האם..

האם..

אני רואה שאפשר לשאול שאלות לא רומנטיות פה חחחחחחח אז גם לי בא לשאול משהו כללי שיש לי על הלב ושזה לא קשור לאף בחור בעולם התקשרתי לחברה היום שפעם היינו בקשר, היה חשוב לי להתקשר כדי לשמור קשר טוב לעתיד מכל מיני בחינות.. אבל מכיוון שלפעמים היא מנצלת לרעה הרבה מידע שאני נותנת לה מפריע לי שהתקשרתי כי גם סיפרתי לה כל מיני דברים אישיים בשביל להרגיע את עצמי שאלתי אם עשיתי טעות שהתקשרתי אליה קלף 1# עשרה גביעים קלף 2# חמישה גביעים קלף 3# שתי חרבות אשמח לשמוע דעתכן בענין

תשאלי אחרת

תשאלי אם עשית נכון שצלצלת אליה או האם את יכולה לסמוך עליה

האם עשיתי נכון שהתקשרתי אליה?

קלף 1# נער החרבות קלף 2# אביר המטות קלף 3# נער המטות

היי ליסה

אין לי תשובה ברורה פה....לי לפחות אין...חחח לכל מקרה שאת בספק רשמתי לך לשאול האם את יכולה לסמוך עליה כחברה?

האם אני יכולה לסמוך על X כחברה?

קלף 1# עשרה מטבעות קלף 2# חמישה מטבעות קלף 3# כוכב

תשמעי

חתיכת בלבול פה...לא הייתי ממליצה לך לסמוך עליה בנושאים חשובים כמו שאמרת שמספרת דברים וכו...לא נראה לי שהיא אדם רע אולי פשוט סוג של טיפוס. עכשיו נראה לי שיש לך הרבה מה להרוויח אם תשמרי איתה על קשר ...מה את אומרת?

בדיוק בגלל זה אני שומרת איתה על קשר!

אבל אני פוחדת שזה יזיק לי, לא?! כי כן "הדרדרתי" לספר לה דברים אישיים, כי היא כזאת, יודעת להוציא את הדברים ממני. אבל עשיתי את החישוב שיותר משתלם לי מאשר אם נכון. סיפרתי דברים והיא ככל הנראה תספר לאנשים שהם לא הכי בעדי, שזו בעיה, מה את אומרת? האם את רואה משהו שיכול לבוא לטובתי בקשר שלי איתה, כפי שאני מרגישה רק שלא יודעת איך ואיפה?

דידי, אז מה את אומרת?

היי חומד

אני אומרת כבדהו וחשדהו אבל למה כל כך משתלם? גם אני רואה את זה? אבל לא מבינה למה... תשמעי אל תיפתחי יותר מידי ותשמרי דברים לעצמך שלא תתאכזבי. אל תהי תמימה, מה זה יודעת להוציא דברים...תהי נחשית טיפה אין מה לעשות תשמרי על עצמך.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר