לכסות

כן אה...כנראה שזה היה חיבור של לכסות ולחסל ביחד......חחחחחחח

זהו זה היום האחרון להוסיף את עצמכם למסרים

יותר לא יתקבלו בקשות למסרים. לכל הדואגים לגבי התשובות . תצטרכו להעזר בסבלנות . זה יקח כמה שבועות לחסות את כולם... בקרוב מתחילים....

מבקשת מסר

נשואה+3 תודה וחג-שמח

חברים יקרים לקראת ראש השנה- מסרים.

כמידי שנה אני נותנת מסרים לקראת השנה החדשה. המסרים עובדים במתכונת אחרת משאלה. הם מורכבים מקלף אחד והם בגדר המלצה ליצירת התנהגות מקדמת ונכונה לנו. מי שמכיר יודע שלוקח הרבה זמן לעניין המסרים. לכן צריך להעזר בסבלנות כל אחד מקבל את המסר בזמן הנכון לו. המסרים כללים ולא כתגובה לשאלה ספציפית. הנושא הפעם יהיה זוגיות . מי שמעוניין (ומשתתף פעיל בפורום) מתבקש לשרשר את עצמו לשרשור הזה בלבד . להוסיף שם ,גיל ומצב משפחתי .

מסר לשנה החדשה...

שמי ריקי בת 26 רווקה שנה טובה ותודה

זהו זה היום האחרון להוסיף את עצמכם למסרים

יותר לא יתקבלו בקשות למסרים. לכל הדואגים לגבי התשובות . תצטרכו להעזר בסבלנות . זה יקח כמה שבועות לחסות את כולם... בקרוב מתחילים....

מסר לשנה החדשה

יהודה פרוד+3 3/9/1955

כמידי שנה אני נותנת מסרים לקראת השנה החדשה. המסרים עובדים במתכונת אחרת משאלה. הם מורכבים מקלף אחד והם בגדר המלצה ליצירת התנהגות מקדמת ונכונה לנו. מי שמכיר יודע שלוקח הרבה זמן לעניין המסרים. לכן צריך להעזר בסבלנות כל אחד מקבל את המסר בזמן הנכון לו. המסרים כללים ולא כתגובה לשאלה ספציפית. הנושא הפעם יהיה זוגיות . מי שמעוניין (ומשתתף פעיל בפורום) מתבקש לשרשר את עצמו לשרשור הזה בלבד . להוסיף שם ,גיל ומצב משפחתי .

המסרים עבודת הנמלים מתחילה ,אני מתחילה

במספור הבקשות. אנא לא להוסיף יותר בקשות ולהיות סבלנים עם כל השאלות שיש לכם , שאני אסיים שאת העבודה הביוקרטית אסביר בדיוק מה עושים . בנתיים אנא הניחו לי משאלות. תנו לי לסיים.

רוצה מסר.. תודה מראש

שם: ליאן ת. לידה: 16.9.1985 עוד חודש 22 מצב משפחתי: רווקה תודה מראש

ליאן-1

היי מיכל

שירן 21 רווקה תודה

שירן -2

מסר

דלית 29.1.78 נשואה תודה ושנה טובה

מסר לשנה החדשה, איזה יופי

שירי 22 רווקה

שירי -3

היי מיכלי

אני בת 20 שמי שני ורווקה מחכה בסבלנות ומודה לך מראש יקרה!

שני -4

למיכל המקסימה

היי לאחר המסר המדהים משנה שעברה אשמח למסר. נעמה, 23 וחצי, רווקה.

נעמה -5

מסר

היי מיכל אשמח למסר לשנה הבאה. הילה, רווקה, בת 26 תודה רבה!

הלה-6

הי מיכל..

פרסתי קלף אחד - יצא גלגל המזל שמי איריס ליאה (שם אמצעי) בת 28 מזל שור רווקה תודה רבה ושנה טובה!

איריס -7

מסר מיכלי

שמי יהודית בת 35 רווקה מיכל תודה

יהודית -8

עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר