למנהל הפורום ולמפרשות הנפלאות

קודם כל תודה תודה על הסיוע ועל הנתינה ללא תנאי שלכן. בעקבות ההתרחשויות האחרונות החלטתי לכתוב כאן רעיון שעלה בי והוא נראה כמו רעיון טוב אם יתאים לכן... הכנסתי הודעה זו בשרשור אחר אבל לא רציתי שתתפספס אז אני מעתיקה אותה שוב כאן, תודה על התייחסותכן: מכיוון שזה פורום לימודי ומכיוון שיש כאן מפרשות חדשות בצד מפרשות וותיקות ומכיוון שהמטרה של כולם כאן הוא ללמוד ולהתפתח חשבתי על רעיון שאני מקווה שימצא חן... אני עצמי מנסה ללמוד את הטארות ומשתדלת ללמוד דרך הפורום. עולה כאן קושי בגלל שלפעמים תשובות נראות כמו שליפה ולא לגמרי ברור על מה התשובה מבוססת. אנא, לטובת השואל וקהילת הלומדים תנו התייחסות לקלפים בפריסה והסבירו בקצרה את דרך פרשנותכם. כך השואל יוכל להבין טוב יותר את המסר והשרשורים יתקצרו. ומי שלומד יוכל לבסס את הלימוד שלו. בנוסף, כתוצאה מהלך הרוח ביממה האחרונה חשבתי על רעיון נוסף שגם הוא יכול לתרום לכולם. לשם החניכה וכחלק מתהליך של לימוד והתפתחות מאוד מקובל למשל בקרב מטפלים לעבוד עם איש מקצוע שמשמש כסופרוויז'ן. אם הוותיקות יוכלו לעבור על התשובות של החדשות אז החדשות תוכלנה לקבל פידבק וגם לעיתים לחדד את הקריאה שלהן (בלי שיפוטיות. רק לשם הלימוד). השואלים יוכלו להיות "בטוחים" שיש השגחה עליונה ולקבל את התשובה שלהם וכולם יוכלו להרוויח מפורום לימודי. בבקשה לא לסכול אותי באבנים זה נראה לי רעיון מעולה ואני מקווה שהוא יתקבל ברוח של שיתוף פעולה. נתינה- קבלה. ועידוד ההתפתחות וההשכלה בקרב היושבים בציון. ואם לא... אז חבל נוראאאאאאאא אבל לפחות ניסיתי ותודה בכל אופן. תודה מקרב לב למפרשות ושבת של שלום לכולנו.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט