זקוקה לעזרה

זקוקה לעזרה

שבת שלום לפותחות קצת קשה להבין את הדרך שמתנהלים פה הדברים הרבה מאוד אנשים שניכנסו לאתר ושאלו אחרי קיבלו תשובות ואילו לי נאמר לחכות לגלי שלא התחילה איתי כלום

תכתבי כאן שוב את השאלה והפריסה...

זקוקה לעזרה

תודה על הסבלנות אני חדשה ומקווה להבין את הדברים מהר שאלה:האם זיו יבריא מהמחלה? קלף 1 ירח קלף 2 תשע מוטות קלף 3 צדק שאלה: האם זיו חושב על זוגיות איתי? קלף 1 מיזוג קלף 2 ארבע גבעים קלף 3 שמונה מטבעות האם זיו דובר אמת איתי? קלף 1 העולם קלף 2 הקיסר קלף 3 מות האם הקשר עם זיו טוב עבורי? קלף 1 אביר הגבעים קלף 2 ארבע גבעים קלף 3 חמש חרבות

זקוקה לעזרה

זיו בחור שאני בקשר איתו מזה כחודשיים הוא גר בארה"ב הוא חולה כנראה במחלה סופניית או שלא אנחנו מדברים הרבה מאוד במחשב ובטלפון אני ניקשרת אליו מיום ליום הוא ביקש שהטוס אליו הוא רצה לשלוח כרטיס והכול אך כיוון שיש לי ילד זה לא מסתדר והוא צריך לבוא בינואר אתמול רבנו והוא לא בקשר מאתמול בבוקר והשאלות הם על כל זה ולמה את מתכוונת אנחנו לא עונים?

זקוקה לעזרה

תודה על הסבלנות אני חדשה ומקווה להבין את הדברים מהר שאלה:האם זיו יבריא מהמחלה? קלף 1 ירח קלף 2 תשע מוטות קלף 3 צדק שאלה: האם זיו חושב על זוגיות איתי? קלף 1 מיזוג קלף 2 ארבע גבעים קלף 3 שמונה מטבעות האם זיו דובר אמת איתי? קלף 1 העולם קלף 2 הקיסר קלף 3 מות האם הקשר עם זיו טוב עבורי? קלף 1 אביר הגבעים קלף 2 ארבע גבעים קלף 3 חמש חרבות

ליאורה יקירה - לא רצו לענות לך בגלל שמדובר במחלה נוראית..

בגלל שאנחנו נמנעים לענות בנוגע לבריאות בפורום הזה... אנסה לעזור כמיטב יכולתי וללת ל ך בכל זאת תשובות למצבך - לא למצב בריאותו של הבחור. זה בידי אלוהים ורופאים - לא בפורום. זיו חושב מאד על זוגיות איתך אבל נורא פוחד מדחייה שלך. זיו מדבר איתך רק אמת, ישירה וברורה. הקשר עם זיו מעביר אותך שיעור מסויים בחיים שאת כנראה צריכה לעבור. תבחרי את הדרך שלך בעניין הזה עפ"י האינטואיציה שלך - אף אחד לא יוכל לומר לך אם להיות בקשר עם אדם שהוא חולה סופני... זה נשמע מאד קשה ומאד בעייתי.. ואף אחד לא יקח אחריות להציע לך בנוגע לעניין הזה. שבת שלום

זקוקה לעזרה

קודם כל תןדה רבה אך אם זה כך למה הוא זה שמנתק את הקשר איתי האם עלי לעשות פתיחה נוספת כדי להבין את זה?

זקוקה לעזרה

אני זו שמראה עינן בו יותר מאשר הוא בי

למה פתחת שרשור אחר???

לא ידעתי שאסור סליחה

מתנצלת שוב

שאלתי את הקלפים האם אני וזיו ממשיכים ומהדקים את הקשר? 1. מלך חרבות 2. אס מטבעות 3. שתי חרבות ולגבי המחלה אין לי מושג אם היא סופנית כך זה נישמע לי לכן שאלתי הרבה תודה לך על הזמן והיחס

זקוקה לעזרה

הלן בבקשה אני זקוקה לכיוון כדי לדעת מה לעשות עם זיו בחיי הוא לא מדבר איתי ואני זו שרוצה אותו למרות הכל... אני זקוקה לפתיחה הזו תודה

לא צריך בכוח - תראי לו שאת רוצה ותתני לו לבחור..

אם לא תהייה לחוצה כמו עכשיו בפורום.. אז יש סיכוי שהוא יקרב אותך אליו. הוא לא צריך לחץ נוסף למצבו הבריאותי בחייו.. הוא לא צריך בעיות נוספות.. אז אל תלחצי. זו דעתי.

ת ודהההההה רבה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר