלה כזו פשוט מהאינפורמציה שלי אם הזמן ניתן לחשוב שאולי זה כן כך אבל זה לא מחייב זו רק הבנתי שלי השם ישמור ולכן אני ממשיכה לחשוב שהכל יסתדר והעתיד שחלמנו עליו עוד יתממש האם זה לא בסדר מצידי להיות כזו?

אבל אלו הם תשובות שקבלת אתמול

על טיב הקשר בניכם, על הכנות שלו, על ההתקדמות בניכם. אין טעם לשאול האם יגיע בינואר כי זה פסיק מכל הדברים שנאמרו לך. הכל תלוי האם תנווטי את מה שאת רוצה וצריכה ע"פ התשובות שקבלת...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר