הי , רציתי לדעת

הי , רציתי לדעת

בעזרתכן ... האים המקצוע שלי נכון לי? S.O.S קלף 1# שמש קלף 2# מיזוג קלף 3# שישה מטבעות תודה מראש.

יש סיבה לשאלה שלך?

במה עוסקת?

לא משהו ספציפי ...שאלה כדי לקבל הנחיה.

אני מדריכה.

הי , רציתי לדעת

בעזרתכן ... האים המקצוע שלי נכון לי? S.O.S קלף 1# שמש קלף 2# מיזוג קלף 3# שישה מטבעות תודה מראש.

היי מלכה

עושה לי הרושם שכאילו את המקצוע מתוך פשרה אף על פי שאת די נהנית מאיכותו את רוצה בליבך עוד דבר... לי נראה שזה טוב השאלה מה בליבך ואיך מרגיש לך.

אני רחוק מלהיות במקצוע מתוך פשרה.

מלכה יקרה

לא התכוונתי למילה פשרה בקונוטציה השלילית שלה אלא להפך, הכוונה בפשרה שבדבר לא בא מאילוץ אלא מטבע הדברים ומזרימתם הטבעית. שוב אחזור ואומר עושה לי רושם שהמקצוע מתאים לך, יש בך את היכולת במקצוע הזה להנות ולאתגר את עצמך אם רק תאמיני בכך הכל יסתדר. משום מה אני עדיין חשה שמשהו מרגיש לך לא מספיק טוב. זו דעתי ליל מנוחה.

את חמודה אבל את מפספסת.

מה שעשית עכשיו הוא לסובב את המילים. מרגיש לי מדהים עם מה שאני עושה. רק רציתי לקבל חיזוק לכך. אני הבנתי את הפריסה , את הבנת?

אישה יקרה

לא נעימה לי הדרך שבה את מדברת, מה זה לסובב את הדברים סליחה מה זה ענייני למה אני עומדת במשפט אצלך? סך הכל רציתי לעזור. אם היית מכירה את קלף המיזוג אז היית מבינה את כוונתי. לסובב מילים זה ביטוי מכוער כאילו ועמדתי פה בדוכן עדים על איזה פשע. אם כל כך טוב לך למה את שואלת, אף אחד שכל כך טוב לו לא שואל את הקלפים כדי לקבל חיזוק. תודה לך על הדרך שלך להודות לאדם שרצה לעזור לך וללא תמורה. ואולי כדאי שתקראי שוב מה שכתבתי לך על הפריסה. לילה טוב.

לא , ממש לא התכוונתי לזלזל בך.

סליחה אם זה מה שמשתמע מדברי. אני קצת חולקת עליך בקלף המיזוג ,התשובה , תראי מה כתב על זה מנהל הפורום באינדקס... "קלף המיזוג הוא קלף של שפע והצלחה המראה כי יש לנו את הכוח לעשות את השינוי, למזג בין התחומים השונים בחיינו וליצור הצלחה בכל תחום. אנו יכולים ליצור את השינוי לו אנו מחכים וליצור ממה שיש לנו דבר חדש ושונה, בו השלם גדול מכל חלקיו. ....." אני תמיד מנסה לפרש גם לעצמי לפי האינדקס . אולי פשוט אבקש דיעה ממפרשת אחרת . סליחה אם פגעתי בך. אולי נשמעתי בוטה.

היי מלכה, אם את עוד כאן

דווקא ה 6 מטבעות עניין אותי בשאלה הזו. יש מצב שאת משתכרת פחות ממה שאת רוצה? נראה לי שהדרכה תפורה עלייך אבל שהשכר שלך כרגע לא מרהיב. איך את מפרשת את הקלף הזה?

מלכה אישה יקרה הקשיבי

את תמיד יכולה לקרוא מהאינדקס אבל זה לא מספיק לפענוח פריסה של אס או אס או כל פריסה אחרת. אינני נשענת רק על קריאת משמעות הקלף בלבד אלא גם על האינטואיציה והחיבור שלי. אני מאוד אוהבת ומעריכה את שגיא אבל אני במקרה נשענת על עוד מקורות שלמדתי. קלף המיזוג אכן מדבר על שפע והצלחה ולכן בגדול רשמתי לך שהתשובה חיובית וגם רשמתי לך לגבי השינוי..שיש בך את היכולת להנות ולאתגר את עצמך במקצוע הזה אם רק תאמיני, הקלף גם אומר שאם רק נאמין הדברים יסתדרו. קיראי את שכתבתי לך בתשובה למעלה שוב. קלף המיזוג מדבר גם על עבודה מתמשכת, על המידה הנכונה ותתפלאי הוא מדבר גם על הרמוניה איזון ופשרה. הוא קלף חיובי והפריסה פה חיובית. ומה שקרה זה שגישתך שברה ממקום חשדני גרמה לך לראות כאילו ועניתי לך תשובה שלילית. אני חוזרת שוב על דבריי שאלתי מה בעצם מפריע לך כי אדם לא שואל סתם אם כל כך טוב לו, אלא אם כן מחפש לבחון אנשים וזה לא לעניין. את מוזמנת לשאול כל מפרשת אחרת, הרי כל מפרשת ודעתה כבודה. אולי תתחברי אל אחרת אני סיימתי את דבריי וזיכרי שהכל פה בא מרצון טוב ללא שום תגמול חוץ מתודה ומילה טובה. כל טוב לך.

לא משהו ספציפי ...שאלה כדי לקבל הנחיה.

אני מדריכה.

ודרך אגב תביטי פה למעלה כתבת הנחיה

אדם שרוצה הנחיה וחיזוק כפי שכתבת לא בטוח בעצמו. אז זה לא מסתדר לי בכלל עם הסיבה האמיתית לשאלתך.

היי מלכה, אם את עוד כאן

דווקא ה 6 מטבעות עניין אותי בשאלה הזו. יש מצב שאת משתכרת פחות ממה שאת רוצה? נראה לי שהדרכה תפורה עלייך אבל שהשכר שלך כרגע לא מרהיב. איך את מפרשת את הקלף הזה?

האמת שאני משתכרת סבבה.

ואני צומחת יפה מאוד. תראי מה כתוב על הקלף באינקס... "קלף זה מראה כי אנו מקבלים יותר ממה שמגיע לנו וכי יש לנו יותר מזל משכל. זהו קלף של ניצחון, אלא שאנו צריכים להבין שניתנה לנו הזדמנות ועכשיו אנו צריכים להוכיח את עצמנו כראוי. אנו צריכים לעמול קשה, כדי להביא את עצמנו לרמה שבעצם מצפים מאתו להיות שם. גם כאן יש לנו נטייה לנוח על זרי הדפנה, אולם במיוחד כאן עלינו לעמול קשה כדי להוכיח כי אנו ראוי להזדמנות אותה קיבלנו." אני מבינה אותו כקלף שמדבר דווקא על הצמיחה שלי היחסית קלה. וכן אני משקיעה הרבה כדי להיות טובה. והשאלה (בניגוד למה שדידי חושבת ) לא נעשה ממקום של משבר. תמיד דווקא הדברים הגדולים והחשובים שלנו מעוררים בנו פחדים קטנים. ובסה"כ רציתי לסלק איזה פחד קטן.... ובאמת אשמח לשמועה דעה נוספת.

הרדוף לבן אשמח לשמוע את דעתך.

"מלכה מותק" יקרה

קיבלת את פורום טארוט הכי מושקע שקיים, לדעתי, עם מפרשת נפלאה! החלטת שהתשובות לא מתחברות לך, אולם יש צורה וגישה לעשות כן. זהו לא סתם עוד פורום, אלא ממש משפחה שלמה שמביעה תמיכה בכל עת לכל אחד ואחת שחפצים ומעונינים בה. כל טוב ושבת שלום
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר