ערב טוב יקיריי

החלטתי לומר את תחושתי שלי האישית לגבי האירועים היום וכך לסגור מעגל אישי שלי ולהמשיך הלאה. "מלכה מותק" הינה שואלת שבוודאי בעלת הזכות לשאול לחוות דעת של מפרשת אחרת. אבל! התבטאותה כלפי דידי הייתה לא לעניין בכלל, על סף המעליבה והפוגעת. זאת דעתי ואין בכוונתי להביא חוות דעת נוספת לשואלת כזו שכן ראשית כל בפורום עלינו לכבד אחד את השני. הלן ומיכל, אני מבינה שהרבה "הגיעו" אליכן במיילים כיוון שלא התחברו לתשובות בפורום ואכן אני מקווה שעד עכשיו כל שואל הספיק להכיר איזו מפרשת הוא יותר מתחבר וכך ידע לגשת אלייה מלכתחילה. מאחלת שבת של שלום

נכנסתי לרגע קט וראיתי שהעניין לא נגמר אז שני דברים לי:

הדיון הוא על שני דברים, וכמו שמיכל אמרה ה"תקל" פתח את תיבת פנדורה שהייתה מוחבאת פה.. אז דבר ראשון, כמו שהגבתי למלכה מותק עצמה ולדידי - הדיבור הלא יפה של מלכה התחיל לאחר תגובה קשה מאד מאד של דידי.. ואשמח להקפיץ את השרשור במקום הנכון שתראו - זה במיוחד מיועד לך הרדוף, שיצאת להגנתה ובצדק מסויים (ברית מפרשות...) אבל לא באמת באמת בצדק, ראי את השתלשלות הדיון ביניהם ואיך שדידי נלחצה מהמילים "סובבה את המילים" והגיבה קשה ביותר.... ומשם כבר הכול השתגע .. דבר שני - יש צורך לעשות פה סדר, אם רוצים לנהל את זה נכון, או לפחות שיהיו חוקים ברורים לכולם.. מה שמיכל ואני מנסות לעשות כל הזמן - כי שגיא מעדיף להשאיר את זה למפרשים ולא אוהב להתערב אלא אם נוצרת בעייה קשה.. מאד מאד מאד... אבל זה צריך להיעשות בצורה יפה ומנומסת זה לזה, והכיוון שמורגש לי ממך הרדוף וגם ממך עידן זה שנראה לכם שמיכל ואני מנסות להפריע לכם.. וחבל מאד שכך כי זה ממש לא נכון. המון פעמים אני נכנסת ורואה שהרדוף עונה (או כל אחת אחרת) ואז סוגרת את המחשב.. לחלוטין רגועה שיש מישהו שעונה והפורום פעיל וזהו.. בכייף.. דווקא ניסיתי לקבל בברכה ולהיות ידידותית עם הרדוף, (מה שלא ממש הצליח לי בתחילה) אבל עכשיו בסדר... ולדידי נתתי תמיכה גדולה בתחילת דרכה כשאנשים ירדו עליה שהיא מזייפת ולא רשאית לענות.. והמלצתי עליה.. אז מה נהייה פה??? למה אתם בלחץ??? מקבלים את כולכם בזרועות פתוחות.. יש מספיק בייקום ובפורום מקום לכולם... רק ברכות ואהבה. הלני

את "רואה" שהעניין לא נגמר אז את מבליטה אותו?!?!

אני ומיכל, כל אחת בדרכה משלה, היה לנו חשוב שכאשר דידי תחזור במוצ"ש היא תקרא שאנחנו איתה ושלא תהיה מבואסת. ובאמת הרגשתי שדי, מיצינו ואפשר לתת לזה "להשתרשר" בדפים מאחורה.. אני בהחלט לא מבינה לאיזה מטרה הוספת את ההבלטה ובטח שלא מבינה את תוכן הודעה שלך... בהתחלה אני ואת לא הסתדרנו?? להזכירך - את שאלת אותי "מי את" ועניתי מפרשת חדשה.. את הגבת "וואווו לא שמתי לב..." ואני השבתי לך מה ציפית שאענה...? ובכן מה ציפית שאענה?? ראיתי מה רשמת על עניין האנונימיות. וכן כך אני החלטתי לייצג את עצמי בפורום - זכותי! ובכן, "מפרשות ותיקות" אתן אכן לא נותנות תחושת קבלת פנים -ועם תחושות אי אפשר להתווכח. זהו, כבר אין לי כח לבזבז אנרגיות על הדיונים הטפלים פה, אני באמת מקווה שהפורום יתקדם לכיוונים טובים וגבוהים יותר.

מיכל- חייבת להגיב על דברייך..

אני מכירה את הפורום מזה זמן רב, כמו שמלכה אמרה מתקופת רומי וצילה.. כאדם מבחוץ, שקרא את השרשורים, אני מבינה את הרגישות של דידי. התגובות כלפיה היו בוטות, מתנשאות וגם אני הייתי נעלבת, גם אם זה לא אישי או שאין טעם להיפגע.. . לשואלים שלא מתאים להם, שיפנו כמוני למפרש מועדף זה או אחר.. נראה כי לשואלים רבים אין את הסבלנות או הכרת התודה כלפיכן וזה קצת מכעיס אותי.. וזה לא משנה אם מדובר במפרשת צעירה או וותיקה יותר.. כבר כבוד לא יזיק לאף אחד.. אבל זאת דעתי.. מצטערת, הייתי חייבת להגיב..

שבוע טוב לכולם ולשרשור הזה.....

נכנסתי הרגע לפורום וקראתי את כל התגובות הללו. קודם כל תודה לגברת הזו מבין השואלות שהבינה את המילים הבוטות שנאמרו לי מגברת מלכה. ותודה גדולה מאוד לך הרדוף על ההבנה וממש יש לי דמעות בעיניים. לידיעתכן מיכל והלן כן אני נפגעתי מאוד ומיותר שתבואו ותגידו " חבל על האנרגיות וגם לך יש חלק" אם לכן היו מגיבים כך גם אתן הייתן נפגעות נראה לי ששכחו כולם שאין לי שקל מכל העניין ואני בכינוי ולא בשמי כי אני לא מחפשת לפרסם את עצמי או להרוויח פה כי זה לא המקצוע שאני עוסקת בו זהו תחביב ענק שלי אבל לא למטרת פרנסה,לא שזה רע, אלא אני החלטתי כך. מלכה יכלה לומר לי " תודה על עזרתך" ולעבור הלאה הביטוי שנאמר קשה ביות זה כמו לקרוא לי נוכלת אבל אתם לא הבנתן מיכל והלן וזה כאב לי מאוד. ושאר הביטויים המזלזלים? ?? תהיו סמוכות ובטוחות שאם לא היה זה פורום לא הייתי שותקת על כך. אני לא חייבת כלום למלכה ולא חייבת לשמוע ממנה או מכל אחד אחר מילים כאלו מכוערות ופוגעות, גם אם עבדתי אצלה בשכר לא הייתי מוכנה לשמוע דברים שכאלו. הייתי חייבת לומר את דעתי. ונאמר פה משהו על זה שאני מכניסה את נסיוני וחיי האישיים סליחה??? איך הגיעו לזה זה לא ברור לי. אם עודדתי שואלת זה דווקא כדי שלא תרגיש שיפוטיות מצידי. אז כן בנוסף לקלפים אני רוצה לתת לשואלות הרגשה שאני חברה ואחות בשבילן...יש עם זה בעייה??? מעבר לקלפים יושבים בני אדם וזה נכון. אני כבר שכחתי מזה בשבת, ועכשיו קראתי והגבתי . תודה לכל מי שהיה אכפת תו. עד שזה לא מגיע לבשרך כנראה שלא מבינים אותך. ולך הלני, את צודקת יקרה בהחלט קיבלת אותי יפה לפורום אף אחד לא אמר אחרת, אבל אם להיות כנה נפגעתי מעט ממך ביום שישי וגם קצת ממיכל. לא ננתן לי טיפה הרגשה שהמילים שנאמרו לעברי היו תת רמה ומשפילות. שטויות, שבוע נפלא לכוווווולם. אפילו למלכה, נו שיהיה מכל הלב.

דידי יקרה

מה יש לומר : אני מסכימה איתך . התלבטתי גם קודם אם להגיב ועכשיו אני לא מתאפקת . מלכה ירדה מתחת לכל רמה , התגובה של הרדוף הייתה במקום לדעתי , ומי שמתנהג ככה בפורום - מקומו לא פה לדעתי , כי זה גובל באלימות מילולית ואין בכך שום דבר מרוח האנושיות והתמיכה הרוחנית שיש כאן . תיקונים והערות שבין המפרשות - מן הראוי שייעשו במייל פרטי . מקווה שתחלוף הסערה , שבוע טוב - מיכל
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר