חברים יקרים לקראת ראש השנה- מסרים.

כמידי שנה אני נותנת מסרים לקראת השנה החדשה. המסרים עובדים במתכונת אחרת משאלה. הם מורכבים מקלף אחד והם בגדר המלצה ליצירת התנהגות מקדמת ונכונה לנו. מי שמכיר יודע שלוקח הרבה זמן לעניין המסרים. לכן צריך להעזר בסבלנות כל אחד מקבל את המסר בזמן הנכון לו. המסרים כללים ולא כתגובה לשאלה ספציפית. הנושא הפעם יהיה זוגיות . מי שמעוניין (ומשתתף פעיל בפורום) מתבקש לשרשר את עצמו לשרשור הזה בלבד . להוסיף שם ,גיל ומצב משפחתי .

מיכל, האם יש אפשרות לשלוח את השם במייל..?

תודה ולילה מקסים.

מה זה היה ?

מה זה היה? סתם בהומור.

כמידי שנה אני נותנת מסרים לקראת השנה החדשה. המסרים עובדים במתכונת אחרת משאלה. הם מורכבים מקלף אחד והם בגדר המלצה ליצירת התנהגות מקדמת ונכונה לנו. מי שמכיר יודע שלוקח הרבה זמן לעניין המסרים. לכן צריך להעזר בסבלנות כל אחד מקבל את המסר בזמן הנכון לו. המסרים כללים ולא כתגובה לשאלה ספציפית. הנושא הפעם יהיה זוגיות . מי שמעוניין (ומשתתף פעיל בפורום) מתבקש לשרשר את עצמו לשרשור הזה בלבד . להוסיף שם ,גיל ומצב משפחתי .

איך מקבלים את התשובה , המסר ?????

אני אפרסם שזה יהיה רלוונטי .

מסר לשנה החדשה

שמי דיאנא, בת 25 רווקה תודה ושנה טובה של התחדשות וצמיחה :)

מסר בנושא זוגיות וצמיחה אישית

בת 47 גרושה+

מסר לשנה החדשה

שמי אנייס, גרושה+2 תאריך לידה:30/01/59 :-) שנה טובה לכולם ורק בשורות טובות

מסר לשנה החדשה

אשמח לקבל מסר בנושא זוגיות שמי : יוסי בן 40 גרוש

תיקון קטן

גרוש + 1

הזדמנות אחרונה בהחלט להוסיף את מי שרוצה.

בקרוב מתחילים.

מסר לשנה החדשה ושתהיה

שנה טובה (כדאי מאוד:)) מורן 24 רווקה

תיקון/תוספת

ת. לידה 5/10/82 עוד מעט 25

הזדמנות אחרונה בהחלט להוסיף את מי שרוצה.

בקרוב מתחילים.

טליה בת 35 גרושה 18-03-1972

מסר לשנה החדשה

סליחה מיכלי אם אני כבר בשרשור ורושמת שוב פשוט לא מוצאת אותי ברשימה מרגנית 28 רווקה 28/6/1979 שתהיה לך ולכולם שנה טובה

מסר לשנה החדשה

שושי, בת 48 תודה מיכל על מסר לזוגיות ושתהיה לך שנה נהדרת
עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
טארוט
בחר
בחר